Sevgilimin davranışı

Hiçte doğal değil insan neyini merak etsin ki tanimadigi etmedigi insan sirf sevgilisinin kardesi diye.
O kadar merak ediyorsa once bir yuzunu görseymiş.
Bana sacma geliyor bu kadar boş meraklar.
Ay ben laf olsun diye sorardım laf olsun diye genel cevap beni tatmin ederdi. merak etmezdim ama işte maksat muhabbet geyiğine

Hiçte doğal değil insan neyini merak etsin ki tanimadigi etmedigi insan sirf sevgilisinin kardesi diye.

burda asıl mesele sevgilisinin tavrı 3 senedir kardeşi ile tanıştırmamış bile bence konu sahibi aralarındaki ilişkiyi bi gözden gecirsin uyenin sorması cok doğal ama sevgilisinin tenezzül edip soylemeye gerek duymaması cok tuhaf tabi birde ailesinden uzak tutma olayı var yani ben olsam bu ilişkiyi gözden geçirirdim ve sonucu da kesinlikle ayrılmak olurdu

Ay ben laf olsun diye sorardım laf olsun diye genel cevap beni tatmin ederdi. merak etmezdim ama işte maksat muhabbet geyiğine

Iste benim en nefret ettigim sey laf olsun diye sorulan merakli sorular.
Cok eskiden afallayip sorulara yanit veriyordum sonra bi bakiyordum karsidaki sacma sapan seyler sormus ve ben de soylemişim ama ben hic soru sormamişim.
Neden boyle seyler soruluyor anlamiyorum. Bu sefer tersliyosun bam başka durumlar oluyor.

Ben arkadaşlarımın kardeşlerini/yeğenlerini bile sordum ya ne yaptılar ne düşünüyorlar diye. Hayır çocukları tanımıyorum. Bu kadar iletişimden kopuk olmak da tuhaf. Asıl anormal olan sormamak.

Herneyse işte seninde heralde vaktin o kadar boşki milletin yazim hatalarini duzeltiyosun.
Dilimizi doğru kullanmak, yanlış yapanlara doğrusunu öğretmek kötü bir şey mi? Burada bir sürü genç de var, dert paylaşıp/okurken 2 3 imla, dil bilgisi kuralı öğrenmiş olsalar fena mı? Bu cümlenizde şu an 3 tane yazım hatanız var. Keşke zamanında sizi de birileri düzeltseymiş...

Benimki mesleki deformasyon istemsiz soruyorum yoksa tövbe aklımda kalmaz

Daha önce sevgiliniz olmamış diye yorumladım ya da gerçekten birbirinize her şeyi anlattiginiz bir sevgiliniz olmamis
Kız ne alaka hatun hamiş tercih meselesi çeşit çeşit fikir var

Bu sınav sonucu söylememek de yeni mi moda oldu tükçesi hiçbi halt yapamamış

Ben arkadaşlarımın kardeşlerini/yeğenlerini bile sordum ya ne yaptılar ne düşünüyorlar diye. Hayır çocukları tanımıyorum. Bu kadar iletişimden kopuk olmak da tuhaf. Asıl anormal olan sormamak.

Arkadasim bahsettiyse sinav sonucu bekliyoruz vs diye beeelki aklima gelirse sorardim galiba ama sormadim simdiye kadar. Anlatirsa sevincini ya da uzuntusunu dinlerim onun disinda banane notundan yani.
Alakasiz ilgilendirmeyen sorular sormak güçlü iletisim demek degil. Toplumda cogu insan sonradan "o iş ne oldu?" Dendiginde üzülmemek icin heyecanli bekledigi güzel seylerini bile insanlarla paylasmaya korkuyor.
Etrafa soyledikleri duru gerceklesmediginde ya da beklendigi gibi olmadiginda insanlar soracak diye stresse giriyorlar.
Boyle insan cok var. Nazar diyorlar :)

Ben olsam demekki kötü sonuçlanmış der bozarım çünkü cok yersiz bi tepki vermiş. Bilmeni istemez belki yerine istediği sıralamayı yapmış/yapamamış galiba de geç,inşallah bu sevgili herkesin hayatına bu kadar saygı duyuyordurda ilerde sizin yaptığınız bokun rengine kadar anlatmaz ailesine.

Yoo gayet güçlü iletişim, değer verme, kıymet bilme diyoruz biz buna halk arasında. Hayatımızdaki insanların hayatlarındaki gelişmelerle ilgilenmek. Bir insana bir şey sormak ya da ilgilenmek için konunun illa bizimle bağlantısı olması gerekmez. Nazar kısmına kahkaha attım zaten

Yav bunlar anaokulunda başlıyor sevgililiğe. Kendileri iki sene önce girmiştir sınava zaten.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…