Sevgilim ne yapmak istiyor sizce arar mı?

adreannamabelle

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2022
5
2
26
Merhaba kızlar sevgilimle 6 aylık bi ilişkimiz var pek tartışan bi çift değiliz ama ufak tartışmalarda bile sürekli tartışmadan kaçar hatta bana duvar örüyor yüzüme bakmıyor ben konuşmak istedikçe normalde bana çok kibardır ve değer verir ama konu tartışma oldu mu böyle yapıyor Cts abisi arkadasları hep birlikte tiyatroya gittik pazar günü ondaydım kahvaltıdan sonra cıktım gece de arayıp ona gelmek istediğimi söyledim gel dedi tatlı aldım gittim hiç bi sorun yoktu ne kadar güzel olmuşsun vs dedi fakat ben o gün biraz keyifsizdim direkt kendi filmini açtı devam etti beni umursamadı ben de üzüldüm suratımı asık gördükçe umurswamamaya devam etti hatta telefonuna bakıyor farkındayım benim tavrımın farkında sonra ben neden böyle yapıyorsun dedim yine bana duvar ördü havaya bakıyorum yüzüme bakmıyor kalkıp öteki koltuğa gecti sonra bana sen neden ben pazar günü yatıyorum evde gelip terör estiriyorsun dedi ki ben sadece konuşmak istedim ben bu lafa asırı alındım sadece seninle ilteşim kurmak istiyorum dedim senin amacın o değil dedi ve sonra umrumda değil demeye başladı üst üste ben de o zaman ben gidiyorum dedim bana kaparsan yap dedi ve bir koca gün aramadı bugun salı ve hala aramadı yapmam lazım sizce kafasında bu ilişkiyi bitirdi mi ama öyle elle tutulur bi sorun yok hiç hatta önceki gün ve sabah çok iyiydik benden neden özür dilemiyor gecenin bi vakti evden cıktım çünkü beni önemsemedi yardım kızlar

oğlaklar dert ortağı olur halbuki
yengeç pek gelemez üzüntüye sıkıntıya
benim eşim de yengeç ordan biliyorum
bir çok iyi huyu varken sıkıntılarda ne yapacağını şaşırır :)

ya da ne yapacağını mı bilemiyor acaba?

o hep istiyor ki cilveli olun neşeli olun modunuz hiç düşmesin
eğer devam edecekseniz Allah yardımcınız olsun
bu arada benimki de öyle evet ama yaş ilerledikçe değişti biraz şükür

oğlaklar dert ortağı olur halbuki
yengeç pek gelemez üzüntüye sıkıntıya
benim eşim de yengeç ordan biliyorum
bir çok iyi huyu varken sıkıntılarda ne yapacağını şaşırır :)

ya da ne yapacağını mı bilemiyor acaba?

o hep istiyor ki cilveli olun neşeli olun modunuz hiç düşmesin
eğer devam edecekseniz Allah yardımcınız olsun
bu arada benimki de öyle evet ama yaş ilerledikçe değişti biraz şükür
evet öyle hiç sorun istemiyor anladığım kadarıyla fakat zaten çok sık tartışmayız cok nadir o da hep onun bu tartışmadan kaçan tavrı yüzünden oluyor sıkılıyor. Ama beni çok kırdı neden özür dilemedi hala bilmiyorum normalde bana karsı kibar ve düşüncelidir biraz düz odun bi adam evet ama asla beni kırmamıştı çok kırıldım ve aramasına bozuldum kafasında ilişkiyi mi bitirdi acaba diye düşünüyorum ama bi sorunumuz yoktu ki

Pazar gecesi kalıp sabah kahvaltıyı yapıyorsun,aksamina tekrar arayip geleceğini söylüyorsun.
Adamı boguyorsun sanki,erkenden fazlaca görüşmeye başlayınca sıkılmış gibi geldi bana.
Belki pazar günü yalnız kalmak istedi,sadece uzanmak ve TV izlemek istedi.
Sana da bir gün önce vakit ayirdigi için tekrar gitmen rahatsız etti.
Biraz alan bırakın birbirinize.
O yüzden bu tavırları.
Fazla bağlandığını,teslim olduğunu anlamış.
Arar mi bilemem ama bu ilişkinin süresi doluyor bana kalırsa.

Merhaba kızlar sevgilimle 6 aylık bi ilişkimiz var pek tartışan bi çift değiliz ama ufak tartışmalarda bile sürekli tartışmadan kaçar hatta bana duvar örüyor yüzüme bakmıyor ben konuşmak istedikçe normalde bana çok kibardır ve değer verir ama konu tartışma oldu mu böyle yapıyor Cts abisi arkadasları hep birlikte tiyatroya gittik pazar günü ondaydım kahvaltıdan sonra cıktım gece de arayıp ona gelmek istediğimi söyledim gel dedi tatlı aldım gittim hiç bi sorun yoktu ne kadar güzel olmuşsun vs dedi fakat ben o gün biraz keyifsizdim direkt kendi filmini açtı devam etti beni umursamadı ben de üzüldüm suratımı asık gördükçe umurswamamaya devam etti hatta telefonuna bakıyor farkındayım benim tavrımın farkında sonra ben neden böyle yapıyorsun dedim yine bana duvar ördü havaya bakıyorum yüzüme bakmıyor kalkıp öteki koltuğa gecti sonra bana sen neden ben pazar günü yatıyorum evde gelip terör estiriyorsun dedi ki ben sadece konuşmak istedim ben bu lafa asırı alındım sadece seninle ilteşim kurmak istiyorum dedim senin amacın o değil dedi ve sonra umrumda değil demeye başladı üst üste ben de o zaman ben gidiyorum dedim bana kaparsan yap dedi ve bir koca gün aramadı bugun salı ve hala aramadı yapmam lazım sizce kafasında bu ilişkiyi bitirdi mi ama öyle elle tutulur bi sorun yok hiç hatta önceki gün ve sabah çok iyiydik benden neden özür dilemiyor gecenin bi vakti evden cıktım çünkü beni önemsemedi yardım kızlar

hiç değer vermeyen bi tavrı yoktu hep beni önemsedi ama buna çok saşırdım hala özür dilememesine

evet öyle hiç sorun istemiyor anladığım kadarıyla fakat zaten çok sık tartışmayız cok nadir o da hep onun bu tartışmadan kaçan tavrı yüzünden oluyor sıkılıyor. Ama beni çok kırdı neden özür dilemedi hala bilmiyorum normalde bana karsı kibar ve düşüncelidir biraz düz odun bi adam evet ama asla beni kırmamıştı çok kırıldım ve aramasına bozuldum kafasında ilişkiyi mi bitirdi acaba diye düşünüyorum ama bi sorunumuz yoktu ki

Adamdan hangi nedenle özür bekliyorsunuz ?

Siz 24 yaşındaymışsınız , adam kaç yaşında ? İkiniz de çalışan ; işi olan insanlar mısınız ?

Bitirin ilişkinizi şimdiden böyleyse evlenince hiç sallamaz sizi

fazla ceptesiniz ve adam da bunun farkında.
kendinizi özleme fırsatı verin biraz.
sanırım fazlaca üstüne düşüyorsunuz ve ilgiden boğulmuş durumda.
ayrıca özür beklemenize de gerek yok çünkü özürlük bir şey yapmamış

pazar günü ondaydım kahvaltıdan sonra cıktım gece de arayıp ona gelmek istediğimi söyledim gel dedi

kendi filmini açtı devam etti beni umursamadı ben de üzüldüm suratımı asık gördükçe umurswamamaya devam etti

yine bana duvar ördü havaya bakıyorum yüzüme bakmıyor kalkıp öteki koltuğa gecti sonra bana sen neden ben pazar günü yatıyorum evde gelip terör estiriyorsun dedi

ben de o zaman ben gidiyorum dedim bana kaparsan yap dedi ve bir koca gün aramadı

çok iyiydik benden neden özür dilemiyor

Adam duvar örmemiş ki. Zaten 2 gün boyunca berabermişsiniz. Güzel de vakit geçirmişsiniz. Gece oturup yalnız başına film izlemek istemiş geleyim diyince de gelme diyememiş belli ki. E gider gitmez başlamışsınız surat asmaya. Yok havaya baktım yok surat astım yok bozuldum. Ne yapsın 24 saat oturup sizi mi eğlesin adam ? Yanına uzanın filmi beraber izleyin işte. Hiç olmadı filmi başa al aşkım diyin. Ya kalkın mısır patlatın. Burdan bakınca ilgi delisi gibi geldiniz bana. Ben de çekemem böyle kaprisleri. Gidecem diye tutturana da aha kapı orda derim. Sonra da arayıp film izlediğim ve yalnız kalmak istediğim için özür dilemem.

Adam sizden sıkılmış gibi geldi bana, ee sizde anlam veremediğiniz tavırlarına sıkılmış olmasını konduramadığınız için sürekli sebebini öğrenmeye çalışarak sorgulayınca adam da uzaklaşmaya başlamış belli ki bırakın ne yapmak istiyorsa yapsın şu an, yazmayın-aramayın-sormayın. Merak edip o dönerse ne alâ ama yok o da yazmaz uzatırsa salın gitsin ondan hayır gelmez.

X