Sevgilim ve en iyi arkadaşı (kumam)

Yok ben sadece “şey sen biseksüel misin” diyebildim
Hala bir açıklamasını bekliyorum ama bu tepkisi başlı başına red flag değil mi?

Yaşlar kaç? Biraz doğmamış çocuğa don biçilmiş gibi olmuş. Evlilik farklı bir sorumluluk o yeterliliğe gelmemiş olabilir. Yaşlar küçük gibi geldi bana
Ben 29 o 34, benim ilk ciddi ilişkim. Kankisi evli barklı çocuğu olacak, bu salak hala kankim de kandim diyor . Ama bu konu dışında gerçekten aradığım erkek özelliklerinin hepsini taşıyor

Yok ben sadece “şey sen biseksüel misin” diyebildim
Hala bir açıklamasını bekliyorum ama bu tepkisi başlı başına red flag değil mi?

Valla bana hiçbir sözü, hareketi normal gelmedi. Şimdiden zemin mi hazırlıyor nedir, geceleri çağırırsa giderim diye.
Ya benim kuzenim gay. Neler gördüm neler. Bi sürü evli çocuklu sevgilisi oluyodu, arkadaş ayağına eve atıyodu onları, o da onların evlerine gidip eşleriyle tanışıyordu, neler neler. O yüzden ben de sorgulardım yani. Gay olup paravan evlilik yapan o kadar çok ki.

iki gündür ne konuşuyoruz ne görüşüyoruz
Ciddi ciddi soruyorum,
Hâlâ konuşup, görüşme beklentiniz mi var?
Ben okurken midem bulandı.
İnsan şunu söylemeye hayâ eder.

evlendiğimizde de X gece üç te ararsa senin koynundan ayrılır giderim yanına”

Hastalık olur, acil durum olur hadi dersin,

Kankası icin karimin koynundan çıkıp giderim diyen adamın tercihleri sorgulanmali

Elinize firsat geçmişken, bitirme seceneginizi kullanmayi düşünmenizi oneririm

Ben 29 o 34, benim ilk ciddi ilişkim. Kankisi evli barklı çocuğu olacak, bu salak hala kankim de kandim diyor . Ama bu konu dışında gerçekten aradığım erkek özelliklerinin hepsini taşıyor

34 mü okurken 25 civarı sandım...kaç kızım bu anguttan, eşşek kadar adam böyle şeyler şacmalıyorsa bir halt olmaz ondan kaç kaç kaçç

Yıldırım gibi düşmüş dediklerin, adama bi aydınlanma gelmiş

Ya açıkcası ilk tepkisinin gülmek olmasını isterdim ve öyle düşündürdüğü için dediklerini ve hareketlerini sorgulayıp, düzelteceği güvencesini vermesi çünkü normalde çok olgun birisi. İlk tepkisi şaşırmak, sinirlenmek ve ardından sessizlik oldu.
Bana sonradan dekleri tam olarak: “ya sen ne dediğini me ile itham ettiğinin farkında mısın? Paranoyak mısın sen? Ben sana onu saat kaç olursa olsun hasta olur acil bşey olur diye yani demek istediğim hayatımda tek gidebileceğim insan o anlamında demeye çalıştım sen ne saçma sapan büssürü abuk subuk terbiyesiz şey dedin, kalbini kırmaktan korkuyorum o yüzden ne yaparsan yap ya” dedi,
Bana tatmin edici gelmedi bu cevap, gerçi kankisinin eşiyle de tanıştırdı beni yani herhalde direk he biz biseksüeliz demezler
Yani ya biseksüel, ya toksik maskülenite bu yada ifade özürlüsü. Eğer ifade özürlüsüyse yine üstüne çalışılabilir ama diğer ikisi affedilemez benim için

Kendini üzmeye değer mi ya . 34 yaşında koca adam kankamda kankam diye tutturmaz. Çocuk gibi demekki biraz .ama evlilikte hersey oluyor insan yanında akilli mantikli birini arıyor.gece gece elin herifi için evden gidecek adamı napak ya.yalniz uyuduktan sonra ona ne lüzum var .sal ipini .

Ben de ilgisi olduğunu düşünürüm. Hayır gece 3 de gitmesi bile bunun olmadan önce soylemesinden daha iyi. Sanki yol yapıyor ve paravan evlilik yapacak gibi. Buna uygun kız arıyor gibi ne öyle. Hani gece arkadaşı arar gel oyun oynayalım der siz kavga edersiniz bu bile anlaşılır. Gelişmemiş olgunlaşmamış ondandır denebilir. Ama daha olmadan böyle şeyler söylemesi çok supheli. Zanda bulanmak istemem ama ben de bundan şüphelenir ve ayrilirdim.

Ayyy bir de koca adam yaaaa…kankam kankam diye ölen erkekten nefffffretttt.. bir tane vardı böyle tanıdığım birisi aman kankasına kardeşim o benim, adamım o benim yok bilmem neyim o benim diye canını verecekti sonra kankası kazık attı buna iyi oldu.
Hak etti valla.
Tam enayilik ve benim için red flag

Gitsin ahretliği ile evlensin
15 yaşında ergen bile daha mantıklıdır
Yoruma gerek yok direk tekmeyi bas

Eşimin arkadaş grubunda da 2 kişi aynı sizin dediğiniz gibiler. Biri evli digeri bekar ama 7/24 beraberler. Hatta evli olan çiftin bugun evlilik yıldönümleriydi 3 lü halinde kutladılar bugun En ufak bi aktivite halinde bile 3 lü olarak yaparlar. Market alışverisi bile olsa. Ve evli olan adamın karısı asla bu duruma ses çıkarmiyor. Oda halinden memnun. Bizde canımız istediginde nadir olarak ayda 1 2 onlara katılırız. Benim kapatisem bu kadar el veriyor görüşmeye Sizin sevgilinizde bu durumu gördüm. Evlendikten sonra bu durum kat kat artabilir ve siz sessiz kalmadıgınızda hep huzurunuz kaçabilir.

Ay bi de gerçekten "ahretliğim" tabirini kullandı mı ciddi ciddi ?
Bi erkeği cümle içinde "ahretliğim" derken hayal edemiyorum da.
Gözümde böyle eşarplı , elinde kısır tabağı bi babaanne canlanıyo.
Zaten bu tabiri de en son rahmetli anneannemden duymuştum =)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…