Sevgilime sevgi vererek yanlış mı yapıyorum?

Laklaklak12345

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2023
13
2
24
Sevgilimin yoğun bir iş hayatı var buna rağmen bana vakit ayırır ama bazı hareketleri beni çok sinir ediyor. Yanımdayken arkadaşlarıyla mesajlaşıyor, birden yıllardır görmediği arkadaşını arayası tutuyor, benimle buluşması bittikten sonra ne yapacağının planını kuruyor ama ne zaman o arkadaşlarıyla birlikte olsa benim mesajlarıma cevap vermez. Beni aldatma ihtimali yok kiminle mesajlastigini ne konuştuklarını biliyorum ama yine de sinir oluyorum. Bir tutturmuş agalarım agalarım. Resmen erkek arkadaşları kumam oldu. Bu durumu ona söylediğimde zaten sana o kadar yoğunluk içerisinde zaman ayırıp yanına geliyorum diyor ben de vicdan azabı çekiyorum. Derdimi ona nasıl anlatabilirim? Erkekler hangi dilden anlar? Sevgimi gösterdiğim için şımardı mı?

Dünyada en tahammül edemediğim şey ben yanındayken birinin telefonla başka briiyle konusmasidir..ne munasebet yani.
Valla bu zamana kadar hayatıma tonla erkek girdi, bazıları uzun da sürdü. Hiç denk gelmedim benim yanımda onla bunla konuşacak.
Ne alaka, sohbet etmeyeceksek güzel zaman gecirmeyeceksek neden geliyor? Hiç gelmesin Daha iyi

Sevgi göstermeyeceksek, sürekli taktik yapacaksak ilişkinin bir anlamı kalmaz ki ama ne konuşabilir yani iş insanı mı, acil yurt dışına iş mi bağlıyor, acil doktoru mu? 1 olur, 2 olur... Konuşmuşsunuz da zaten ama çıkarsanız, telefonunla ilgilenmeyeceksen gelirim diye nazlı ve gülerek konuşun bi. Bakalım yapacak mı

Sevgili olmak herkes için aynı şeyi ifade etmiyor bence ya. Hani adam arada yazişacagi, buluşacağı bi kadın olsun istiyor hayatında ama çokta sallamıyor sizi.
Daha sizin yaninizdayken, sizden sonra ne yapacağını düşünmesi, telefon görüşmeleri filan bunu net gösteriyor.
Böyle davranan bir adam kız arkadaşına değer vermiyordur net.

Bişey söyliyim mi, bir adam gerçekten sevdiğinde gözü sizden başkasını görmez.
Asosyal olmaktan bahsetmiyorum, arkadaşlarıyla da olur ama böyle mesajlara cevap vermemeler, sizden sonra hemen onlarla plan yapmalar filan, sizi bayağı "çantada keklik" gördüğünün yansımaları.

Adam sevdiğinde gözü telefonda olur, sizden gelecek tek bir harfe atlar, sizi elinden kaçırmamak için çaba gösterir. Üstelik daha evli bile değilsiniz, bu ne alışmışlık böyle.
Standartlarınızı düşürmeyin, bir erkeğin %100 ilgisiniz hak ediyorsunuz.

Sevgi vermeyin demek hata olur ama verdiğiniz sevgiyi aşamalı olarak azaltın. Mesela o sizin yanınızda başkasıyla mu telefonda konuştu. Siz de o telefonu kapatıp size döndüğünde arkadaşınızı arayın. Mesajlarınızı azaltın ve kısaltın yavaş yavaş. Anlamazsa hala zaten ayrılmalısınız

sadece ilgi alanına girmiyorsun muhtemelen yanı seni kırmamak için bile görüşüyor olabilir. Böyle sevgi olmuyor çünkü kendini kandırma bende. buna benzer şeyler yaşadım geçirdim gerçeği kabul etmek ayrılmaktan bile zor inan bana ama kabul edince hafiflersin otur bi düşün seni gerçekten sevse elindekine vakti kalır mı umursar mı ?

Çok mu aradin bu adamı sana değer vermiyor ayrıl gitsin.

Taviz tavizi doğurur. Baştan müsade edilen şeyler sonradan oluyor ilk başta tepki verseydiniz tekrarı olmayacaktı. Aynısını yaparak tepki verin "belki" işe yarar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…