Sevgilim kredi çek diyor

Banaa da öyle geliyo.dahaa önce agzim yandi cunku.benim eski sevgilime ben parasi yokken cok paraa yolladim amaa hic geri vermedi.ozman yemin ettim aslinda bidaha para vermemeeye
kredi çekemiyorum gelirim yok bankaya gittim sordum de yada git bankada kredi servisinden birine durumu anlat sevgilimle geleceğim ama kredi veremiyoruz derseniz diye.

Ee yani ödemese napicam ben Yaa.ben erkek olsam bu yuzden trip atmaya utanirim keyfi bisey.bak ben ona demistim ben memur olunca kredi cekerim ev aliriz ama ozamn evlilik olcak ki ortada

parası yoksa niye araba alıyor? insan istemeye utanır. sakın ha çekme kredi filan. ayrılırsa ayrılsın bunun için. hatta sırf bunun için sen bile ayrılabilirsin adamdan.

Öder cani cidden borcuna sadik biri amaa ben borc altina girmek istemiyom. Olduda ödiyemedi ben napcam olduda isten cikti

kredi çekemiyorum gelirim yok bankaya gittim sordum de yada git bankada kredi servisinden birine durumu anlat sevgilimle geleceğim ama kredi veremiyoruz derseniz diye.
Amaa hangi şubeye gidicez o var işte.Yaa o derse birlikte gidelim falan.Ben kredi kartimi bu ay ödemicem gecikcek.Sonra kredim iptal olcak. Amaa denizbank veriyo diyo herkese.Böyle yapmayi dusunuyorum be

Amaa hangi şubeye gidicez o var işte.Yaa o derse birlikte gidelim falan.Ben kredi kartimi bu ay ödemicem gecikcek.Sonra kredim iptal olcak. Amaa denizbank veriyo diyo herkese.Böyle yapmayi dusunuyorum be
1 aylık ödeme gecikmesi ile kredin iptal olmaz canım. 3-4 kredi çekip kez her ay düzenli ödememe yapmaman gerek ve icraya düşünce ancak kara listeye alınıp kredi çekemezsin

İstemeye alisan hep ister. Yani bugün o 5bin tl kredi isteyen yarın evlendiginizde markette aldiklarinizi, elektrik su faturalarini vs odemeni de ister. Erkek dedigin karısının parasinda gözü olmamalı..

Çekmeyin , aylık 750 lira maaşa 5000 kredi çok fazla . Banka vermez yüksek ihtimal . Ciddi bir hastalık olsa , başka kimse kalmadığından sizden yardım istese o zaman anlarım da bunun oluru yok .

Tabiki de sakin cekme.
Beyefendiye bak bi de bana guvenmiyor musun diyor. Guven parayla olmaz. Ayrica neden sana trip atiyor? Demekki para icin senin yaninda.

Ya bi de kimse yanlis anlamasin ama 2bin lirasi yok, bulmak icin kili kirk yariyor altina bir araba aliyor borcla sonra da zengin havalarina giriyorlar. !
Bu gencler neden boyle oldu? Hayir yani paran yoksa alma arkadasim, insan borcla neden araba alir ki.? Kendine guvenmiyorsan bir su bile almayacaksin gerekirse. Sonucta su yakmiyor bunun benzini de var. Yarin bir gun seni arabaya bindirir 2binin ustune de yatar benzin parasi diye..
Uff hic tarzim olmayan tipler..

Ee yani ödemese napicam ben Yaa.ben erkek olsam bu yuzden trip atmaya utanirim keyfi bisey.bak ben ona demistim ben memur olunca kredi cekerim ev aliriz ama ozamn evlilik olcak ki ortada
bende onu diyorum işte evlilik olunca insan bir şekilde kendini sağlama alabilir belki ama böyle bir durumdayken ne kredi çekin ne de borç verin. ayrıca size böyle bir teklifle gelmeside büyük saçmalık. o kadar paraya araba alacağına daha düşük alsaymış evlenincede böyle düşüncesizlik ediğ ayağını yorganına göre uzatmazsa çoook zahmet çekersiniz.. ilişkinizi gözden geçirin bence para vermiyosan ayrılırım demekte ne demekmiş paranız için mi sizle beraber yani

Ayy zaten ona demem bizim buraya gel diye bidahaa bu ne.Annesine baski yapsin. Babasininda var ssksi.Ona verirler bence.annesi hic mi altin falan biriktirmedi sanki

Böyle bir şeye gerek var mı? Kusura bakmayın da çok mu safsınız. Kredi çekmek istemiyorum diyin olsun bitsin. Terk ederse de aha işte kapı orada diyin.

Ayrilirim demedi amaa bozuldu hayir dememe.Yaa illaki ödiyemedigi olucak ve ailem duyar bi sekilde cidden bana kizarlar.guvenleri gider iyice

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…