Sevgilimin eski sevgilisini aklımdan atamıyorum

Louder

Guru
Pro Üye
Anneler Kulübü
3 Ağustos 2012
5.090
14.855
Öyle bir hale geldim ki artık 15 dakikada bir sevgilimden ayrılmak istiyorum. Ayrılmayı düşünüyorum sürekli.
Benden 1 sene kadar önce ayrılmışlar. 1.5 senelik bir beraberlikleri olmuş. Çıktığı kız benim saçımın teli olamayacak niteliklerde bir kız. En büyük hayalleri hostes olmak ve göğüslerine silikon yaptırmak olan, onla bunla çıkıp birlikte olan bir kız. Öyle ki sevgilimden ayrıldıktan kısa süre sonra başkasıyla çıkmış. Kavga ettikleri zaman hemen facebooka koşup mini etekli fotoğraflarını koyan bir kız.
Zaten sevgilimle çıktıktan kısa süre sonra birlikte olmaya başlamışlar. Otel tutup tek gecelik ev tutup orada kalmışlar falan.
Bu kız ayrıldıktan sonra aralıklarla sevgilimi aramış, ama sevgilim hiçbir şekilde onunla birlikte olmamış tekrar. Biz birlikteyken mayıs ayında (10 mayıstı sanırım) sevgilime bir mesaj attı. Mesaj şöyle:
"kimle birlktesin bnden ne kdr nefret ediyosn umrmda degil sdce seni çok özledm..."

böyle bir sms. Ben kızın numarasını sevgilimden alıp mesaj attım.

"Merhaba ben Yağmur. Oğuz'un kız arkadaşıyım. Bir mesaj atmışsınız Oğuz'a. Bu yaptığınız hiç etik değil. Ciddi ve güzel giden bir ilişkimiz var. Ve ilişkimize hiçbir zarar gelsin istemiyoruz. Bunu tekrar etmezseniz sevinirim. Teşekkürler, mutluluklar."

Sonra da erkek arkadaşımdan numarasını değiştirmesini istedim. O gün numarasını değiştirdi.

Yani kısacası, sevgilimden taraf hiçbir şekilde bu kızla ilgili sorun yaşamıyorum. Ama daha önce o kızla yaşadıklarını hazmedemiyorum. Sanki benle birlikteyken, benle bir şeyler yaşarken onu düşünüyor gibi hissediyorum (böyle bir şey olduğuna inanmıyorum ama paranoya yapmışım artık).

Kızın twitter'ını sürekli takip ediyorum. Yüzü pek güzel değil ama düzgün bir vücudu var. Güzelligini pek takmıyorum açıkçası ama onun fotoğraflarına bakarken sevgilimle yaşadıklarını düşünüyorum. Delirecek gibi oluyorum. Kız yeni bir fotoğraf koyuyor, sevgilimden soğuyorum, ayrılmak istiyorum ondan. Eskiden hemen diyordum "ben bunu kaldıramıyorum ayrılmak istiyorum" diye. Ama şimdi demiyorum çünkü çok saçma biliyorum.
Çünkü ilişkimize başlarken tüm geçmişini biliyordum.

Ne yapacağım ben? Nasıl kurtulacağım bu takıntıdan? Kıza mesaj attıktan sonra, kız twitter'da "senin yerin benim yanımdı, ne işin var onun yanında gerizekalı..." falan yazdı. Sürekli sevgilime yönelik şeyler yazıyor.
"Yeni birini bulacağıma eski sevgilimi geri almalıyım" falan yazıyor. Nefret ediyorum ondan. Elimden gelse yok ederim kızı. Öyle çıldırdım ki babasının numarasını bulup yediği haltları anlatmayı bile düşündüm. Ama sonra kimsenin ahını almak istemedim vazgeçtim.

Not: Sevgilimin babasıyla kızın babası önceden yakın arkadaşmış. Ama daha sonra araları bozulmuş ve artık görüşmüyorlarmış. Bu kızla tekrar aynı ortama girerse ben bu ilişkiyi anında bitiririm. Nefret ediyorum ondan.

Sevgilimin ona karşı daha önce hissettikleri, ona dokunmuş olması, onu güzel bulması beni deli ediyor... Sevgilimden soğuyorum. Ne yapabilirim kızlar? Sizce bu kız ilişkim için bir tehdit mi?

Bu arada ben 18, sevgilim 25, kız 22 yaşında. Ve biz 7 aydır birlikteyiz. Kız normalde farklı bir şehirde yaşıyor ama okulu İstanbul'da. Mezun oldu ama yine de gidiyor İstanbul'a. Bense Ankaradayım. Onun sevgilimle aynı şehirde olmasını, benim uzak olmamı bile kaldıramıyorum...

seni anlıyorum o kız seni bu hale getirmek için elinden gelen yapmış
mesaj atmalar sosyal paylaşm sitesinden saçma sapan şeyler yazmalar
sende takmışsın kafana doğal olarak ama sevgilin hiçbir şekilde ona karşılık vermemiş muhattap olmamış çünkü hayatında sen varsın o kız geçmişte kaldı böyle düşün
çok zor biliyorum ama bak ilişkiniz yıpranır o kız da amacına ulaşmış olur
sen yine mesajına düzgün bi cevap vermşsin ama anlamamış karaktersiz biri belli ki
okurken benim bile sinirim bozuldu ya

canım seni anlıyorum kız kaşar bi tip olunca ve takıntılı olunca senin rahatsız olman çok normal. böyle insanlar çok ne yazık ki çocuk oyuncağı sanıyolar ilişkileri.biz ne desek doğru olmaz senin bi uzmanla görüşüp konuşman bence çünkü psikolojini olumsuz yönde etkilemiş adeta paranoya haline gelmeye başlamış.bence ihmal etme ve uzman birine danış.

eğer sevgilinizi çok sevmiyosanız sadece takılıyosanız ve gelecek planlarınız yoksa ilişkiyi noktalayabilirsin bence çözüm bulamazsan sizin sinirinizi bozan bi durum var sonuçta. tamam çocuğun yaptığı birşey yok ama en azından sert bi şekilde konuşabilir ya da mesaj atabilir hatta alenen niye beni rahat bırakmıyosun filan yazabilir mesela twitterdan facebooktan. yada ikiniz birliktede konuşabilirsiniz hatta başkalarının yanında rezil bile edebilirsiniz bence birlikte olduğunuzu bile bile böyle bir saygısızlık yapıyosa kendi de saygı gösterilmeyi haketmiyo bence. Allah sabır versin böyle insanlardan uzak tutsun herkesi

seni anlıyorum o kız seni bu hale getirmek için elinden gelen yapmış
mesaj atmalar sosyal paylaşm sitesinden saçma sapan şeyler yazmalar
sende takmışsın kafana doğal olarak ama sevgilin hiçbir şekilde ona karşılık vermemiş muhattap olmamış çünkü hayatında sen varsın o kız geçmişte kaldı böyle düşün
çok zor biliyorum ama bak ilişkiniz yıpranır o kız da amacına ulaşmış olur
sen yine mesajına düzgün bi cevap vermşsin ama anlamamış karaktersiz biri belli ki
okurken benim bile sinirim bozuldu ya

Ondan deli gibi nefret ediyorum ama yine de sevgilimin hayatında biri yoktur zannediyordur diye düzgünce mesaj attım. Daha da sinir bozucu şeyler yazmaya başladı twitterda. Kilo problemim var bu da üstüne özgüvensizlik yaratınca iyice içinden çıkılmaz bir hal alıyor. Erkek arkadaşımla aram da bozulursa hele, iyice bu kız aklıma geliyor ve "ayrılıp kurtulmak" düşüncesi kaplıyor içimi... Ne yapacağım bilmiyorum

canım seni anlıyorum kız kaşar bi tip olunca ve takıntılı olunca senin rahatsız olman çok normal. böyle insanlar çok ne yazık ki çocuk oyuncağı sanıyolar ilişkileri.biz ne desek doğru olmaz senin bi uzmanla görüşüp konuşman bence çünkü psikolojini olumsuz yönde etkilemiş adeta paranoya haline gelmeye başlamış.bence ihmal etme ve uzman birine danış.

eğer sevgilinizi çok sevmiyosanız sadece takılıyosanız ve gelecek planlarınız yoksa ilişkiyi noktalayabilirsin bence çözüm bulamazsan sizin sinirinizi bozan bi durum var sonuçta. tamam çocuğun yaptığı birşey yok ama en azından sert bi şekilde konuşabilir ya da mesaj atabilir hatta alenen niye beni rahat bırakmıyosun filan yazabilir mesela twitterdan facebooktan. yada ikiniz birliktede konuşabilirsiniz hatta başkalarının yanında rezil bile edebilirsiniz bence birlikte olduğunuzu bile bile böyle bir saygısızlık yapıyosa kendi de saygı gösterilmeyi haketmiyo bence. Allah sabır versin böyle insanlardan uzak tutsun herkesi

İnanın şu an sinirden ağlıyorum. Tırnak kalmadı.
Kız artık mesaj falan atamıyor, yani atıyorsa da bilmiyorum çünkü numarasını değiştirdi.
Ama twitterda zırvalıyor ara sıra.
Sevgilimle ciddi bir ilişkimiz var annemle abimle tanıştırdım. Uzaktan yürütüyoruz bir de. O yanımdayken daha sakinim bu konuda. Ama görüşmemiz bitince bu kızla baş başa kalıyorum resmen.
Bazen sevgilim onu mu düşünüyor diyorum kendi kendime, içim içimi yiyor... Psikoloğa gideceğim zaten ilk fırsatta. Çünkü dayanamıyorum artık çok kötüyüm.
Ona dokunmuş olması, onunla sevişmiş olması beni delirtiyor ya...
Sevgilimin bilgisayarını kullanmış daha önce o kız. Buna bile deliriyorum.
Sevgilime bir eşofman takımı almış. Onu atmasını istiyorum ama sevgilime bunu söyleyemiyorum çünkü saçma bulacak, benden soğuyacak biliyorum.
Çıkmazdayım. Bitirip kurtulmak geliyor içimden ama seviyorum, mutluyum, ve sevgilimin bir suçu yok... Çok mutsuzum...

Seni o kadar iyi anlıyorum ki..
Twiter i takip etmeyi bırak derim ya da eminim o da seni takip yan da erkek arkadaşını takip ediyodur mutlu olduğunuzu belirten şeyler yaz..

Seni o kadar iyi anlıyorum ki..
Twiter i takip etmeyi bırak derim ya da eminim o da seni takip yan da erkek arkadaşını takip ediyodur mutlu olduğunuzu belirten şeyler yaz..

Twitterlarımızı gizledim giriyorsa da göremez, fotoğrafımızı görür ancak.
Onu takip etmeyi azalttım eskiden yer imlerine falan eklemiştim resmen. Sevgilimden çok ona bakıyordum. Ama yine de bakıyorum gün icinde bazen.

Sevgilim onu düşünüyor mudur hala acaba?
Bir cesaret ayrılıp her şeyi aklımdan silmek geçiyor içimden. Ama sonra dayanamayıp sevgilimi ararım diye yapamıyorum... Ve adamın hiçbir suçu yok...

kızın senden üstün olmayan bütün nahoş özelliklerini sıralamışsın..ama hala onu kıskanıyorsun,aklından çıkaramıyorsun.belki de onun da yapmak istediğ buydu ve amacına ulaşıyor..lütfen eskiyi takip etmeyi bırak,bu sadece ilişkinize zarar verir..adı üstünde eski!

kızın senden üstün olmayan bütün nahoş özelliklerini sıralamışsın..ama hala onu kıskanıyorsun,aklından çıkaramıyorsun.belki de onun da yapmak istediğ buydu ve amacına ulaşıyor..lütfen eskiyi takip etmeyi bırak,bu sadece ilişkinize zarar verir..adı üstünde eski!
kadesa ablacığımmm :)
Öyle diyorsun, haklısın ama işte ben bunu bir türlü hazmedemiyorum. Böyle "eski" deyip geçemiyorum.
Kız o kadar kültürsüz ve tribal bir şey ki, cidden çekilmez, ama sevgilim onu daha mı çok beğeniyor diye kendi kendimi yiyorum. Bir bundan emin olabilsem, çeker giderim rahatça. Ama şimdi şu durumda gidemiyorum da. Gitsem de geri gelirim biliyorum.

sevgiliniz bu konuda hassas olduğunuzu biliyosa eşofmanı atmayı neden düşünmedi. sonuçta sizin rahatsız olduğunuzu düşünüp kendiliğinden yapabilirdi bunu. sizden önemli mi yani. ya da siz yeni bi eşofman alın eskisini atsın :KK1:

ayrıca kendini o kızdan daha az güzel gibi hissediyosan kilo problemini çöz kendine bakımını artır. sosyal açıdan kendini geliştir. o kız seninle kıyaslanamayacak kadar düşük bi konumda kalsın.
yüzü güzel değilse o kadar da unutulmayacak biri değildir zaten taş gibi vücudu olan bir sürü kız var tek o değiki.

pardon da, hostes olmak istemesiyle ne alakası var senin saçının teli bile olamayacak?
ben de çok istiyorum. çeşitli mülakatlardan geçiyorsun. psikolojik, fizyolojik, bilişsel.
en az 2 yabancı dil zorunluluğu var. tabiki ileri derecede.

meme estetiği topiğinde kaç kadının estetik yaptırmak, silikon taktırmak istediğini açıp görebilirsin.
bunlarla hemcinsini yargılaman bana çok saygısızca geldi.

pardon da, hostes olmak istemesiyle ne alakası var senin saçının teli bile olamayacak?
ben de çok istiyorum. çeşitli mülakatlardan geçiyorsun. psikolojik, fizyolojik, bilişsel.

meme estetiği topiğinde kaç kadının estetik yaptırmak, silikon taktırmak istediğini açıp görebilirsin.

evet bende bu konuda sana katılıyorum.

Twitterını dondur, kızdan hiçbir şekilde haber alma. Geçmişi geçmişte bırakmayı öğren canım yoksa geleceğin elden gidecek..

kadesa ablacığımmm :)
Öyle diyorsun, haklısın ama işte ben bunu bir türlü hazmedemiyorum. Böyle "eski" deyip geçemiyorum.
Kız o kadar kültürsüz ve tribal bir şey ki, cidden çekilmez, ama sevgilim onu daha mı çok beğeniyor diye kendi kendimi yiyorum. Bir bundan emin olabilsem, çeker giderim rahatça. Ama şimdi şu durumda gidemiyorum da. Gitsem de geri gelirim biliyorum.

ablasının kuzusu :) bebişli ve kocişliyim ama yorum yaptım konuna :KK53: :)

peki sevgilin böyle düşünmeni sağlayacak birşey mi yapıyor? nereden aklına takıldı bu düşünceler? niye bu kadar yoğunlaştın o konuda?

Belkide senin arada bir onun sayfalarina baktigini bildigi icin oyle yazilar yaziyordur...

Ben psikologa gittigimde paylastigim konulardan biri buydu...
Bana, eger onu sevseydi suan onunla olurdu, yada onu unutamasaydi, bunu her hareketi ile belli ederdi dedi...hakliydi..ben buyutuyorum sadece..bence birsure kizdan uzak dur...takip falan etmeyani...

sevgiliniz bu konuda hassas olduğunuzu biliyosa eşofmanı atmayı neden düşünmedi. sonuçta sizin rahatsız olduğunuzu düşünüp kendiliğinden yapabilirdi bunu. sizden önemli mi yani. ya da siz yeni bi eşofman alın eskisini atsın :KK1:

ayrıca kendini o kızdan daha az güzel gibi hissediyosan kilo problemini çöz kendine bakımını artır. sosyal açıdan kendini geliştir. o kız seninle kıyaslanamayacak kadar düşük bi konumda kalsın.
yüzü güzel değilse o kadar da unutulmayacak biri değildir zaten taş gibi vücudu olan bir sürü kız var tek o değiki.

Aynen. Sevgilim bunu düşünebilseydi keşke. Bi eşofman benden daha değerliymişse demek ki :) Alsam da atar mı bilmiyorum ki. Kıyafet falan alıyorum ona sık sık zaten. Para biriktireyim de en sevdiği markadan alayım bir tane. Bakalım belki atar.

Daha az güzel değil de, o bazı şeyleri yapmış sevgilimle diye, öyle hissediyorum sanırım. Evet kilo problemimi acilen çözmem lazım. Yüzü falan öyle güzel değil ya ben on takarım ona hehehe :)) Çok seviyorum sizi kızlar ya :)

Canım yanlış anlatmışım kendimi demek ki.
Hostes olmak istemesi için değil, hayattaki tek hedefinin bunlar olması. Yani bu kızın edepli hoşgörülü iyi bir insan olmak gibi bir düşüncesi yok. Hostes olayım, göğüslerimi büyüteyim, araba alayım vs vs. Planları sadece bunlar. Ve gerçekten çekilmez bir insan. Meme estetiği yaptıran onlarca insan vardır, ben de düşünüyorum hatta ilerde bunu ama eminim ki burdaki insanlar bunu "hayattaki hedeflerim" şeklinde sıralamıyordur. Yanlış anlaşıldıysam kusura bakma lütfen. Ama rica ediyorum yardımcı olmak isteyenler varken konuyu dagitmayalim, ozel mesaj atabilirsin eger hala derdimi anlatamadiysam..

Bence bu konu da önce erkek arkadasınızın size yardım etmesi gerekiyor.Sizin içiniz rahat değil.Bu takıntınız normal bir kadın kıskançlığı değil.Sevgilinizin sizi rahatlatması gerekiyor.

Twitterını dondur, kızdan hiçbir şekilde haber alma. Geçmişi geçmişte bırakmayı öğren canım yoksa geleceğin elden gidecek..
Twitterımı dondursam da kızın sayfasına bakarım gibime geliyor :)) nasıl taktıysam artık...
Ama takip etmemeye çalışacağım onu. Çünkü gördükçe sinirlerim bozuluyor. O dudak büzerek çektiği fotolar yok mu hele. O ağzını koparasım geliyor :p

ablasının kuzusu :) bebişli ve kocişliyim ama yorum yaptım konuna :KK53: :)

peki sevgilin böyle düşünmeni sağlayacak birşey mi yapıyor? nereden aklına takıldı bu düşünceler? niye bu kadar yoğunlaştın o konuda?

Ya sevgilim bir şey yapmıyor aslında. Ama ben sürekli ona detay sorular soruyorum. Cevap vermeyince de küsüyorum mecbur cevap veriyor. "Nasıl öpüyordun onu" , "Nerde kalıyordunuz" falan gibi. Ben bu konuya ilişkimizin başından beri yoğunlaşmış durumdayım. Kaldıramıyorum onun teninde başkasının izinin olmasını. Kız bir de kucaktan kucağa tarzında biri, yani hemen gidip başkalarıyla çıkmalar falan. Bir gün bakıyorum twitterda "çok seviyorum çok mutluyum, kalplerrr" falan yazıyor böyle harfler koyuyor. İki gün sonra bakıyorum "eski sevgilimi özledim" temalı şeyler yazıyor. Tam "oh" diyorum tekrar sarıyor. Offf valla bilemiyorum ne yapıcam.
İyi ki yorum yaptın bu arada, bebişe öpücüklerrr :)))

Belkide senin arada bir onun sayfalarina baktigini bildigi icin oyle yazilar yaziyordur...

Ben psikologa gittigimde paylastigim konulardan biri buydu...
Bana, eger onu sevseydi suan onunla olurdu, yada onu unutamasaydi, bunu her hareketi ile belli ederdi dedi...hakliydi..ben buyutuyorum sadece..bence birsure kizdan uzak dur...takip falan etmeyani...

Takip ettiğimi biliyor mu kız, bilmiyorum hiç. Sanırım tahmin ediyordur yani o kadar da salak olamaz diye düşünüyorum. Takip etmemeye çalışacağım :KK43:

Bence bu konu da önce erkek arkadasınızın size yardım etmesi gerekiyor.Sizin içiniz rahat değil.Bu takıntınız normal bir kadın kıskançlığı değil.Sevgilinizin sizi rahatlatması gerekiyor.

Sevgilime bunu desem diye düşünüyorum bazen. "Ne kadar anlatsam da anlamıyorsun" falan der sanırım. Hem de hiç rahat değil içim. Keşke o da biraz çaba gösterse. Beni sevdiğini ve sadece beni istediğini uzun uzun anlatsa falan, ama nerde...

X