Sevgilimin istekleri

ahahaha cekhuuu :KK1:

ama gerçekten saygı çerçevesinde bir bekaret tartışması ilginçççç alkisalkisalkisalkisalkisalkis

her neyse sevgili konu sahibiii sana da yazayım bişeyler...
bana göre bekaret tabu deildir.. eğer ki istersen yaşayabilirsin ve eğer ki bir ayrılık yaşarsan da hayatının ilerleyen safhalarında da seni iki bacak arana göre değerlendirmicek insanlrla muhattap olursun....
burda önemli olan tek şey : GERÇEKTEN BİR İLİŞKİ YAŞAMAK İSTİYOR MUSUN ??

:roflol::roflol::roflol::roflol:

bu cok yanlis iste:eek:lmaz:
yapiyosan yaptigin seyin arkadasinda dur pisman oldum deme..
pisman olcaksanda yapma..
ben kendi adima evlilik öncesi cinsellige karsiyim(kendi adima diyorum yasayanlar üstüne alinmasin :1closedeyes:)
ama "insan sevdigine dokunmaya, öpmeye kiyamaz"
veya "sevse istemez, demekki sevmiyo" gibi düsünceleri sacma buluyorum
birbirini seven iki insanin birbirini arzulamasindan daha dogal ne olabilirki?
insan sevdigini arzulamicakta kimi arzulicak?

öyle de zamanlama yanlış.. bu zmnda olmayacak şeyler kendi adıma konuşuorum..
böyle bişey yaparsam dediğim gibi pişman da olabiliri..

öyle de zamanlama yanlış.. bu zmnda olmayacak şeyler kendi adıma konuşuorum..
böyle bişey yaparsam dediğim gibi pişman da olabiliri..

tatlım o zaman bır daha bu konu acıldıgında cok net bır sekılde erkek arkdasına bunu anca evlendıgınızde yasyacagınzı soyle ama kesın ve net olarak ve bır daha bu konuyu konusmak ıstemedıgını soyle opuyorumnanaktan

tatlım o zaman bır daha bu konu acıldıgında cok net bır sekılde erkek arkdasına bunu anca evlendıgınızde yasyacagınzı soyle ama kesın ve net olarak ve bır daha bu konuyu konusmak ıstemedıgını soyle opuyorumnanaktan

katiliyorum..
pisman olucani bildigin halde böyle bi sey yaparsan
ve daha sonra pismanim dersen bu gercekten cok sacma olur
madem simdi pisman olmaktan korkuyosun cekhunun dedigi gibi bunu evlenince yasamak istedigini söyle sevgiline

Böyle seyler planlı yasanmaz ..Tabiki evlenmeden önce yapılmaması daha mantıklı .. Türkiye'de böyle en azından .. Su kadarını söyleyim icinden ne geliyorsa o sekilde yasa .. kİmse sana yap,yapma diyemez ama iyi düsün .. Yasayınca olabilecekleri vs.vs göz ardı etme ..

ileriyi düşünürsek cinsel anlamda hayır tbi...pişmanlık söz konusu olabilir

tatlım o zaman bunu kesin bir dille belirt... çünkü sen böyle bir şeyi istemiyosun... ilişki yaşasan acaba benden ayrılır mı korkusu olcak sende... sonra da ben bi daha nasıl bi erkekle konuşabilcem... anladığım kadarıyla bekaret senin için önemli ama sevglini de kırmak istemiyosun... yaşında çok büyük değil... bence biraz daha bekle bunun için... çünkü hazır değilsin buna her halinden belli....

tatlım o zaman bunu kesin bir dille belirt... çünkü sen böyle bir şeyi istemiyosun... ilişki yaşasan acaba benden ayrılır mı korkusu olcak sende... sonra da ben bi daha nasıl bi erkekle konuşabilcem... anladığım kadarıyla bekaret senin için önemli ama sevglini de kırmak istemiyosun... yaşında çok büyük değil... bence biraz daha bekle bunun için... çünkü hazır değilsin buna her halinden belli....

aile yapım ve çevremden dolayı hazır değilim..

evlenene kadar....

bu durumda mantıklı düşünmek en iyisi..

pişman olmak var..

telafisi olmayan bi pişmanlık..

herşey zamanında güzel..

Doğru karar...

Neden mi?

Çünkü yukarıdaki satırları yazan sensin ve bunları düşünen,kafasında acabanın hesabını yapan kişi böyle bir ilişki yaşarsa ''aman bee niye bugüne kadar kasmışım ki kendimi ''demez asla,pişman olur.

Sorguluyorsun,doğru mu acaba diye soruyorsun ya cevap belli zaten.
Beklersin,emin ol o da bekler.Beklemek zorunda diye beklemez sen istemediğin için bekler.Yani böyle olmalı en azından...

evlenene kadar....

benım sana nacızane tavsıyem; evlenene kadar mutlaka bekle hayatım..sakın erkek arkdasın ıstıyor dıye boyle bır sey yasamaya karar verme..belkı ılerıkı zamanlarda cevrende de bunu yasayan arkadasların olacaktır..onlar yasıyor dıye sen de yasamak durumda degılsın..
tabııkıde benım haddım degıl yasama demek..bu sadece ve sadece senın verebılecegın bır karar..ama burada gordugum uzere; aılesı ve cevresı bakırelıge tabu olarak bakan genc kızların,cınsellıgı yasadıktan sonrası pek ıyı olmuyor...

evlenene kadar....

işte bende ondan diyorum canım... eğer ki beraber olursan sevgilinle ola ki ayrıldınız o zaman bu seni büyük bir bunalıma sürüklücek.. işte bunu sevgiline kesin bir dille anlat...anlayış gösterecektir eğer ki KESİN bir dille konuşursan... ben de seni istiyorum gibi ifadelere grmeden konuş ama....

benım sana nacızane tavsıyem; evlenene kadar mutlaka bekle hayatım..sakın erkek arkdasın ıstıyor dıye boyle bır sey yasamaya karar verme..belkı ılerıkı zamanlarda cevrende de bunu yasayan arkadasların olacaktır..onlar yasıyor dıye sen de yasamak durumda degılsın..
tabııkıde benım haddım degıl yasama demek..bu sadece ve sadece senın verebılecegın bır karar..ama burada gordugum uzere; aılesı ve cevresı bakırelıge tabu olarak bakan genc kızların,cınsellıgı yasadıktan sonrası pek ıyı olmuyor...

vereliniortak

bende eşimle 5 yıl çıktım ,nişanlıyken bile yapmadım ,pişman olmamak adına ,o özel anı ilk gecenize saklayın..
yani bu sebepten ayrılmayın tabi ,5 yıllık ilişki bu az zaman değil ,ama bu ısrarından vazgeçmesi lazım ,gözünü korkutun ,ayrılırım deyin ,gerçekten seviyorsa zaten ayrılmak istemez ve söz verir sana..

sen adami ümitlendirmissin suc sende, oda heveslenmis istiyor
tavrin net olmali , bidaha kesinlikle bu konuyu acma diyeceksin ciddi bir sekilde
he eger yapacaksanda, cok önemli bir konuyu sakin unutma
dogum kontrol, en garantisi antibebis hapi + kondom, öyle yapalimmi yapmayalimmi konusmaktansa önce bunlari düsünmek gerekki pismanliklar büyük olmasin:CüvCüv:
hatun cekıcı ıse napsın mirmirmirmir
o pısmanlık sonucu en tatlı sey ama :CüvCüv:

evlenene kadar ıstemıyosun sebep ıse cevre ve aıle sevgılınde bunu saygıyla karsılamalı ama bunu onada belırt ustu kapalı baska sefere erteleme konusmayı dırek yapamam cunku sebeplerım var de..
ha yapıcak yasıycak ısende bı saglık kurulusundan bılgı edın saglıklı bılınclı sekılde yasa kı sonucunda uzulme yasıycan en guzel anların hayatının en berbat anısı olmasın..5 sene sonunda ıse erkek arkadasının bunu ıstemesı normal..bılınclı sekılde yaklasarak olayı cozersın bu kadar takılma derım..

önemli olan ona güven duyman. istemiyorsan yapmamalısın sırf o istiyor diye yapmamalısın. 5 sene iyi sabretmiş ama kusura bakma. cinsel birleşme olmasa bile bişeyler yaşanılıyor sonuçta kimse kimseyi kandırmasın. ama sen bitirmeyi bile düşündüğüne göre sevdiğinden emin değilsin sanırım. sen ilk önce duygularından emin olmalısın. ufak tefek birşeyler yaşamanın kimseye zararı olmaz cnm.
ben eşimle sevgiliyken öpüşemezdim bile ilk uzun öptüğünde arkadaşları vardı onlar balim seni sevmiyor felan demişler gördüler ne kadar sevdiğimi :)))) sesimi çıkarmamıştım bile çünkü eşime çok güveniyordum ve durup dururken helede başaksının yanında beni öpmeyeceğinide biliyordum.
güven çok önemli ilişkilerde. ama şunuda unutma gelin ata binmiş ya nasip denilmiş. hayırlısı neyse o olsun

Arkadaşında dediği gibi gelin atabinmiş ya kısmet demiş ilerde pişman olcagın bir durumla karşılaşmıycaksın diye bişey yok bekle derim ben.

hah işde tamda anlatmak istediklerime tercüman olmuşsunuza.s.
bunu sapıklık yada sevmemek gibi şeylerle bağdaştırmayalım
uzun süren bir ilişki bu normal olarak bu tip talepler gelebilirki istekli olduğunu söyleyen biri var. yüz bulmasa zaten bahsini bile açamazvereliniortak

Aynen sana katılıyorum.Bende istiyorum diyip geri çekilmek çok saçma ama bende istiyorum ama şuan değil evlenince böyle birşey yaşamak istiyorum derseniz eğer zaten 5 yıllık bir ilişkiniz varmış karşı taraf size saygı duyacaktır.Sizin yaptığınızda yanlış neyi isteyip neyi istemediğinizi bilmiyorsunuz bence...

Muhtemelen sende onu ümitlendirir şekilde konuşuyorsun.
Hata sende henüz hiçbirşeyin olan biri sonuçta.
Neden bu tarz meselelerden konuşuyorsun ki.

küçük yaşta ciddi ilişki yaşamanın sonuçları.. adam 21 yaşında 5 yıl öncesi 16... tam en ergen kızlarla fingir fiş dönemlerini sizinle geçirmiş. bu güzel birşey tabii ama hovardalık yapamamış olmanın verdiği bir bunalım yaşıyor ve birşeyler yaşamayı artık ciddi ciddi istiyordur. ne kadar mantıklı tartışılır tabii ama erkeklerin yapısı da bu... yatağa atabileceği kızlarla bir iki kaçamak yapabilitesi yüksek bence...

sen ne istersen onu yaşarsın. onun ne dediği seni etkilemesin. sen istersen yaşarsın, sırf onun gönlü olsun diye birşeyler yapacak değilsin herhalde....

bende evlenmeden önce birlikte olmaya karşıyım eğer sende bu görüşteysen uygun bi dille sabretmeniz gerektiğini,zamanı gelince zaten yaşanacağını(evlenince),böyle bi tehlikeyi göze alırsanız ortaya çıkabilecek sorunları ona güzelce anlatmalısın.eleştirerek veya kızarak değil çünkü bu onu bu konuda daha agresif yapar...sakince anlatırsan emin ol o da mantıklı düşünmeye başlayacak ve sana hak verecektir

X