Sevgilim kredi çek diyor

Madem borcuna bu kadar sadık, o borcunu geciktirmeden ödediği etraftakileren istesin krediyi de. Böyle güvenilir biriyse yakınlarından onun adına kredi çeken biri mutlaka çıkardı. Ama öz anası babası bile çekmiyo dimi? Bence sen birazcık daha ikna edilmeyle çekersin o krediyi. O ışığı gördüm sende. sevgilin de görmüş olmalı ki bu kadar yapışmış.

+1

Madem borcuna bu kadar sadık, o borcunu geciktirmeden ödediği etraftakileren istesin krediyi de. Böyle güvenilir biriyse yakınlarından onun adına kredi çeken biri mutlaka çıkardı. Ama öz anası babası bile çekmiyo dimi? Bence sen birazcık daha ikna edilmeyle çekersin o krediyi. O ışığı gördüm sende. sevgilin de görmüş olmalı ki bu kadar yapışmış.
Çekip diyodum ama istemuyorum.iste bu yuzden iki kredi kartimda da gecikme yapcam.Çikan kredi de iptal olcak gecikmiyle

Erkek arkadasim araba aldi.5bin peşin verdi.Senet yapti 5binde bir hafta sonra vericek.Kalani da 2bin 2 bin ödiycek.Vercek parasi yok.Bana 5bin kredi çek ben öderim dedi.Ben yok deyince de bana guvenmiyomusun dedi.Ya guveniyorum ama ben surekli onun peşinde kredi diye koşamam ki.Bi de az degil.Ben de part time bi yerde çalisiyorum.Hayir dememe çok bozuldu napicam ben ya.Başkalarindan aldigi paralari falan hep ödüyo da bilmiyorum ya

Sakın çekme ! Pişman olursun adam olsun kendi bulsun parayı araba almayı biliyorsa hesabını da yapış olmalı yok yapmamışsa araba almayı versin ...

Erkek arkadasim araba aldi.5bin peşin verdi.Senet yapti 5binde bir hafta sonra vericek.Kalani da 2bin 2 bin ödiycek.Vercek parasi yok.Bana 5bin kredi çek ben öderim dedi.Ben yok deyince de bana guvenmiyomusun dedi.Ya guveniyorum ama ben surekli onun peşinde kredi diye koşamam ki.Bi de az degil.Ben de part time bi yerde çalisiyorum.Hayir dememe çok bozuldu napicam ben ya.Başkalarindan aldigi paralari falan hep ödüyo da bilmiyorum ya
Çekme

Bu çocuk aşırı ilgisizliğiyle ve kafasına göre sizi terk etmesiyle size sayısız konu hatta aynı konuyu tekrar tekrar açtıran biri, bir ara bdv bu çocuğa çalışıyordu resmen, utanmadan sizden para isteyebiliyorsa o da bizim gibi ona muhtaç hissettiğinizi anlamış ve bunu kullanıyor.

Bırakın kredi çekmeyi bu çocuğu hayatınızda tutmanız bile hata ama belli ki ilgi ve sevgiye açsınız o nedenle üç paralık da olsa hayatınızda biri olsun derdindesiniz.

Bu sebepten bugün olmasa yarın, bu çocuktan olmasa başkasından sağlam bir kazık yiyeceksiniz çünkü dışarıdan algılanabilen bu denli bir zaaf ve zayıflık uyanıklar için müthiş bir nimettir.

Kızlar kaliteli bir yalnızlığı niteliksiz erkeklere tercih etmedikçe daha çok ağlayacak, çok konu açacaklar buraya.

Tabbikide cekmeyeceksin.
Sana guverenekmi aldi adabayi? Evlenmeden bile boyle seyler talep eden erkeklerden nefret ediyorum.
Benim eşim daha sevgili iken birseye ihtiyacin varsa hemen gonderirim derdi ve çok sık derdi. Ne munasaber canim sevgiki iken erkek arkadasimin bana para gondermesi...

Heleki erkek istiyorsa cook itici. ..

Sakınnnnn baska birseyler bahame et ama asla cekme
Parası yoktu madem odeyecek nden almıs araba sakın sen karısma

Gecen bi konu okumustum bizim baskasina hatir icin yapacagimiz bi konu hakkinda sevgilisi konuyu acan kizdan yardim istemis bu kizda bana da su kadr verirsen yaparim demis

Ne cok tepki almisti
Simdi tepki sirasi sevgilinde
Normalde erkekler sevgililerinden yuk kaldirmasi gerekirken devir degisince yuk olan erkeklere donusuvermisler

Çekip diyodum ama istemuyorum.iste bu yuzden iki kredi kartimda da gecikme yapcam.Çikan kredi de iptal olcak gecikmiyle

Ya arkadaş net ol, dik ol ,deki çekmiyorum Allah'tan başka kimseye güvenmem de, bu kadar basit iki cümle kuracaksın . Biterse bitsin bu karaktere sahip adamla sen yola devam etme ! Yahu bende borç verdim sonra tüm borcu ben ödedim. İnsanoğlu çiğ süt emiştir. Bir insanın gerçek yüzünü işin içine para girince anlarsın.

Bu çocuk aşırı ilgisizliğiyle ve kafasına göre sizi terk etmesiyle size sayısız konu hatta aynı konuyu tekrar tekrar açtıran biri, bir ara bdv bu çocuğa çalışıyordu resmen, utanmadan sizden para isteyebiliyorsa o da bizim gibi ona muhtaç hissettiğinizi anlamış ve bunu kullanıyor.

Bırakın kredi çekmeyi bu çocuğu hayatınızda tutmanız bile hata ama belli ki ilgi ve sevgiye açsınız o nedenle üç paralık da olsa hayatınızda biri olsun derdindesiniz.

Bu sebepten bugün olmasa yarın, bu çocuktan olmasa başkasından sağlam bir kazık yiyeceksiniz çünkü dışarıdan algılanabilen bu denli bir zaaf ve zayıflık uyanıklar için müthiş bir nimettir.

Kızlar kaliteli bir yalnızlığı niteliksiz erkeklere tercih etmedikçe daha çok ağlayacak, çok konu açacaklar buraya.

:KK9::KK9::KK9:

siz söyleyince baktım da, böyle bi adam için iki dakika düşünmeye değmez. millet nasıl sevgili kalıyor çok merak ediyorum.

ben kocam için bile kredi çekmem hele sevgili için pehhh... Ayrıl sen bu adamdan daha sevgiliyken kredi çektiren evlenince neler yapmaz..İnsan utanır be sevgilisinden istemeye

Sakın çekme iki gün sonra ayrılsanız ne olacak neye güvenmişte almış arabayı ailesinden biri çeksin.

X