Sevgilim ve ablası

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ay abartmıyorsun püüü nasıl söyler öyle şeyler terbiyesiz kadın deseydik şurda sanki gidip adama çatmayacaktın aşkımsu 😂

Keşke anlaşıp öyle deseydik ya, eğlenceli olurmuş aslında 🙄
Höff bir de 30 yaşındaymış. Oysa ki ılgıt ılgıt ergen kokusu geliyordu.

Aile dinamiği öyledir 🌺 aranız iyiyse sizin ilişkinize kasıtlı yaptıkları kötü bir şey yoksa bence bu kelimede hiçbir sorun yok,

Eşinizin nişanlınızın yanında bu şekil konuşmak doğrumu sizce
Evet? Aşkım diyince sizin aklınıza karşı cins geliyor olabilir ama herkes böyle kullanmak zorunda değil. Sevgiyi gösteriş biçimi. Kedime de diyorum.

Merhaba herkese benim 5 yıldır bir sevgilim var ilişkimiz çok iyi gidiyor tek sorun ablasının sevgilime aşkım diye hitap etmesi mesajda telefonda aşkım diyor, sevgilim 35 ablası 39 yaşında bana çok saçma geliyor eğer abartıyorsam beni uyarırmısınız fikrinize ihtiyacım var :)
Kıskançlık adı altında yorum yapanlara şimdiden söylemek isterimki kıskançlık olarak değil de aşkım kelimesi bana özel olsun isterim çünkü genellikle sevgiliye söylenen bir söz ikimiz birden aşkım dersek saçma gelir diye düşünüyorum ve koskoca insanlar ne biliyim ablasını tanımıyorum bu arada hiç görmedim zaten kafamızın uyuşacağını da pek düşünmüyorum bana biraz değişik geliyor ön yargılı olmak istemiyorum yine de yardımcı olurmusunuz değerli fikirlerinize ihtiyacım var dostlar :)
Abla abiye askim denmez cok sacma ask sadece iki kisiliktir kalan insanlara sevgi duyulur ask degil
Cocuguna askim diyenler var oda bana cok sacma gelir
Teşekkür ederim sonunda benim gibi düşünen biri :KK43:

Eşinizin nişanlınızın yanında bu şekil konuşmak doğrumu sizce
Bence gayet normal. Ben evliyim. Siz daha değilsiniz. Daha ortada birsey yokken ablasıyla kardesinin iliskisine karısmaniz yanlış bence. Benim fikrim bu sekilde. Erkek arkadasiniz bu duruma birsey yapamaz kim ablasina bana askim deme der ki?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X