Gebeliğe Hazırlık SEVGİLİMDEN HAMİLE KALMAK İSTİYORUM

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
beni evlilik fikrine alıştırdı. Hiç aklımda yokken beni umutlandırdı. Bir ara hamile kalma ihtimalim vardı çok sevinmişti ama olmadı. Şimdi de barışmaktan korktuğu İçin yüz yüze gelemiyor. Ölümlerden döndüm. Ve ailemden destek verenler var. Pişman olacağına yap söylemezsin birlikte büyütürüz eksikliğini hissettirmemeye çok çabalarız diyorlar.
ona olan sevgimle başa çıkamıyorum. Bunu durduramıyorum. Yıllardır hayalimiz bir bebekti evlenmeyi düşünmüyorum artık. Hiçkimse ile böyle bi düşüncem yok. Bu şekilde bir evladım olsun istiyorum. Yorumun İçin teşekkür ederim.
Şimdi anladım, adam kesssin zengin.

Ha o zaman aileni onunla evlenmen için zorunda bırakmak istiyosun.
Yani neyse ne onun bir parçasıyla yaşamak falan yok. Ay zaten o ne 🤣
Ailem daha da mecbur kalmazsa aldırmaya da iznim olmadan hiçbir şey yapamazlar. Evet bunu düşündüm ama onu bişiyleri mecbur yapmak zorunda olduğunu düşünmesini istemedim.

Umarım bu aile yapısına sahip bir aileyle hiç denk gelmezsiniz.
kızların 2. Sınıfa atıldığı bir ailede büyüdüm.kendisi ilk görüştüğüm ve tek görüştüğüm insan Ailem akraba evliliği istiyor. Hatta kişi bile hazır. Abi dediğim insanla aynı yastığa baş koyacağıma. Bunu yapmayı tercih ediyorum.
Böyle bir aile yapısıyla hamile kalmayı göze alıyorsanız
Eminim istemediğiniz evliliği de yapmamak için çözüm bulabilirsiniz.

Şuan düşündüğünüz şey dünyanın en saçma şeyi! Öyle cocuk getirip dünyaya bakmak kolay değil!

Ayrıca kendinizle çelişmeyin
Ailenize hamileyim desenı o çocuğu bulur sizinle evlenmeye ikna ederler.
Amacınız da bu olbilir

kızların 2. Sınıfa atıldığı bir ailede büyüdüm.kendisi ilk görüştüğüm ve tek görüştüğüm insan Ailem akraba evliliği istiyor. Hatta kişi bile hazır. Abi dediğim insanla aynı yastığa baş koyacağıma. Bunu yapmayı tercih ediyorum.
Trollemeye gelmişsin burayı ama çok tutarsızsın. Tutucu bir ailen olduğunu söylüyorsun. Kızları ikinci plana atıyorlar, seni akraba evliliğine zorluyorlar. Ama yabancı birinden gayrimeşru çocuk yapmanı onaylıyorlar öyle mi? Üff git başka yerde dalga geç

Son düzenleme:
üniversite mezunu yeni çalışan birisiyim.
sevgilim 3 yıllık ilişkimizi ailem yüzünden bitirmek istiyor. Birlikte olduk bu süreçte ve ben kendisinden kopamıyorum. Ondan habersiz hamile kalıp hayatından sessizce çıkmak istiyorum. Ömrüm boyunca ondan bir parça ile hayatımı yaşamak istiyorum maddi durumum iyi.
şırınga yöntemi yapanlar varsa yorum yapabilir mi? Nasıl hamile kalabilirim. Çok kuvvetli geri çekilme yönteminde yapma şansım yok.
Kötü yorum yapanlar lütfen benim 3 yıl içindeki durumumu da düşünsünler.
Şırınga az gelir siz huni ve hortumu deneyin

Ailem şimdi kabul etse aynı gün nikahı basabilir. Yalvardı bütün aileme aynı keza ben de. Ne yaptıysak olmadı.
ablam kaçarak evlendi bu şekilde evlenmek istemiyorum.
Çok merak ettim neden ailen istemiyor. Sevgilim yabancı yazmıssın yani bizlere çok çok aykırı kültürü olan bir milletdenmi. Eğer sorun kültür farkıysa ailen belkide onu tanıdıkca benimseyebilir. Sakin olmanda fayda görüyorum

Evlenmezsek ülkesine dönmek zorunda süresi doluyor. Ailemin ikna olacağı yok. İntihar ettim 20 gün yoğun bakımda kaldım ve yeni çıktım. Ailem beni ona göstermiyor. Evden dışarı bile çıkamıyorum. İyileşme süresinden sonra gittiğimde bunu yapmayı düşünüyorum.

Bu ne perhiz bu ne lahana tursusu ailen de tutarsiz sanirim

Ben umarım değilimdir diye 2 3 aydır kendimi yiyip bitiriyorum tovbeler ediyorum aileme karşı kendimi kötü hissediyorum,yediğim yemekten ictigim sudan utaniyorum nasil sevgiliyle barışmak ve evlenmek için hamile kalmak istiyorsun tabiki de saygı duyulur ama kesinlikle sevgilinden habersiz bunu yapma ondan bir parça olması için illa bir bebeğe gerek yok senin ona olan sevgin, aşkın yıllar boyu sende kalsın daha iyi değil mi :KK43:

X