Sevgilimin arkadaşlarıı..

flufie

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2021
1
0
23
Arkadaşlar merhaba. 4 senedit süregelen bir ilişkim var tabii arada uzun ayrılıklar yaşadığımız süreçler oldu. Bu süreçlerde erkek arkadaşım ve onun en yakın arkadaşıyla ilgili bazı problemlerim oldu. Biz uzun bir süre ayrı ve tamamen ilişkimizin bittiğini düşündüğüm sıralarda sevgilimin hayatına yakın arkadaşı sayesinde bir kadın giriyor yaklaşık 2 hafta flört ediyorlar. Sevgilimin yakın arkadaşı bana snapchat üzerinden onların fotoğraflarını videolarını atıyor ve uzun süre sonra barıştığımızda ben bu çocuğu artık sevgilimin çevresinde istemedim. Niyeti bana iyi ya da samimi kesinlikle gelmedi. Erkek arkadaşımda bir şekilde görüşmeyi kesti. Çocuğun evleneceğini duyduğumda erkek arkadaşımın ne kadar üzüldüğünü görüp çocukla görüştüm çok defa aralarını kötü etkilediğim için özür diledim ve kendi sevgilimide bir daha onun çevresinden biriyle görüşmesi durumunda o arkadaşını kesinlikle istemeyeceğimi söyledim. Nitekim ayrıldık ve yine uzun süren bu ayrılığımızda o arkadaşının arkadaşıyla aralarında daha ileri seviye şeyler yaşandı. Ayrıydık dedim kendimde başkalarıyla görüştüm dedim her şeyi dürüstçe konuştuk fakat mevzu 3. Kez aynı arkadaşının kız arkadaş çevresi olunca ve onu bu konuda uyardığım için gerçekten o çocukla görüşmesini istemiyorum. Biliyorum ki hata sevgilimde kimse zorla birşeyi yaptırmıyor kimseye. Ama 1 oldu 2 oldu 3 oldu, ben o çevreyle yüz yüze gelmek bile istemiyorum erkek arkadaşımında kırgınlıklarımı tedirginliklerimi anlamadan onlarla aşırı samimi olması artık benimde tadımı fazlasıyla kaçırıyor midem kalkıyor ve onu özellikle o arkadaşı konusunda çok uyardım. Çocuğu sevmememe ve fikirlerimin değişmemesine rağmen yine kendi ellerimle aralarını düzelttim sırf sevgilim üzülüyor diye ve ben yine aynı sonuçla karşı karşıya kaldım. Ne düşünüyorsunuz?

Biliyorum ki hata sevgilimde
Yanlış biliyorsunuz gibi görünüyor konu okununca. Pek çok kez ayrılmışsınız, bu ayrılıklarda başkalarıyla görüşülmüş, dönüp dolaşıp yine neden bir araya geliyorsunuz. Belli ki birbirinize uygun değilsiniz, olmuyor, olduramıyorsunuz. Sakın birbirizi çok seviyoruz, çok aşığız gibi düşünmeyin/söylemeyin aşık olan, seven araya çerezlik gibi başkasını almaz...

ayrıldığında araya birilerinin girdiği ilişkiyi kaldırın çöpe atın dikiş tutmaz çoçuk değil senın sevgılın senı sevse zaten yapmazdı sevmiyo

Toksik bir iliski maalesef.Zaten siz de söylemissiniz arkadası degil sevgiliniz hatalı.Kendisinin mesafe koyması gerekir.

Adam her ayrıldığında araya başkasını sokmuş, siz ise adama yol verecek yüreğiniz olmadığı için günah keçisi arıyorsunuz. Kaldı ki erkek arkadaşınızın bir rahatsızlığı ya da sizi umursadığı da yok.

Bu kafayla çok aldatılırsınız.

Ayrıl barış oyuncağa döndürmüssünüz ilişkiyi ayrıca sevgilinizin kafasına silah dayanmamışlar hatayı arkadaşlarında arayacağına sevgilinde arasan önüne baksan daha iyi olacak.

İyi de o sizin arkadasiniz degil sevgilinizin arkadasi. Siz ayriyken sizi dikkate alip da ''ayrisiniz ama sen yine de sakin yapma yasini tut'' demesini bekleyemezsiniz. Arkadasi sevgilisinden ayrilmis moralini duzeltmek icin bile kiz ayarlamis olabilir. Siz beraberken baska kizlari ortama getirse ok ama oyle bir sey de yok. Siz sevgilinizle ayrildiginiz anda o cocugun sizinle muhattapligi biter. Banane der. Cocuk da sikinti yok da sizin iliskiniz de ciddi sikinti var. Ayrilip baskalariyla takilip sonra tekrar biraraya geliyorsunuz. Ve uzulmenizi istemem ama yine sonu ayrilik. Boyle bi iliskiden uzun vadede mutlu son beklemeyin derim.

Aynı adamla üç kez ayrıl barış derdiniz ne aynı kuyuya üç kez düşülür mu? Ayrılıyorsaniz demek ki çok da iyi değil sevginiz arkadaşını boşverin bunu düşünün önce

İliski dediğiniz şey araya reklam almaz özür dilerim.Arada ayrılıklar oldu dendimi kabataslak ben birbirimizi çok sevdik dayanamadık hep birbirimize döndük anlamam.Klinik olarak uyumsuz çiftlerin birarada sorunlarini cozemeyerek ilişkiyi bitirmesi bu.Yani ilk ayrilikta bitti aslında sizin ilişki gerisi uzatmalar.Ucuncu şahıs arkadaşlar tabiki suçlu değil sizden olmamış bunu farkedip kabul ettiğiniz an iyileşmeye başlarsınız.

Ayrilip başkalariyla biseyler yasayip yaşayip birbirinize dönünce mideniz kalkmiyor da bu arkadasin cevresinden olunca mi sorun?

Senin sevgilinin kendi hür iradesi yok mu ? arkadaşı kız ayarlayınca istemiyorum ben diyemiyor mu ?
onunda işine gelmiş yeni bir kız... Hadi o arkadaştan uzaklaştırdınız yine bir ayrılık yaşadınız bu sefer de kendi bulur yeni bir kız yani o arkadaşı engel olarak görmek yerine acaba erkek arkadaşınız da mı biraz suç arasanız ? Birde sürekli araya üçüncü şahısların girdiği bir ilişkiye tekrar nasıl dönebiliyorsunuz ? Demek ki size karşı hisleri bitmiş ki başkalarıyla olabiliyor başka tenlere dokunabiliyor olaya biraz da bu yönden bakın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…