Gebeliğe Hazırlık SEVGİLİMDEN HAMİLE KALMAK İSTİYORUM

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
üniversite mezunu yeni çalışan birisiyim.
sevgilim 3 yıllık ilişkimizi ailem yüzünden bitirmek istiyor. Birlikte olduk bu süreçte ve ben kendisinden kopamıyorum. Ondan habersiz hamile kalıp hayatından sessizce çıkmak istiyorum. Ömrüm boyunca ondan bir parça ile hayatımı yaşamak istiyorum maddi durumum iyi.
şırınga yöntemi yapanlar varsa yorum yapabilir mi? Nasıl hamile kalabilirim. Çok kuvvetli geri çekilme yönteminde yapma şansım yok.
Kötü yorum yapanlar lütfen benim 3 yıl içindeki durumumu da düşünsünler.
Habersiz olmaz bu ne cesaret çocuk bakmak kolay mı

sevgilim 3 yıllık ilişkimizi ailem yüzünden bitirmek istiyor. Birlikte olduk bu süreçte ve ben kendisinden kopamıyorum. Ondan habersiz hamile kalıp hayatından sessizce çıkmak istiyorum. Ömrüm boyunca ondan bir parça ile hayatımı yaşamak istiyorum maddi durumum iyi.
şırınga yöntemi yapanlar varsa yorum yapabilir mi? Nasıl hamile kalabilirim. Çok kuvvetli geri çekilme yönteminde yapma şansım yok.
Ne hakla...??? Bu nasıl bir cahilliktir yaa sen takintilisin cnm piskatriden destek al önce

Bence çok büyük hata yaparsın

Kaçarak evlenmek istemiyosun ama gizlice hamile kalmayı planlıyosun ne kadar çelişkili ve mantıksız. Bu kadar seviyorsan kaç evlen gizlice nedir yani , ailen senin o şekilde hamile kaldığını duyunca sevinecekmi, gerçekten nasıl bi mantık kurduğunu anlamadım. Eğer bu kadar ölmeyş göze alacak kadar seviyosan evlen gitsin entrikaya gerek yok

X