Sevgilim ve bir erkek arasında kaldım

eskiden yaptığı şeyler şimdilerde ceza olarak gelmeye başladı kendisi ailesi çevresi eşi dostu bir çok kişi de madde kullanıyor bende bu süreçten geçmiştim açıkcası kullandığım dönem oldu
Ne kullandın, tedavi oldun mu? Bu herif madde bağımlısı ve sen hala seviyorum diyorsun. Seni o mu alıştırdı?

eskiden yaptığı şeyler şimdilerde ceza olarak gelmeye başladı kendisi ailesi çevresi eşi dostu bir çok kişi de madde kullanıyor bende bu süreçten geçmiştim açıkcası kullandığım dönem oldu
Kesinlikle ayril hayatinda yaptigin en iyi sey bu olur. Sana ulasamasin bir daha.

Sevgiliniz varken bir başka adamla görüşmeniz dahi yanlışken; siz bir de adamla cinsellik yaşamışsınız.

Sevgilinizi aldattığınız adam, en başından beri sevgilinizden haberdar olmasına rağmen sizinle beraber olmak için peşinizdeymiş. Onun da karakteri ve zihniyeti çok çirkin. Amacına ulaşınca; "aklınızı bulandırmak istemediğini" söyleyerek yürüyüp gitmiş, hepsi bu.
güzel yorumun için teşekkür ederim keşke tanısaydınız iki tarafıda bakış açınızı o zaman bende çok merak ederdim.Güzel görüşleriniz için teşekkür ederim

güzel yorumun için teşekkür ederim keşke tanısaydınız iki tarafıda bakış açınızı o zaman bende çok merak ederdim.Güzel görüşleriniz için teşekkür ederim
İkinci adamın da tanınacak bir yanı yok. Bu bir ödev/ araştırma vb değilse, kendinizi gerçekten böyle bir olayın içine soktuysanız; her iki adamdan da uzak durun.

Tedavi oldunuz mu ?

sevgiliniz hapisteymiş diğeri düzgün diyorsunuz, yarın hapisten çıkan sevgilinizi de bu yeniyle muhatap edip zarar gördürmeyin bari.gerçi o da enteresan, ben olsam hapiste sevgilisi olan biriyle merhaba bile demem. dertsiz başıma dert alamam.

sevgiliniz hapisteymiş diğeri düzgün diyorsunuz, yarın hapisten çıkan sevgilinizi de bu yeniyle muhatap edip zarar gördürmeyin bari.gerçi o da enteresan, ben olsam hapiste sevgilisi olan biriyle merhaba bile demem. dertsiz başıma dert alamam.
Kim olsa dediğinizi yapar aslında benim başımada gelsede empati yaptığımda bende selam dahil vermezdim.Bana hep söyledi beni çeken bişey var sende gideceksen gelme diye ama kafa karışıklığım var kendisini tercih durumuna getirtmek istemiyor haklı olarak

İkinci görüştüğün kişi klasik erkek yalanları söylemiş. Seninle görüşmek istemiyor net.
Hapistekinden, ayrılınca, sana zarar vermeyecekse ayrıl.

Öncelikle seni tebrik ediyorum benim cezavinde erkek arkadaşım olsa bırak aldatmayı yanıma başka bir erkek yaklaştırmaya bile korkardım. Sendeki iyi cesaret.

Bir kere cezaevindeki çocuktan kesinlikle ayrılmalısın. Öteki çocuk hayatında olsa da olmasada. Çocuk sana tokat atmış,şu an cezaevinde. Belli ki sıkıntılı bir tip. Canının kıymeti varsa ayrıl yani.

Diğer çocuğa gelince sevgilin olduğunu bile bile senle olmuş şimdi kafanı karıştırmak istemiyorum diye ayak yapıyor. Şu anki sevgilinden ayrılsanda bu çocukla bir geleceğiniz olmaz sizin. Çünkü onun gözünde sen sevgilisini aldatan bir insansın. Ve bu değişmeyecek hatta yeri gelir yüzüne bile vurulur. Ben de olsam sevgilisini aldatmış biriyle olmak istemezdim.

Kendi iyiliğin için ikisinden de uzak durup,kafanı toplayıp kendine odaklanmalısın. Çünkü belli ki sağlıklı düşünemiyorsun ve en sonunda kendine zarar vereceksin. Çok yanlış işler yapıyorsun. Umarım sonunda üzülmezsin.

Sevgiliniz varken bir başka adamla görüşmeniz dahi yanlışken; siz bir de adamla cinsellik yaşamışsınız.

Sevgilinizi aldattığınız adam, en başından beri sevgilinizden haberdar olmasına rağmen sizinle beraber olmak için peşinizdeymiş. Onun da karakteri ve zihniyeti çok çirkin. Amacına ulaşınca; "aklınızı bulandırmak istemediğini" söyleyerek yürüyüp gitmiş, hepsi bu.
Aklın yolu bir aynı şeyi farklı cümlelerle yazdım bende.

Ayrılmak istiyorum ama ayrılamıyorum sanki onunla bittiği zaman daha hiçbirşey eskisi gibi olmayacak dünya başıma yıkılacak gibi hissediyorum, Bu durumu nasıl aşabilirim?
Ya bu dediğin şeyin saçmalığının farkında mısın? Şöyle bir sarsmak istedim seni yani. Bu adamla mutlu olsan zaten başka bir erkekle onun arasında kalmazdın.
Ayrıca adam madde kullanan,seni döven,hapse girmiş biri. Böyle biri sana ne vermiş olabilirde kaybedersen hiçbir şey eskisi gibi olmayacak diye korkuyorsun?

Sevgilimle 4-5 aydır birlikteyiz bir arkadaş ortamında birisiyle karşılaştım konuşmasıyla bana karşı ilgisi ilk günden bu yana sahiplenmesi bana kendimi çok iyi hissettirdi uzun zamandır kısıtlanıyordum sevgilim tarafından şu an kendisi cezaevinde yakında izine gelicek bir çok şeyimde yanımda oldu destek oldu yeri geldi tokat da yedim kendisinden yalan yok psikolojim bozuk birçok kez tedavi gördüm artık ilaçlarla ayakta duruyorum kafam uzun zamandır gerçekten çok doluydu fakat bahsettiğim kişiyle tanıştıktan sonra kendimi mutlu hissetmeye başladım bugün konuşmayı kestik aklımın karışık olduğunu ayrılmak isteyip de ayrılamadığımı kendisine ilk günden bugüne kadar söyledim hep ve hala daha istiyorum ayrılmayı düzenli bir hayatım olmasını çok bunaldım konuşmayı kestiğimiz kişi bana güzel bir konuşma ile hayatımda artık olamayacağını bu kafa karışıklığıyla benim aklımı bulandırmak istemeyeceğini söyledi o kadar naif birisi ki ama bir o kadar da kararlarına sadık bi duruşu var ne yapmalıyım bu arada kişinin kendisiyle aramızda bir birliktelik oldu cinsel bir çekim yaşadık şu an ne yapıyor nasıl diye merak ediyorum aslında konuştuğum kişinin , onu bir başkasıyla düşünmek bile bana acı veriyor sinirlendiriyor
Ben anlamıyorum kımle ayrıldınız
Kim cezaevınde

ikisiyle de olma. ilki zaten cezaevinde, şiddet görmüşsün. neden onunla olmaman gerektiğini herkes yazmış zaten. diğeri de maşallah senle beraber olduktan sonra kafan karışık vs diye bahane ederek sıvışmış gibi duruyor. hepsini unut kendine yeni bir sayfa aç.

ikisiyle de olma. ilki zaten cezaevinde, şiddet görmüşsün. neden onunla olmaman gerektiğini herkes yazmış zaten. diğeri de maşallah senle beraber olduktan sonra kafan karışık vs diye bahane ederek sıvışmış gibi duruyor. hepsini unut kendine yeni bir sayfa aç.
Hapiste sevgilisi olan kadına selam vermem erkek olsam. Adamın başına ne iş getirir belli değil.

Sevgilimle 4-5 aydır birlikteyiz bir arkadaş ortamında birisiyle karşılaştım konuşmasıyla bana karşı ilgisi ilk günden bu yana sahiplenmesi bana kendimi çok iyi hissettirdi uzun zamandır kısıtlanıyordum sevgilim tarafından şu an kendisi cezaevinde yakında izine gelicek bir çok şeyimde yanımda oldu destek oldu yeri geldi tokat da yedim kendisinden yalan yok psikolojim bozuk birçok kez tedavi gördüm artık ilaçlarla ayakta duruyorum kafam uzun zamandır gerçekten çok doluydu fakat bahsettiğim kişiyle tanıştıktan sonra kendimi mutlu hissetmeye başladım bugün konuşmayı kestik aklımın karışık olduğunu ayrılmak isteyip de ayrılamadığımı kendisine ilk günden bugüne kadar söyledim hep ve hala daha istiyorum ayrılmayı düzenli bir hayatım olmasını çok bunaldım konuşmayı kestiğimiz kişi bana güzel bir konuşma ile hayatımda artık olamayacağını bu kafa karışıklığıyla benim aklımı bulandırmak istemeyeceğini söyledi o kadar naif birisi ki ama bir o kadar da kararlarına sadık bi duruşu var ne yapmalıyım bu arada kişinin kendisiyle aramızda bir birliktelik oldu cinsel bir çekim yaşadık şu an ne yapıyor nasıl diye merak ediyorum aslında konuştuğum kişinin , onu bir başkasıyla düşünmek bile bana acı veriyor sinirlendiriyor
Sonunuz ya muge anli ya da tv de 30 saniyelik bir haber olucak gibi haberiniz olsun hayatınızda ki insanlar ve seçimlerimiz leş

Cezaevindeki sevgili mi? Allah aşkına hiç mi sevmiyorsunuz kendinizi? Kafan nerede ablacım yok mu şöyle seni kendine getirecek bir yakının, dostun falan??

X