Sevgilimin güvenini kırdım

Arkadaşınız olduğuna inansaydınız aylar önce sevgilinizi ona anlatmazdınız
Neden ki, sevgilimle bazı problemler vardı ve o adamla konuştum dedim böyle problemler var onu çok seviyorum vs. Adamla hiçbir flörtleşmemiz yoktu sadece hayattan falan bahsediyoduk ilişkilerden ve erkek arkadaşım bu mesajları da gördü onu ne kadar sevdiğimi anlattığım mesajları da. Videoda hiç açık falan değildi story atmayı düşünüyodum, sadece yüzüm gözüküyodu

Senin sevgilin bir kıza egosunu tatmin etmek amacıyla videosunu atsa kızda ona inanılmazsın falan diye mesaj atsa sen ne tepki verirsin acaba. Neden hayatınızda biri varken bir başkasına daha fotoğraf video atma ihtiyacı duyarsınız ki
Ya açıkcası video çok normal o yüzden nasıl tepki verirdim bilmiyorum, vücudum falan gözükmüyo sadece yüzümün gözüktüğü saçma bi video. Onun dışında bu adama sürekli ilişkimi erkek arkadaşımı ne kadar sevdiğimi falan anlatıyodum, erkek arkadaşım da bunları gördü bu mesajları

Erkek arkadaşının verilmiş sadajası varmış da kurtulmuş.

Adam ne yapsın ileride onu boynuzlaman için mi dursun beklesin?
Boynuzlayacak bir şey yok, normal bi arkadaşım ki ilişkimi hep anlatıyodum ona. Videoda sadece yüzüm görünüyo ve normal bi video, sonrasında erkek arkadaşım mesajlara baktı ve mesajlarda o sıralar kavga etmiştik sevgilimle onları anlatmıştım, onu ne kadar sevdiğimi ve kaybetmek istemediğimi o adama anlattım, öyle flört vs söz konusu değil yani

Türkçen çok garip kime video attınız anlayamadım vallahi. Ve istemediğin rahatsız duyduğunuz bir adamı listenizden çıkarıp ya da engelleyebilirsiniz diye düşünüyorum?
Türkçem maalesef biraz bozuk, türkiyede yaşamıyorum. Arkadaşım var bir tane ona bir video attım ve video saçma sadece yüzümün göründüğü amaçsız bir videoydu. Ama erkek arkadaşım bunu gördü ve bozuldu. Daha sonrasına mesajlara baktı ama mesajlarda ben hep sevgilimden bahsetmiştim çünkü o sıralar problemlerimiz vardı ve onu ne kadar sevdiğimi, kaybetmek istemediğimi, sadece onu istediğimi falan yazmıştım. Ortada aldatma falan asla yok yani, hareketim yanlıştı belki de fakat kasıtlı bir şey yoktu ve seksi bir video vs de değildi.

Ben erkek arkadaşa hak verdim. Ne alaka WhatsApp'tan böyle mesajlar. Sinek küçüktür ama mide bulandırır. Güven problemi yaşayacağına kökten bitirmiş.
Tamam erkek tarafı öyle mesaj atmış olabilir ama sonrasında yukarılara doğru çıktı ve ben hep ilişkimizden bahsetmiştim. Kavga etmiştik ve kavgayı bu adama anlattım, sevgilimi çok sevdiğimi onu kaybetmek istemediğimi falan her şeyi anlattım ona

Wpdan vıdeoyu yanlıslıkla mı attınız bıle ıstıye mı?Duruma atarken ona mı gıttı anlamadım.Durum da vıdeo paylasmak da sacma gerci de.
Ya hayır bilerek ama yüzümün gözüktüğü normal video yani ki öncesindeki mesajları gördü 2-3 ay önce sevgilimi ne kadar sevdiğimden falan bahsetmiştim mesajlarda

Neden ki, sevgilimle bazı problemler vardı ve o adamla konuştum dedim böyle problemler var onu çok seviyorum vs. Adamla hiçbir flörtleşmemiz yoktu sadece hayattan falan bahsediyoduk ilişkilerden ve erkek arkadaşım bu mesajları da gördü onu ne kadar sevdiğimi anlattığım mesajları da. Videoda hiç açık falan değildi story atmayı düşünüyodum, sadece yüzüm gözüküyodu
Neden o adama anlatma ihtiyacı duydunuz ki? Aynısını erkek arkadaşınız yapsa ne düşünürdünüz? Güvenini kırılması çok doğal. Adamı tanımış olsa erkek arkadaşınız böyle bir tepki vermezdi

Ya şunu ilkokulda anlat gülerler fıkra mı diye😏
Sevgilin yetmemiş başka biri de egonu tatmin etsin istemişsin
Adam inanılmaz görünüyorsun demiş ne attın tiktok dans videonu mu? 🤦‍♀️
Hayır ya normal yüzümün göründüğü bir video, vücudum görünmüyo. Adamın öyle yazası tuttu yani öncesindeki mesajlara baktık sevgilimle ve ben hep ilişkimi anlatıyodum o adama, sevgilimi çok sevdiğimi kaybetmek istemediğimi falan bunları yazmıştım en son ve sevgilim de hepsini okudu zaten

Neden o adama anlatma ihtiyacı duydunuz ki? Aynısını erkek arkadaşınız yapsa ne düşünürdünüz? Güvenini kırılması çok doğal. Adamı tanımış olsa erkek arkadaşınız böyle bir tepki vermezdi
O adama bu video olayını anlatmadım. Öncesinde kısa bir ayrılık yaşamıştık sevgilimle ve bu olayı anlattım, sevdiğimi falan yazdım. Bu kişiyle hiçbir flörtleşme falan yok yani

İnşallah çocuk dönmez sana yazık
Ortada aldatma veya başka bir şey yok, dediğim gibi sevgilim eski mesajlara baktı o adamla ve o sırada kısa bir ayrılık yaşamıştık. Bunları anlatırken sevgilimi ne kadar sevdiğimi falan yazdım ve hepsini okudu. Adamın en son böyle saçma bi videoya ki sadece yüzüm görünüyo, iltifat edesi tuttu fakat ben hep sevgilimden falan bahsediyodum yani, flörtleşme söz konusu değil

Ya hayır bilerek ama yüzümün gözüktüğü normal video yani ki öncesindeki mesajları gördü 2-3 ay önce sevgilimi ne kadar sevdiğimden falan bahsetmiştim mesajlarda
Vıdeoda sevgılınızı nekadar sevdğinizi anlatıyorsanız nesıne trıplendı kı?Bunda guven kırılcak ne var :S

Hayır video normal bir videoydu aslında ama tabi güveni kırıldı. Sonrasında mesajlara baktı fakat mesajlarda onu ne kadar sevdiğim falan yazıyodu

Şimdi şöyle, aynı şeyi bir erkek yapmış olsa burada topa tutardık. O yüzden adil olmak lazım, sevgilinizin tanımadığı bir karşı cins, dertleşme var, iltifat var, video falan atmışsınız saçma bile olsa. Kim olsa benzer şeyler düşünürdü. Yargılamak istemiyorum ama siz de içten içe bi rahat durmamışsınız yani bunun muhtemelen farkındasınızdır. Sevgilinize bağlı bundan sonrası belki sizi affetmeyi seçer ama bir güven problemi oluşacaktır affetse dahi. Bu da her iki taraf için de yıpratıcı. Yapacak bir şey yok, önünüze bakın derim. Ders alacağınız bir olay olmuş, bundan sonraki ilişkilerinizde daha dikkat edersiniz.

Hayır ya normal yüzümün göründüğü bir video, vücudum görünmüyo. Adamın öyle yazası tuttu yani öncesindeki mesajlara baktık sevgilimle ve ben hep ilişkimi anlatıyodum o adama, sevgilimi çok sevdiğimi kaybetmek istemediğimi falan bunları yazmıştım en son ve sevgilim de hepsini okudu zaten
Ha yüzün ha bacağın ne farkeder
Adam adam diyorsun burdan bile belli arkadaşın olmadığı
Adam da dinliyor işte ilişkini
Keyif almıyordur boşa düşerse kaparım diye bekliyordur
İnsan kız kankasına bile sürekli sevgilimi seviyorum kaybetmek istemiyorum vidividi anlatmaz

O adama bu video olayını anlatmadım. Öncesinde kısa bir ayrılık yaşamıştık sevgilimle ve bu olayı anlattım, sevdiğimi falan yazdım. Bu kişiyle hiçbir flörtleşme falan yok yani
Sevgiliniz bu arkadaşınızı tanıyor mu?

Konuda eksikler var sanki.....
Islık çalıp saçınızı oynadığınız bır videoyu bir adama atıyorsunuz,öyle bir adam ki ilişkinize vakıf kavgalarınızı biliyor,saatlerce ilişkinizi yazdığınız adamı sevgiliniz tanımıyor.Bu adam belli ki kanki ,dost değil çünkü olsa sevgiliniz bilirdi.Kafanız karışık nerde durmanız gerektiğini bilmeyen birisiniz " eski" sevgiliniz haklı.

Şimdi şöyle, aynı şeyi bir erkek yapmış olsa burada topa tutardık. O yüzden adil olmak lazım, sevgilinizin tanımadığı bir karşı cins, dertleşme var, iltifat var, video falan atmışsınız saçma bile olsa. Kim olsa benzer şeyler düşünürdü. Yargılamak istemiyorum ama siz de içten içe bi rahat durmamışsınız yani bunun muhtemelen farkındasınızdır. Sevgilinize bağlı bundan sonrası belki sizi affetmeyi seçer ama bir güven problemi oluşacaktır affetse dahi. Bu da her iki taraf için de yıpratıcı. Yapacak bir şey yok, önünüze bakın derim. Ders alacağınız bir olay olmuş, bundan sonraki ilişkilerinizde daha dikkat edersiniz.
Dertleşmeden ziyade sevgilimi sevdiğimi onu kaybetmek istemediğimi falan söylemiştim bu adama. Bütün her şeye baktı hiçbir şey yok sadece bu video tuhafına gitti ki açık seçik bir şey değildi normal yüzümün olduğu sadece amaçsız bir videoydu, arkadaşlarıma her zaman atarım, üzerine pek düşünmedim

X