Sevgilim kredi çek diyor

Güvenle alakası yok, yiyemeyeceğin muzu soymasaydın' de gitsin.
Hiiiiç uğraşamam valla böylesiyle, eğer krediyi çekersen: yapmasaydın zorla değil ya' olacak sonu gör bak.
Evet o zmaan iyice sinirlencek.Haftalik 500lira aliyo bu bi de.Ee genee yetmiyo para.bu araba bizim icin sknti olucak gibi hisseidyorum

Çekmemelisin. Bu erkeklerdede artik ne utanma kaldi ne bisey ya. 5 bin kredi cek ne demek hic mi kimsesi yokmus ina cekecek sen kalmissin.
Bende öyle düsünüyorum. Erkek olan kendisi düsünsün. Nebicim adam. Elin oglu iste. Evli olun ozaman düsünürsün. Ben nisanliyken esim bana vekalat verdi hesabi üzerine ben ona vermedim. Daha evlenmedik diye. Düsün yani nisanliyken o bana verdi ben vermem dedim. Kendisine aldi arabayi sen onzn bankasimisin. Acitasyona geciyor bide bana güvenmiyormusun diye. Cidde bu tarz erkeklere sinir olyuorum. Hic gurur kalmamis

Çekmeyin , aylık 750 lira maaşa 5000 kredi çok fazla . Banka vermez yüksek ihtimal . Ciddi bir hastalık olsa , başka kimse kalmadığından sizden yardım istese o zaman anlarım da bunun oluru yok .
Canim veriyo valaaahaaa.Bende onu anlamadim.Ama sanirim 36ay her ay 277olarak veriyo.Yani 12ay vermez.36ayda 7500falan yapiyo.keske banka vermese.acaabaa gittim sordum vermiyo mu desem

Bak ben desem ki tamam cekerim ama arabayi ustume yap borc bitince alirsin.yapmaz vala

Bak ben desem ki tamam cekerim ama arabayi ustume yap borc bitince alirsin.yapmaz vala
Kiz sen demeliydin buna. Bu teklifine asiri bozuldum bir bayan olarak diye. Daha ecli degiliz nisanli degiliz nasil olurda bana benden para isteyebilirsin diye. Sanki adama sen borclusun. Benim esim biz sevgiliyken teklif etse ona söylerdim bozuldugumu. Kimseye eyvallahin olmasin. Evlendikten sonra aranizda parasal konulari düsünürsünüz. Benim arkadasimda herseyi verdi erkek arkadasina. Sonra adam en sonunda onu aldatri herseyin üzerine oturdu bu kizda borc altinda kaldi

Evet yani keyfi bisey bu.simdi o bana sinir oldu.ben dedim ki banaa kredi cikmiyo.o da dediki denizbank herkese veriyo oraya git dedi.amaa istemiyom yaaa borcsuz yasamak istiyorum

Saçmalama sakın
Denizbanka git diyo bi de yüzsüz bu adam ya sana kazık atıcak belli !
İyi niyetli olsa bukadar umarsızca isteyemezdi akıllı ol biraz ayrılırsada ayrılsın bu ne biçim adam ya çok sinirlendim valla
Nolur çekme ya olucaklar belli çünkü

ya zaten sana kredi çek diyebilecek kadar gurursuz onursuz bir erkek.
kadından para istemek nedir ya?

Adamdan sayıyor mu kendini?
gider hammallık yapar yine de kadından para isteyecek kadar haysiyetsiz olmamalı hicbir erkek.
Hemde kendisine araba alarak. Önemsiz bisey. Otobüsle gidip gelsin. Gel sana akbil alayim de

Benim ablam öküz kocasi icin cekti sonra adam calismadi birde nasil ödersen öde dedi..kac yilda anca bitirdi borcunu kadin ama hala Öküzle evli...ben nisanliyken cektim hem kendi hem nisanlimin borcunu ödedim ama sonuc evlendik ve kat kat fazlasıyla bana geri verdi ve hala vermeye devam ediyor. Kisacasi adamına göre değişir bu isler....

Çekme tabi ki. Herkes ödeyebileceği kadar harcasın.
Sorarsa vermedi banka dersin. Zaten maaş bordron falan uygun mu biliyor mu ki sana kredi çek diyor?

Madem parası yetmiyor yettiği kadarlık bi araba alsaymis ya da odemelerini ona göre ayarlasaymis.

Bence mesele ödemesi ödenmesi değil. Ayağını yorganına göre uzatmayip ondan bundan para isteyerek iş yapan adamdan hayır gelmez.

Çekmeyin bence. Mazerete gerek yok korkarım kredi işlerinden dünyanın bin bir türlü hali var deyin.

Etrafımda sevgilisine kredi çeken arkadaşlarım borç bitmeden ayrıldılar hep. Sonra tabi borçlu da kendileri oldular. Bi dünya cırkınlestıler ama paşa paşa ödediler. Bi de erkeğin peşinde paramı ver paramı ver diye dolaşmak zaten ayrı bi konu. Sakin çekme. Uydur bi bahane aileme çektim zamanında ikinci kredi çıkmıyor falan de Uydur bu şeyler

Eşimle sevgiliyken böyle bişey isteseydi düşünmeden çekerdim ama sana birşey diyemiyorum zaman kötü artık kocaya bile güvenilmiyor şimdide çekebilsem çekerim yanlış anlaşılmasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…