Sevgilimle ayrıldık yardım edin geri döndürmek istiyorum hala çok seviyorum

gamzedd

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2011
601
629
Merhaba kızlar yeni hesap alamadığım için arkadaşımın hesabından yazıyorum ve yardıma ihtiyacım var. Biraz uzun bir hikaye ama okuyup yardımcı olursanız gerçekten çok mutlu olurum :)
17 yaşındayım yaklaşık altı ay önce tanıştık. Benden bir yaş büyüktü. Önceleri bir arkadaşım aracılığıyla aramız yapılmak istendi ama ben istememiştim çok zampara olduğunu duyuyordum çünkü. Bundan bir yıl sonra yani şu ana göre altı ay önce bana yazdı. Sıradan ve bitecek bir ilişki başlangıcı gördüğüm için öylesine konuşmaya başladım. İlk buluşmamızdan sonra bu aracı olmaya çalışan dediğim arkadaşımla buluşup gözleri dolu dolu ben ilk defa aşık oluyorum daha önce kimseye böyle şeyler hissedememiştim demiş. Ve üç gün boyunca konuştuk bu üç gün sonunda bana çıkma teklifi etti ve çıkmaya başladık ilk bir hafta rüya gibiydi. Hep özendiğim olmasını istediğim bir ilişki yaşamaya başladım. Herkes onun aşık olmasına çok şaşırıyordu. Dediklerine göre çok değişmişti. Her dediğimi yapıyordu herşey mükemmeldi. Odasına büyük boy resmimi çıkarıp bir duvarını onunla kaplamıştı. Okulumun karşısındaki duvara kocaman adımı yazmıştı. Ailesiyle tanıştırmıştı ve gerçekten herşey rüya gibiydi. Onu çok seviyordum. Yaklaşık bir ay güzel geçti falan bir nedenle ilk ayrılığımızı yaşadık. Sonra barıştık toparlnalım derken ikinci ve üçüncü.. Hepsinde de ben ayrılmıştım ama geri döndü ve benimle barışmak istediğini değişiceğini söyledi. Hepsinde affettim. Daha sonra ilişkimizi ailem öğrendi ve hiç onaylamadılar onunla uzun süre görüşememize rağmen arkadaşlarına ağlayarak özlediğini söylemiş hep böyle bi erkekle birlikte olduğum için çok mutluydum. Ama bundan iki ay önce aramız çok açıldı konuşmamaya başladık uzaklaştık ama sorunca birşey yoktu bir gün bir erkekle doışarı çıktım diye beni arayıp benden ilk defa ayrıldı. Şok olmuştum çünkü benden vazgeçebileceğini hiç düşünmüyordum. Ayrılık lafı ettiğimde hep kızardı. Neyseki akşamına barıştık ama bi daha hiç eskisi gibi olamadık.İki gün sonra Amerikaya gitti üç haftalık ttil için gittiği gece bana çok kötü davrandı ayrılcağımızı anladım ve nedenlerini sormaya başladım gelince konuşuruz dedi. Bu üç hafta boyunca hiç konuşmadık geldiğinde de bana hiç yazmadı ama bir gün bir arkadaşımın evinde denk geldik öğrendim ki orada fransız bir kızla çıkmaya başlamış. Beni karşısına alıp beni artık sevmediğini unuttuğunu söyledi tabi bende ağlamaya başladım ama birden sarıldı falan ve yakınlaşmaya başladık sevmiyorum desede hala bişeyler hissettiğini düşünmeye başlamıştım ki birden çok kötükavga etmeye başladık yine sevmediğini ve istemediğini söyledi. Çok kötü zamanlar geçirdim arkadaşlarımın yardımıyla toparlamaya başladım tek bir şey istiyordum geri dönmesini çünkü aşadığımız bir sürü güzel şeyin yalan olduğunu kabullenmek istememiştim hiç karamsardım ve bu olaylardan bir ay sonra hiç beklemediğim bir anda mesaj attı gece üç buçukta balkona çıkmamı istedi bende yazlıkta olduğumu söyleyince tamam.. yazdı bende ne kadar zorlansamda kendime geri çekerek neden çıkıyorum balkona dedim aynı yerde kalıyo olucaktık dedi bende artık biz diye bişey yok aynı yerde kalmanın hayalini kurmanında anlamı yok sende vazgec yazdım söyledim sadece dedi anladm dedm salak dedi bana sonra cevap atmadım mal dedi uzatma dedim. iki gün sonra hayatımda biri olduğunu düşünsün ve bana daha çok bağlansın diye durumuma bir söz yazdım hayatımda biri var sanıp beni faceten sildi.. o günden sonrada biz çıkarken bana çok beğendiğini söylediği bi kıza yazmaya başlamış. Biz çıkarken o kızı silmitim facenden bana inat onunla konuştu ve şuanda çıkıyorlar. Kız hakkında hiç hoş şeyler duymadım. anlayacağınız adı çıkmış bir kız.. eski sevgilimde biraz zevklerine düşkündür kız ona her imkanı sağlarda onada aşık olur diye çok korkuyorum.. geri dönsün istyorum ama nasıl yapıcam bilmiyorum. bir erkek ilk defa aşık oldum dediği ama sonrada sıkıldım istemiyorum dediği bir kızı unutabilir mi? Lütfen yardım edin çok ihtiyacım var..

sen ne kdr seversen sev, karsindaki sana karsi birsye hissetmiyorsa, tek tarafli sevgi ile bir iliski yurumez!

Evet ama geri dönsün istiyorum amacım yeniden başlamak değil sadece geri dönsün ki beni bitiremediğinin ve sevdiğinin rahatlığını yaşayayım..

ben mi yanlis anliyrm yoksa sen kendini mi dusunuyrsun? eger oyle ise yanlis yoldasin tatlim, bak gencsin ustelik...

Offff....

Araya giren kız zaten hep adı çıkmış olur,yolun yolcusu olur...:KK6:

Erkekler hep masumdur,kandırılmıştır.

Saydığınız sebeplerden dolayı aşık olacağını sanmıyorum.

Ama böyle bir insan için neden hala üzülüyorsunuz anlamış değilim.:26:

Ucuz kurtulmuşsunuz.:KK6:

17 yasnda asık olunmaz öle sanılır.. siz simdi barıssanzda snra yne ayrılırsnz nasıl olsa.. bosver olgunlasınca zaten güzel bi ilişkin olacak..o zamana kadar derslerine ve arkadaslıklarına odaklan.. cocuk her gittiği yerden bi kız buluyor ynede sana msj atıyor.. kedinin fareyle oynadğı gbi oynamak dioruz biz buna.. bellikii onunda yası küçük.. ilişki nedir ne değildir bildiğini düşünmüyorum.. bosver sende hayatına bak..

Evet ama geri dönsün istiyorum amacım yeniden başlamak değil sadece geri dönsün ki beni bitiremediğinin ve sevdiğinin rahatlığını yaşayayım..

Geri gelse kendi kendine beni seviyor diye düşünüp sevinecek misin yani saf saf ...?

Seni sevmiyor.
Gelse boşta kaldığı için gelecek, ya da ego tatmini için.
Biraz uyanık ol.

Cok sacma! Cocuk seni sevdigini sanmis. Heyecani 1 ayda gecmis canim. Amerikaya gidip ayni gun kavga etmeler.. sirf rahat edebilmesi icin. Her adiminin hesabini vermemek icin. Sana soyleyenler cok da haksiz degilmis yani zuppenin tekiymis.
Bence kurtulduguna sukretmelisin zaten henuz 17 yasindasin bi iliskinin bu denli aci cekmesi icin kucuk bi yas.
Boyleleri yuzunden aska inancini kaybetme. Tek erkek o degil bunu da unutma..

Fransiz kiz ne ara kayboldu bu arada bi anda baska birine yazmalar falan..

Hamuru belli bu cocugun.:KK14:

Soruna cevap vereyim: bir erkek ilk defa asik oldum dediği kızı unutur evet.
Hele ki yas 18 ise.
Zaten siz daha çocuksunuz, büyüyüp de gercek askı tattiginizda bugünkü hallerinize güleceksin.

bence bu kadar havalı olan birinin sana aşık olması egonu kabartmış şimdide vazgeçtiğini görünce düşüş yaşadın.Sana geri gelemsini gelmese bile sadece hala seni sevdiğini görmek istiyosun çünkü egon yerlerde vazgeç bu sevdadan aynılarını yaşadım hiç bir şey eskisi gibi olamıyor unut gitsin

X