Sevgilim kredi çek diyor

Ödeyecek parası yok ise neden araba almış ki?
Kesinlikle kredi çekmeyin.
Borç alabileceği bir aile bireyi vardır illa ki.
Yoksa da geri iade etsin arabayı

Bence ona veriyo.gecen arkadasi oma kredi cikti dedi.sora kavga falan etmis bankaciyla.sabahda dedi bana vermiyo
Vay çakal vay. Bankacıyla kavga etmiş he Kardeş fena halde katakulliye getirilmeye çalışılıyorsun. Aman ha duygu sömürüsü, 3-5 gözyaşı, aşk sözcükleriyle aklını bulandırmaya kalkarsa, soluğu bankada alma. Sonra buralarda çok ağlarsın demedi deme.

Sakın çekme , arabayı alacak parası yoksa almasaymış , belliki size güvenip almış , ve burada bütün arkadaşlar aynı şeyi düşünüyorlar hemfikiriz yani , çekip de başın ağrıycana , çekmeden ağrısın daha iyi .
Hem siz para çekmediniz diye trip tavır yapıyorsa sevgisinden de şüphe edin bence
Saygılar ...

A
Acayip bozuldu lafi guvenmiyomusuna getirdi.Pazartesi git sor birlikte gidelim dedi.Amaa brn borc altina girmek istemiyorum ki.Ailem duyar bisey olur cidden aciklayamam bu durumu ben

Etrafimdan aldigi butun borclarini falan ödüyo kimseye ödememezlik yapmadi.genede belli olmaz.annem duysa ayril der

Bence ona veriyo.gecen arkadasi oma kredi cikti dedi.sora kavga falan etmis bankaciyla.sabahda dedi bana vermiyo
Bankacıyla kavga ettiyse başka bankaya gitsin, sana başka bankadan çek diye akıl vermeyi biliyor..
Sakın ama sakın çekme. Aylık geliri 2.000 ve aylık 2.000 araba taksidi ödeyecek Ada'm 500 lirayı nerden bulup ödeyecek? Bunuda senin ödeyeceğinin planını yapmış belli ki.
Anası babası Çekmez tabi krediyi, matematik belli. O parayı ödeme ihtimali yok sonuçta. Ayağını yorganına göre uzatsın. Pek uyanık herif. Bu sebeple ayrılacaksa senden, zaten kurtulmuş olursun.

Ya bi de işin içinde aileniz var , madalyonun öbür tarafını düşünseniz daha iyi olur bence
Bakın kendiniz olması gerekeni yapın
Lafı " güveniyorum " a getirdi diyorsunuz , size böyle bir şeyi teklif etmesi zaten külliyen hata , bi de üstüne güvenmiyorsun demesi tuzu biberi olmuş işte

Guvenmenin bunla alakasi yok tabiki.borcuna sadik biri amaa ben ona cok taviz verdigim icin bana guvenip ödemeyebilir

Etrafimdan aldigi butun borclarini falan ödüyo kimseye ödememezlik yapmadi.genede belli olmaz.annem duysa ayril der
Madem borcuna bu kadar sadık, o borcunu geciktirmeden ödediği etraftakileren istesin krediyi de. Böyle güvenilir biriyse yakınlarından onun adına kredi çeken biri mutlaka çıkardı. Ama öz anası babası bile çekmiyo dimi? Bence sen birazcık daha ikna edilmeyle çekersin o krediyi. O ışığı gördüm sende. sevgilin de görmüş olmalı ki bu kadar yapışmış.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…