Sevgilimin güvenini kırdım

Normal arkadasına,sevgilisyle ayrıyken sevgilisini nekadar sevdiğini anlatmıs.Hurma falan yokmus yanı ortada.Ama cıddı bır anlatım sıkıntınız var konu sahıbı.Surda konuyu bıle hepimiz yanlıs anladık,sevgiliniz o vıdeoyu kım bılır ne anladı sızın anlatınızla:)Adamın densızlıgı var evet ama sızde guven kıracak bı durum yok anlattıgınız gıbıyse olay.

Ya açıkcası video çok normal o yüzden nasıl tepki verirdim bilmiyorum, vücudum falan gözükmüyo sadece yüzümün gözüktüğü saçma bi video. Onun dışında bu adama sürekli ilişkimi erkek arkadaşımı ne kadar sevdiğimi falan anlatıyodum, erkek arkadaşım da bunları gördü bu mesajları
Yani bence pek gereği yok kanka falan olsa oğlan knka diye belirterek mesaj atardı bellki bı kıvılcım var . Bilemiyorum bence gereği yoktu özür dileemeni öneririm

Tamam erkek tarafı öyle mesaj atmış olabilir ama sonrasında yukarılara doğru çıktı ve ben hep ilişkimizden bahsetmiştim. Kavga etmiştik ve kavgayı bu adama anlattım, sevgilimi çok sevdiğimi onu kaybetmek istemediğimi falan her şeyi anlattım ona
Durduk yere niye sevgilinizle tartışmanızı başka bir erkeğe anlatıyorsunuz ki 🙄 aldatan erkeklerin de tipik bahanesi bu. Söz meclisten dışarı, erkek arkadaşınızla empati yapıyorum. Onun açısından mesela önceki yazılanların silinmediği ya da başka boyuta ermeyeceği ne belli? Neden güven duymaya mecbur kalacağı, bir yerinde şüphe kalacak bir ilişkiye devam etmek istesin ki?

Konuda eksikler var sanki.....
Islık çalıp saçınızı oynadığınız bır videoyu bir adama atıyorsunuz,öyle bir adam ki ilişkinize vakıf kavgalarınızı biliyor,saatlerce ilişkinizi yazdığınız adamı sevgiliniz tanımıyor.Bu adam belli ki kanki ,dost değil çünkü olsa sevgiliniz bilirdi.Kafanız karışık nerde durmanız gerektiğini bilmeyen birisiniz " eski" sevgiliniz haklı.
Bir cevapta bahsetmiştim, yurtdışında yaşıyorum ve sevgilim de burada fakat bu adam yaşadığım yerde bile değil. Ondan tanışamazlardı ki sevgilim böyle konulara hiç takılmaz. İlişkimi de anlatmadım sadece bana halimi hatrımı sordu ben de çok üzgün olduğumdan çünkü ayrıldığımızdan bahsettim. Daha sonrasında onu kaybetmek istemediğimi çok sevdiğimi falan yazdım. Uzun uzun ilişkimi dökmedim yani

Normal arkadasına,sevgilisyle ayrıyken sevgilisini nekadar sevdiğini anlatmıs.Hurma falan yokmus yanı ortada.Ama cıddı bır anlatım sıkıntınız var konu sahıbı.Surda konuyu bıle hepimiz yanlıs anladık,sevgiliniz o vıdeoyu kım bılır ne anladı sızın anlatınızla:)Adamın densızlıgı var evet ama sızde guven kıracak bı durum yok anlattıgınız gıbıyse olay.
Anlattığım gibi ama onu da anlıyorum çünkü ben de güvenimi kaybederdim fakat bütün o sevgilimi sevdiğimle ilgili mesajları da gördü ondan ayrılmasını çok adil bulmuyorum çünkü benim sadakatim ortada

Durduk yere niye sevgilinizle tartışmanızı başka bir erkeğe anlatıyorsunuz ki 🙄 aldatan erkeklerin de tipik bahanesi bu. Söz meclisten dışarı, erkek arkadaşınızla empati yapıyorum. Onun açısından mesela önceki yazılanların silinmediği ya da başka boyuta ermeyeceği ne belli? Neden güven duymaya mecbur kalacağı, bir yerinde şüphe kalacak bir ilişkiye devam etmek istesin ki?
Ha yüzün ha bacağın ne farkeder
Adam adam diyorsun burdan bile belli arkadaşın olmadığı
Adam da dinliyor işte ilişkini
Keyif almıyordur boşa düşerse kaparım diye bekliyordur
İnsan kız kankasına bile sürekli sevgilimi seviyorum kaybetmek istemiyorum vidividi anlatmaz
İlişkimi anlatmadım sadece ayrılık yaşamıştık ben de sevgilimi ne kadar sevdiğimden bahsettim

Bunu bana erkek arkadaşım yapmış olsa diğer kişiyi yedekte tutuyor olarak düşünürdüm.
Sanırım sevgiliniz ile ilişkinizin monotonlaştığını düşündünüz ve karşı tarafın ilgisi hoşunuza gitti ama işte hem pastam dursun hem karnım doysun olmuyor.
Üzgünüm.

İlişkimi anlatmadım sadece ayrılık yaşamıştık ben de sevgilimi ne kadar sevdiğimden bahsettim
Hiç kız arkadaşın yok mu?
Buraya yazsaydın
Aç bi defter günlüğe yaz ya da
Elin adamına dert anlatıyorsun
Belki de o ayrıldım şu an sevgilim yok olarak anlıyor nerden biliyorsun?
İnanılmaz görünüyorsun diyen biri flört ediyordur senle
Saf ayağına yatmasan mı daha fazla

Bunu bana erkek arkadaşım yapmış olsa diğer kişiyi yedekte tutuyor olarak düşünürdüm.
Sanırım sevgiliniz ile ilişkinizin monotonlaştığını düşündünüz ve karşı tarafın ilgisi hoşunuza gitti ama işte hem pastam dursun hem karnım doysun olmuyor.
Üzgünüm.
Alakası yok aslında hep arkadaşlarıma attığım videolardan biriydi ki ben öncesindeki mesajlarda erkek arkadaşımı ne kadar çok sevdiğimden bahsetmiştim, sevgilim bu mesajları da gördü.

Dertleşmeden ziyade sevgilimi sevdiğimi onu kaybetmek istemediğimi falan söylemiştim bu adama. Bütün her şeye baktı hiçbir şey yok sadece bu video tuhafına gitti ki açık seçik bir şey değildi normal yüzümün olduğu sadece amaçsız bir videoydu, arkadaşlarıma her zaman atarım, üzerine pek düşünmedim

Karşıdan farklı görünmüş olay demek ki. Belki son bir kez kendinizi güzelce anlatıp özür dileyebilirsiniz. Hakkınızda hayırlısı olsun.

Hiç kız arkadaşın yok mu?
Buraya yazsaydın
Aç bi defter günlüğe yaz ya da
Elin adamına dert anlatıyorsun
Belki de o ayrıldım şu an sevgilim yok olarak anlıyor nerden biliyorsun?
İnanılmaz görünüyorsun diyen biri flört ediyordur senle
Saf ayağına yatmasan mı daha fazla
Buraya yeni kayıt oldum ve o ara çok üzgündüm yani kız erkek fark etmeksizin bütün arkadaşlarıma anlattım. Elin adamı da değil, arkadaşım fakat yanlış anladı işte sevgilim. Söylediğim şeyler de kötü değil, sevgilime ne kadar aşık olduğumdan bahsettim böyle bi durumda ayrılıp ayrılmamamız önemli değil

İlişkimi anlatmadım sadece ayrılık yaşamıştık ben de sevgilimi ne kadar sevdiğimden bahsettsahibi

Bir cevapta bahsetmiştim, yurtdışında yaşıyorum ve sevgilim de burada fakat bu adam yaşadığım yerde bile değil. Ondan tanışamazlardı ki sevgilim böyle konulara hiç takılmaz. İlişkimi de anlatmadım sadece bana halimi hatrımı sordu ben de çok üzgün olduğumdan çünkü ayrıldığımızdan bahsettim. Daha sonrasında onu kaybetmek istemediğimi çok sevdiğimi falan yazdım. Uzun uzun ilişkimi dökmedim yani
Konu sahibi anlatımınızda eksikler var bu kadar yazıldı adamı nereden tanıdığınızı iletişim gerektiren ne tür bir ilişkiniz olduğunu yazmadan bir şeyler yanlış duruyor.

Sırtlanmış ama işte arkadas değilmiş. Belli ki fırsat yokluyor. Erkek arkadaşınızın da hoşuna gitmedi tabii.
Evet onu da anlıyorum zaten ama direkt bitirmemeliydi bence çünkü ben ona sadıktım hep, mesajlarda ona olan aşkım vardı. Karşı tarafın ne dediği böyle bi durumda önemli değil sonuçta ben flört etmemişim

Alakası yok aslında hep arkadaşlarıma attığım videolardan biriydi ki ben öncesindeki mesajlarda erkek arkadaşımı ne kadar çok sevdiğimden bahsetmiştim, sevgilim bu mesajları da gördü.
Konuştuğunuz adam da ağır şeref yoksunu. Sizin kucağına düşmenizi bekliyor aç kurt gibi benden söylemesi... Niyetini size kurduğu cümleden (sevgilimi çok seviyorum dediğiniz halde) anlayabilirsiniz.

Nerden tanışıyorsunuz bu adamla?

Ya videoda sadece ıslık çalıp saçımı düzeltiyorum saçma sapan bişey sadece yüzüm görünüyo
Şöyle ‘saçma sapan’ bir videoya ‘inanılmazsın’ yazan bi adam için o çooook sevdiğin sevgilini kaybetmişsin 😇
Bence müstehak olmuş da neysssseh

Ya videoda sadece ıslık çalıp saçımı düzeltiyorum saçma sapan bişey sadece yüzüm görünüyo
Hahahaha , e tamam. Neden elin adamına saçını düzeltip ıslık çaldın ki? Çiftleşme kuru yapan kuşlar gibi 🙈
Amacın neydi yani? Hani bir şeyi on saat yazmiim diye ses kaydı atarsın, bir şeyi tarif etmek yerine videosunu çekersin, yanık olmussundur izinin fotosunu çekersin falan . Bunlar hayatın akışında doğal şeyler ama saç duzeltip ıslık calmali video...
Sevgili kaçmış, bence iltifatci adamdan devam edin. Yedek lisetesinden:)

X