Sevgilim ve bir erkek arasında kaldım

hayır daha fazlasını biliyorum diğerlerinden farklı öyle söyleyeyim sormak istediğin birşey varsa sor cevaplayayım mesela
İlk olarak o cezaevindeki hıyardan kurtul, bu adam düzgün biriyse devam et derim ama her zaman dikkatli ol. Sen ailenle mi yaşıyorsun, yalnız mı yaşıyorsun, çalışıyor musun?

Sevgilimle 4-5 aydır birlikteyiz bir arkadaş ortamında birisiyle karşılaştım konuşmasıyla bana karşı ilgisi ilk günden bu yana sahiplenmesi bana kendimi çok iyi hissettirdi uzun zamandır kısıtlanıyordum sevgilim tarafından şu an kendisi cezaevinde yakında izine gelicek bir çok şeyimde yanımda oldu destek oldu yeri geldi tokat da yedim kendisinden yalan yok psikolojim bozuk birçok kez tedavi gördüm artık ilaçlarla ayakta duruyorum kafam uzun zamandır gerçekten çok doluydu fakat bahsettiğim kişiyle tanıştıktan sonra kendimi mutlu hissetmeye başladım bugün konuşmayı kestik aklımın karışık olduğunu ayrılmak isteyip de ayrılamadığımı kendisine ilk günden bugüne kadar söyledim hep ve hala daha istiyorum ayrılmayı düzenli bir hayatım olmasını çok bunaldım konuşmayı kestiğimiz kişi bana güzel bir konuşma ile hayatımda artık olamayacağını bu kafa karışıklığıyla benim aklımı bulandırmak istemeyeceğini söyledi o kadar naif birisi ki ama bir o kadar da kararlarına sadık bi duruşu var ne yapmalıyım bu arada kişinin kendisiyle aramızda bir birliktelik oldu cinsel bir çekim yaşadık şu an ne yapıyor nasıl diye merak ediyorum aslında konuştuğum kişinin , onu bir başkasıyla düşünmek bile bana acı veriyor sinirlendiriyor
Bunlar yeterli değil mi

Ve sevgi yok buda önemli
Sevilecek gibi değil derken mesela biraz bunu açabilir misin ne bakımdan sevilecek birisi değil mesela

Şuan psikolojin bozuk ve hayatını kurtaracak olan bir adam sanıyorsun bence
İlk adamdan zaten kurtulmak zorundasın
İkinci olan er yada geç evlensenizde hayatında biri varken onunla birlikte olduğunu biliyor ve sana saygısı bitecek, dünyanın en iyi adamı olsa da bitecek
Ben olsam kimseyle görüşmeden sağlığımı düzeltirim
Aslında evet bu konuda sana katılıyorum psikolojim bozuk kendimi toparlamak zorundayım öyle yada böyle bu adamın ben anlatmadan beni anlaması naif bir şekilde incitecek bir şekilde kesinlikle değil çoğu konuda anlayışlı olmasına yorumun nedir peki? Saygı konusuna gelecek olursak bana söylediği tek şey bu şekilde karamsarlıkta kalmana ben sebep oldum kendini dinlemen için sana zaman vermek zorundayım böyle olmasını bende istemezdim fakat psikolojini bu durumda kötü etkilediğimi düşünüyorum her zaman desteğim seninle gibi bir konuşma yaptı bunu neye yorumlamalıyım?

Aslında evet bu konuda sana katılıyorum psikolojim bozuk kendimi toparlamak zorundayım öyle yada böyle bu adamın ben anlatmadan beni anlaması naif bir şekilde incitecek bir şekilde kesinlikle değil çoğu konuda anlayışlı olmasına yorumun nedir peki? Saygı konusuna gelecek olursak bana söylediği tek şey bu şekilde karamsarlıkta kalmana ben sebep oldum kendini dinlemen için sana zaman vermek zorundayım böyle olmasını bende istemezdim fakat psikolojini bu durumda kötü etkilediğimi düşünüyorum her zaman desteğim seninle gibi bir konuşma yaptı bunu neye yorumlamalıyım?
Karşıdaki adamı tanımadan yorum yapacağım, erkekler her türlü duygusal konuşmayı, ağlamayı zırlamayı çok iyi beceriyorlar, ve senin inanmanı anlıyorum, bazen de inanmak istiyor insan, ben de çok inanmıştım, bu arada çocuk senden sahiden hoşlanıyordur seviyordur ona da sözüm yok, ama balık baştan kokarmış sonucu senin hayrına olacak gibi gözükmüyor, bu durum onun içinde hep yer alacak

Hali hazır bir ilişkin var ve sen başka bir erkekten mi bahsediyorsun? Ayrıca herif cezaevindeymiş offf hangi akla hizmet suçlu bir adamla ilişki yaşayabiliyorsun? Üstelik sana şiddette uygulamış. Nasıl ayrilacaksin bu heriften kendini nasıl koruyacaksın?
Allah böyle kadınlara akıl ver yarabbim 🤲🤲

Hali hazır bir ilişkin var ve sen başka bir erkekten mi bahsediyorsun? Ayrıca herif cezaevindeymiş offf hangi akla hizmet suçlu bir adamla ilişki yaşayabiliyorsun? Üstelik sana şiddette uygulamış. Nasıl ayrilacaksin bu heriften kendini nasıl koruyacaksın?
Allah böyle kadınlara akıl ver yarabbim 🤲🤲
Ayrılmak istiyorum ama ayrılamıyorum sanki onunla bittiği zaman daha hiçbirşey eskisi gibi olmayacak dünya başıma yıkılacak gibi hissediyorum, Bu durumu nasıl aşabilirim?

Ayrılmak istiyorum ama ayrılamıyorum sanki onunla bittiği zaman daha hiçbirşey eskisi gibi olmayacak dünya başıma yıkılacak gibi hissediyorum, Bu durumu nasıl aşabilirim?
Hobi iş okul vs bsyler bul, dünyada o kadae çok erkek var ki, al birini vur ötekine, ne zaman istesen bulursun tokat atacak şiddet gösterecek adamı(!)

Neden hapiste ne yapmis? Hapistekinden ayril psikolojini duzelt tedavi ol sonra kimle olmak istiyorsan onla olursun.
eskiden yaptığı şeyler şimdilerde ceza olarak gelmeye başladı kendisi ailesi çevresi eşi dostu bir çok kişi de madde kullanıyor bende bu süreçten geçmiştim açıkcası kullandığım dönem oldu

Cezaevindeki siddet uygulayan adamin elle tutulur yani yok degerlendirmeye dahi almazdim.

Diger adam icinde diyecegim su, boyle bir durumda tanistiginiz ve cinsellik yasadiginiz kisinin bu kadar naif ve sakin kalacagina inanmiyorum, adim gibi eminim bu cezaevindeki bireyi kafaniza kakacaktir.

Ben ikisinden de yakami kurtarirdim.

Sevgilimle 4-5 aydır birlikteyiz bir arkadaş ortamında birisiyle karşılaştım konuşmasıyla bana karşı ilgisi ilk günden bu yana sahiplenmesi bana kendimi çok iyi hissettirdi uzun zamandır kısıtlanıyordum sevgilim tarafından şu an kendisi cezaevinde yakında izine gelicek bir çok şeyimde yanımda oldu destek oldu yeri geldi tokat da yedim kendisinden yalan yok psikolojim bozuk birçok kez tedavi gördüm artık ilaçlarla ayakta duruyorum kafam uzun zamandır gerçekten çok doluydu fakat bahsettiğim kişiyle tanıştıktan sonra kendimi mutlu hissetmeye başladım bugün konuşmayı kestik aklımın karışık olduğunu ayrılmak isteyip de ayrılamadığımı kendisine ilk günden bugüne kadar söyledim hep ve hala daha istiyorum ayrılmayı düzenli bir hayatım olmasını çok bunaldım konuşmayı kestiğimiz kişi bana güzel bir konuşma ile hayatımda artık olamayacağını bu kafa karışıklığıyla benim aklımı bulandırmak istemeyeceğini söyledi o kadar naif birisi ki ama bir o kadar da kararlarına sadık bi duruşu var ne yapmalıyım bu arada kişinin kendisiyle aramızda bir birliktelik oldu cinsel bir çekim yaşadık şu an ne yapıyor nasıl diye merak ediyorum aslında konuştuğum kişinin , onu bir başkasıyla düşünmek bile bana acı veriyor sinirlendiriyor

aklımın karışık olduğunu ayrılmak isteyip de ayrılamadığımı kendisine ilk günden bugüne kadar söyledim hep

konuşmayı kestiğimiz kişi bana güzel bir konuşma ile hayatımda artık olamayacağını bu kafa karışıklığıyla benim aklımı bulandırmak istemeyeceğini söyledi

kendisiyle aramızda bir birliktelik oldu cinsel bir çekim yaşadık

Sevgiliniz varken bir başka adamla görüşmeniz dahi yanlışken; siz bir de adamla cinsellik yaşamışsınız.

Sevgilinizi aldattığınız adam, en başından beri sevgilinizden haberdar olmasına rağmen sizinle beraber olmak için peşinizdeymiş. Onun da karakteri ve zihniyeti çok çirkin. Amacına ulaşınca; "aklınızı bulandırmak istemediğini" söyleyerek yürüyüp gitmiş, hepsi bu.

X