Sevgilim ve bir erkek arasında kaldım

Allahım yarabbim madde kullanan ceza evinde olan sizi döven birini bekliyorsunuz doğru mu anladım

Sevgilin hangi suçtan girdi ona göre yorum yapıcam

Hayır o kadar naif birinin sizin hayatınızda ne işi var ben oraya takıldım.

Diğer adamdan bağımsız yorumum hapıistekinden ayrıl mutlaka. Fiziksel şiddet varsa devam etme çok pişman olursun
Ya da ailesi çok pişman olur.
Lütfen diğer adamı karıştırmadan ayrılın o adamdan. Zaten başkasından hoşlanmışsınız demek ki aranızda öyle dillere destan bir aşk yokmuş. Size şiddet uygulayan hapisteki bir adamdan ayrılmak çok zor olmasa gerek.

Ay ben ne okudum ya hajahejej yeri geldi tokadını da yedin demek. İyi yapmışsın bir tokat kolay bulunmuyor

Yaşlar kaç

Ceza evine girmiş,sizi dövmüş ,potansiyel katil ... nasıl hayatlara layık görüyorsunuz kendinizi ?

İki adamdan daha ayrıl.Tüm mesajlatına baktım.

Cezaevindeki sevgilin sana şiddet uygulamış ve uyuşturucu kullanıyor. Sende eski kullanıcıson seni tekrar alıştırabilir. Diğer çocuğu bir şekilde öğrenirse sana zarar verebilir.
Dışarıdaki adama gelecek olursak sevgilisi olan bir kızla beraber oluyorsa kusıra bakmada karekteri bellidir. Senin gibi başkalarıda vardır.
Sana gelicek olursak hayatına düzgün adamları al ve sadık kal. Sen aldatılsan nasıl hissedersin böyle düşün.

Bide bana diyor ki neden sevilecek biri değil dediniz diye soruyor

Sanırım bizle dalga geçiyorsunuz konunun gidişatına göre yeni yeni dikkat çekecek şeyler yazıyorsunuz

Cezaevinde yatıyor

Şiddet var

Psikolojinizi bozdu

Ve madde kullanıyor

Sizede alıştırdı

Yaşınız kaç ? Böyle biri sevilir mi ?

Bende size sorayim eğer doğruysa konunuz ...
usteki yorumunuzdan sonra konuda düşündürücü

Bence plato kelimesini kullanabilen ve doğru yazan biri bunlari yasamis olamaz. Sen trollsün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…