Sevgilimin beni istemeyen ailesi

Abla ne mübarek kadınmış hayatınızı kurtarmaya çalışıyor. Ben sizin gibi kadınları anlayamıyorum açıkcası siz evlendikten sonra şiddet gördüm çocuğumla sokakta kaldım diye konu açacaksınız ben size hiç acımam. İnsanın kendine yaptığını tüm dünya gelse yapmaz. Ailenize bakınca üzülmüyor musunuz? Bu insanlar beni binbir emekle bu yaşıma getirdi ben ne yapıyorum diye?

Siz başta hata yapmışsınız. sizi böylesine üzen, adınızı büyücüye çıkartan biriyle neden barışır ki insan? hiç mi özsaygınız yok? başka erkek mi yok? yaşınız çok küçük yalvarırım kendinizi 5 kuruş etmez insanlar için yıpratmayın gencecik insansınız. siz kendinizi sevip, değer vermezseniz kimse vermez...

kendinizi kandırmayın. döven erkekte bir daha yapmayacağım çok pişmanım diyor ve devamını biliyoruz..... adam sizin adınızı büyücüye çıkarmış. ailesi allah bilir oğullarına büyü yaptırdığını düşünüyordur. zira adam bir anda 180 derece dönmüş.......

Allahaşkına böyle ilişkileri bırakın yahu.
Böyle sevgi olacaksa ömürboyu aşksız kalın çok ama çok daha iyi nedir bu?

Gidin kapınızda iki garibanı doyurun iki yetime yardım edin bayramda elinizi öpeniniz bir teşekkür edeniniz olur. Bu nedir Allahaşkına.

Yok çabalayacakmış da yok şu yok bu.
Millet kafamız uyuşmuyor diye nişan atıyor sizde döven sevgiliyle halen olur mu yok özür dilerdi vallahi çabalıyor vs.

Aileyle görüşmemeyi geçelim kendisi problemli zaten.

Bu konuda en çok garibinize gidecek ama ablayı takdir ettim sizi kurtarmak için uğraşıyor resmen.
Evet yaptıkları hoşunuza gitmiyor ama siz neticeye bakın.

Bu kadar şey içinde bitek ablasının seni istememesi mi önemli?? Yazdıklarını bir oluşana bu nedir ya böyle karaktersiz bir pislige nasıl döndün ki geri. Bide ablası yüzünden hayattan soggudum yazmışsın kadın sana iyilik yapıyor inşallah da barismazsiniz . Zaten bu zihniyette bir aile onu büyüttüğü için karaktersiz olmuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…