Sevgilim ne yapmak istiyor sizce arar mı?

Valla onu bunu bilmem de ben gidiyorum deyince ne yapıyorsan yap diyip akşam vakti gitmenizi istemesi hoş olmamış bence

Merhaba kızlar sevgilimle 6 aylık bi ilişkimiz var pek tartışan bi çift değiliz ama ufak tartışmalarda bile sürekli tartışmadan kaçar hatta bana duvar örüyor yüzüme bakmıyor ben konuşmak istedikçe normalde bana çok kibardır ve değer verir ama konu tartışma oldu mu böyle yapıyor Cts abisi arkadasları hep birlikte tiyatroya gittik pazar günü ondaydım kahvaltıdan sonra cıktım gece de arayıp ona gelmek istediğimi söyledim gel dedi tatlı aldım gittim hiç bi sorun yoktu ne kadar güzel olmuşsun vs dedi fakat ben o gün biraz keyifsizdim direkt kendi filmini açtı devam etti beni umursamadı ben de üzüldüm suratımı asık gördükçe umurswamamaya devam etti hatta telefonuna bakıyor farkındayım benim tavrımın farkında sonra ben neden böyle yapıyorsun dedim yine bana duvar ördü havaya bakıyorum yüzüme bakmıyor kalkıp öteki koltuğa gecti sonra bana sen neden ben pazar günü yatıyorum evde gelip terör estiriyorsun dedi ki ben sadece konuşmak istedim ben bu lafa asırı alındım sadece seninle ilteşim kurmak istiyorum dedim senin amacın o değil dedi ve sonra umrumda değil demeye başladı üst üste ben de o zaman ben gidiyorum dedim bana kaparsan yap dedi ve bir koca gün aramadı bugun salı ve hala aramadı yapmam lazım sizce kafasında bu ilişkiyi bitirdi mi ama öyle elle tutulur bi sorun yok hiç hatta önceki gün ve sabah çok iyiydik benden neden özür dilemiyor gecenin bi vakti evden cıktım çünkü beni önemsemedi yardım kızlar
Cepte muamelesi yapıyor yol verin gitsin onun koşması lazım sizin degil

konu beni bile bunalttı, adama yaptığın suratı hayal bile edemiyorum. pazar gecesi zaten yanındasın, pazar akşamı tekrar geliyorsun bir de keyfin yok, surat ediyorsun. şu hayattaki en antipatik insanlar böyle pasif agresif hareketler yapıp "gönlümü alması gerekir, özür dilemesi gerekir" modundaki insanlardır, emin ol. bana da böyle yapılsa ben de kapı orada çekerdim.

Bence sizin özür dilemeniz gerekiyor. Erkek arkadaşınıza biraz alan bırakın lütfen, her gün birlikte olmak zorunda değilsiniz.
Birlikte olduğunuzda da her an sizinle ilgilenmek zorunda değil.
Tabi ki size umrumda değilsin vb demesi çok kırıcı ama sanki durumu biraz siz bu noktaya getirmişsiniz :KK43:

Tüm gün dip dibesiniz akşamda arayıp tekrar gidiyorsunuz, adam kendi kendine kalamiyor bile,sizi kırmıyor gel diyor ama suratınız bir karış gören adam sizi zorla çağırdı sanır. Bende oğlak burcuyum bu konuları çok bilmesemde kendi alanım olsun isterim, eşim suratı asık gelse sussa birşey demese sizin gibi yapsa hiç çekmem alırım telefonu elime umursamam.derdi olan paylaşır ne öyle bik bik........

Merhaba kızlar sevgilimle 6 aylık bi ilişkimiz var pek tartışan bi çift değiliz ama ufak tartışmalarda bile sürekli tartışmadan kaçar hatta bana duvar örüyor yüzüme bakmıyor ben konuşmak istedikçe normalde bana çok kibardır ve değer verir ama konu tartışma oldu mu böyle yapıyor Cts abisi arkadasları hep birlikte tiyatroya gittik pazar günü ondaydım kahvaltıdan sonra cıktım gece de arayıp ona gelmek istediğimi söyledim gel dedi tatlı aldım gittim hiç bi sorun yoktu ne kadar güzel olmuşsun vs dedi fakat ben o gün biraz keyifsizdim direkt kendi filmini açtı devam etti beni umursamadı ben de üzüldüm suratımı asık gördükçe umurswamamaya devam etti hatta telefonuna bakıyor farkındayım benim tavrımın farkında sonra ben neden böyle yapıyorsun dedim yine bana duvar ördü havaya bakıyorum yüzüme bakmıyor kalkıp öteki koltuğa gecti sonra bana sen neden ben pazar günü yatıyorum evde gelip terör estiriyorsun dedi ki ben sadece konuşmak istedim ben bu lafa asırı alındım sadece seninle ilteşim kurmak istiyorum dedim senin amacın o değil dedi ve sonra umrumda değil demeye başladı üst üste ben de o zaman ben gidiyorum dedim bana kaparsan yap dedi ve bir koca gün aramadı bugun salı ve hala aramadı yapmam lazım sizce kafasında bu ilişkiyi bitirdi mi ama öyle elle tutulur bi sorun yok hiç hatta önceki gün ve sabah çok iyiydik benden neden özür dilemiyor gecenin bi vakti evden cıktım çünkü beni önemsemedi yardım kızlar
Nokta koymayı gerek bu yazıda gerekse bu ilişkinizde öneririm.

Ufak da olsa bi şeyler mutlaka yaşamışsınızdır cinsel olarak. Bazı erkekler böyle. Sizi cepte ve hevesini almış olarak görüyor olabilir

Bu yorumu ben yazcakdim ama bana kizarlar diye yazamadim
Yok niye kızılsın ki. Sonuçta cinsellik yaşarlar yaşamazlar bizi ilgilendirmez ama işte bazı erkekler buna "tamam elde ettim, hevesimi aldım" gözüyle bakıyorlar. Çok pislik bi düşünce ama kimse de böyle bi şey yok diyemez. Erkek işte

X