Gebeliğe Hazırlık SEVGİLİMDEN HAMİLE KALMAK İSTİYORUM

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
beni evlilik fikrine alıştırdı. Hiç aklımda yokken beni umutlandırdı. Bir ara hamile kalma ihtimalim vardı çok sevinmişti ama olmadı. Şimdi de barışmaktan korktuğu İçin yüz yüze gelemiyor. Ölümlerden döndüm. Ve ailemden destek verenler var. Pişman olacağına yap söylemezsin birlikte büyütürüz eksikliğini hissettirmemeye çok çabalarız diyorlar.
ona olan sevgimle başa çıkamıyorum. Bunu durduramıyorum. Yıllardır hayalimiz bir bebekti evlenmeyi düşünmüyorum artık. Hiçkimse ile böyle bi düşüncem yok. Bu şekilde bir evladım olsun istiyorum. Yorumun İçin teşekkür ederim.

Evlenmezsek ülkesine dönmek zorunda süresi doluyor. Ailemin ikna olacağı yok. İntihar ettim 20 gün yoğun bakımda kaldım ve yeni çıktım. Ailem beni ona göstermiyor. Evden dışarı bile çıkamıyorum. İyileşme süresinden sonra gittiğimde bunu yapmayı düşünüyorum.
Önce bir karar verin ailenizden destek mi
var köstek mi?

üniversite mezunu yeni çalışan birisiyim.
sevgilim 3 yıllık ilişkimizi ailem yüzünden bitirmek istiyor. Birlikte olduk bu süreçte ve ben kendisinden kopamıyorum. Ondan habersiz hamile kalıp hayatından sessizce çıkmak istiyorum. Ömrüm boyunca ondan bir parça ile hayatımı yaşamak istiyorum maddi durumum iyi.
şırınga yöntemi yapanlar varsa yorum yapabilir mi? Nasıl hamile kalabilirim. Çok kuvvetli geri çekilme yönteminde yapma şansım yok.
Kötü yorum yapanlar lütfen benim 3 yıl içindeki durumumu da düşünsünler.
sen çok film izlemişsin

Tövbe bismillah :deli: 2 yıl sonra düşünceleriniz o kadar değişecek ki
Sonrası pişmanlık...

Şuan hayat toz pembe tabii
Umarım bu aile yapısına sahip bir aileyle hiç denk gelmezsiniz.
kızların 2. Sınıfa atıldığı bir ailede büyüdüm.kendisi ilk görüştüğüm ve tek görüştüğüm insan Ailem akraba evliliği istiyor. Hatta kişi bile hazır. Abi dediğim insanla aynı yastığa baş koyacağıma. Bunu yapmayı tercih ediyorum.

sevgilim 3 yıllık ilişkimizi ailem yüzünden bitirmek istiyor. Birlikte olduk bu süreçte ve ben kendisinden kopamıyorum. Ondan habersiz hamile kalıp hayatından sessizce çıkmak istiyorum. Ömrüm boyunca ondan bir parça ile hayatımı yaşamak istiyorum maddi durumum iyi.
şırınga yöntemi yapanlar varsa yorum yapabilir mi? Nasıl hamile kalabilirim. Çok kuvvetli geri çekilme yönteminde yapma şansım yok.
Kızım çılgınlık yapma. Her şeyden önce bebek sahibi olmak yalnız alabilceğin bir karar değil, adam sana dava açsa kazanır. Ayrıca türkiyede bekar anne olmak nasıl bir kabus bir fikrin var mı. Vazgeç bu sevdadan, yapmaya çalıştığın şey çok yanlış

Lütfen Yanlış anlamayın Psikolojik rahatsızlığınız mı var anlamadım
Ama olduğu kesin
Neden kopamıyorsunuz?
Neden zorla akıl dışı bir mantıkla şırıngayla hamile felan kalmaya çalışıyorsunuz?
Siz istiyorsunuz ya hani, peki karşı taraf istiyor mu?
Bana göre sizin bu yapmaya çalıştığınız şeyin adı düpedüz taciz tecavüz.
Bırakın gitsin ülkesine
Sizde kendinizi toparlayın
Zamanla alışırsınız
Sonra belki adam akıllı biriyle evlenir çocuguda yaparsın. Böyle mantık dışı şeylerden uzak durun bence. Hak yolu varken neden 💩 yolunu seçersinizki. Şırıngayla hamile kaldın diyelim
Adam gidecek ülkesine
Çocuk doğacak bu çocuk büyüyünce anacım babam nerde demiycekmi. Yav kardeşim lütfen rica ediyorum kendine gel

Lütfen Yanlış anlamayın Psikolojik rahatsızlığınız mı var anlamadım
Ama olduğu kesin
Neden kopamıyorsunuz?
Neden zorla akıl dışı bir mantıkla şırıngayla hamile felan kalmaya çalışıyorsunuz?
Siz istiyorsunuz ya hani, peki karşı taraf istiyor mu?
Bana göre sizin bu yapmaya çalıştığınız şeyin adı düpedüz taciz tecavüz.
Bırakın gitsin ülkesine
Sizde kendinizi toparlayın
Zamanla alışırsınız
Sonra belki adam akıllı biriyle evlenir çocuguda yaparsın. Böyle mantık dışı şeylerden uzak durun bence. Hak yolu varken neden 💩 yolunu seçersinizki. Şırıngayla hamile kaldın diyelim
Adam gidecek ülkesine
Çocuk doğacak bu çocuk büyüyünce anacım babam nerde demiycekmi. Yav kardeşim lütfen rica ediyorum kendine gel
Psikolojik tedavi de görmeyi düşünüyorum. Araştırma içerisindeyim.

kızların 2. Sınıfa atıldığı bir ailede büyüdüm.kendisi ilk görüştüğüm ve tek görüştüğüm insan Ailem akraba evliliği istiyor. Hatta kişi bile hazır. Abi dediğim insanla aynı yastığa baş koyacağıma. Bunu yapmayı tercih ediyorum.
Kız nasıl bu aile senin çocuk yapmanı onayluyor gel beraber bakalım diyor ya. Biraz tutarlı yaz

Sevsinler senin 3 yıllık durumunu. Altı üstü bir adamla sevgili olmuşsun, altı üstü sevgili. Babasız çocuk büyütmeyi kolay sandın heralde, millet kocasının çocuğu ile anca başa çıkarken. Bari git bir çocuk esirgeme kurumuna, bi tanesinin ablası ol, zaten bir şekilde gelmişler dünyaya, bencillik uğruna böyle bir toplumda evlilik dışı çocuk getirmekten iyidir, adamın haberi bile olmadan arkasından iş çevirmekten iyidir. Abi, erkek olmak da zor, seviştiğin kadın sana böyle takıp, senden habersiz bir birey dünyaya getirebiliyor ve sonra babalık davası falan açabiliyor, ay felaket.

Edit: Zengin di mi bu adam? Hıı, doğru söyle.

Sizin sevgilinizden çocuk yapmanızı bile isteyen aileniz ilişkinize ne gibi bir zararı oluyor onu anlamış değilim.
ama bence burada bir arkadaşın da dediği gibi 2 yıl sonra pişman olacağınız durum bu. Yine de siz bilirsiniz tabi. Şırınga yöntemide olsa partnerinizden habersiz zor olur
Dediğim gibi daha önce hamile kalma şansım vardı. Çok mutlu olmuştu. Bilmşyorum. Şuan bu psikoloji ile böyle düşünüyorum. Be yapacağıma karar vermiş değilim.

Hamile halinizle tek başınıza ne yapacaksınız? Aileniz yok kimse yok.

Ailem şimdi kabul etse aynı gün nikahı basabilir. Yalvardı bütün aileme aynı keza ben de. Ne yaptıysak olmadı.
ablam kaçarak evlendi bu şekilde evlenmek istemiyorum.
Ha o zaman aileni onunla evlenmen için zorunda bırakmak istiyosun.
Yani neyse ne onun bir parçasıyla yaşamak falan yok. Ay zaten o ne 🤣

X