Sevgilimin karısından çocuğu olacak ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Trol ve çöpsün

e sen adamın evli olduğunu bile bile başlamışsın
bence sen de hamile kal bakalım hanginizi seçecek

Canım sen iyi kalpli biri değilsin. Ahlaki ve etik erdemlere sahip değilsin. Direk kötüsün demek istemiyorum ama doğru bir insan da değilsin. Bugün olmasa yarın karma/evren/hayat sana vurdukça vuracak. Herkes kalbinin ekmeğini yer. Sana tavsiyem biraz meditasyon yap, güzel kitaplar oku, manevi tarafını güçlendir ve kalbini temizle. Yalan söylemeyen, rol yapmayan, aldatmayan, aldatan bir erkekle bırak beraber olmayı; iletişim dahi kurmayan, kadın arkadaşlarının sorunsuz güvenebileceği temiz kalpli bir insana dönüşmeni temenni ediyorum beraber olduğun adam da kötü birisi, birbirinizi bulmuşsunuz. Umarım sen döngüyü kırarsın ve iyi doğru sağlıklı bir hayata yönelirsin. Hiç birimiz 4 4 lük değiliz, en azından eksilerden çık

Yani evliler böyledir eve gider opusur, eve gider sevişir, eve gider unutur....

Birsey olmaz baskasiyla yatarsin senin gibilerde gözünü kapatinca hepsi ayni zaten

Vicdan azabı mı çekiyorsun? Kusura bakma ama İstanbul'a elimizde ahşap valizle gelmedik küçük hanım. İyi olmuş sana

Bu konu fake, yalan, uyduruk... Çünkü gerçekten insanların bu kadar yüzsüz olabilecegine inanmak istemiyorum. Gerçek olmadigini bile bile oooohh olsun çöp olduğunu ispatladı sana, o mok çukurunda bogulasica adam diyorum. Kendi mokunuzda boğulun.

Yazdıkların doğruysa Allah gani gani bela versin sana ölene kadar o belalardan kurtulamadan sürün inşallah... sen de o şerefsiz de amin

Bu kesin trol bir konu

Sende evli adamların altına yatmaktan vazgecsen?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…