sevgilim kaza yapti suclusu ben oldum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

sassyassyy

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
27 Mart 2017
9.509
48.090
konuya yorum yapmadan once 13.sayfada yazdigimi okursaniz sevinirim.

herkese selam, konuyu cok detayli yazacagim. okumak istemeyenler yorum yapmazsa sevinirim.

sali aksami sevgilim bir arkadasinin dogum gunune gitti. ben gitmedim hem havamda degildim hem de sali aksami cok iyi bir parti olacagini dusunmedim. neyse sevgilim gitti butun gece hic konusmadik. carsamba gunu sabah 8de kalkinca ben mesaj attim nerdesin diye. buyuk ihtimalle ya ailesinde kalmistir ya da iste bir arkadasinda diye dusundum. arabada uyuyakalmak da genelde yaptigi bir seydir o yuzden cok endiselenmedim.

kaza yapmis araba baya kotu olmus onun fotografini atti. ben de sasirdim korktum tabi ki. gelmene gerek yok dedi yaninda bir arkadasi varmis, babasi geliyormus falan filan. ben de iyi tamam dedim yani ne yapayim gelme dedi sonucta. sonra konusuruz dedik kapattik.

12 gibi geldi eve oglen. tabi ben yine sordum ne oldu iyi misin diye. morali baya bozuktu araba hurda olmus babasi baya kizmis falan filan konusmak istemiyorum dedi. iyi sen bilirsin dedim. aksam saat 7ye kadar hic konusmadik. sonra ben yemek yaptim o salata yapti yemek yedik yine hic konusmadik. ama cidden bir kelime bile konusmadik yani. saat 9 gibi beni arkadaslarim aradi ben onlarin yanina ciktim. sevgilime de soyledim gel beraber cikalim diye yok babam yeni araba gonderecek onu almaya giderim ben isim var biraz dedi iyi tamam dedim. israr edecek halim yok sonucta.

ben cok durmadim saat 12 gibi eve geldim 12 bucukta da o geldi. yeni arabasini falan soyledi iyi hayirli olsun KAZASIZ BELASIZ KULLAN dedim bastirarak. niye oyle soyluyorsun dedi niye soylemeyeyim iyi dilekte bulunuyorum dedim. lafla iyi dilekte bulunacagina bir gece de disari cikmayip yanimda olmayi dusunebilirsin dedi. benim de kafam atti.

baya tartistik ben dedim ki ben sana uc kez sordum ne oldu diye hepsinde tersledin, ne sorayim baska. o da sen benim nasil oldugumu degil gece ne yaptigimi veya sabah nasil kaza yaptigimi merak ediyorsun dedi. ben de sen bana karsi dolmussun her hareketimi kotuye yoruyorsun saka gibisin dedim. saka ben miyim yoksa beni evde birakip arkadaslarinin yanina giden sen misin dedi. ben de sali gecesi it gibi icip carsamba sabah eve gelirken arabayla takla atacak kadar suursuz davranan sen sakasin bence dedim. kapiyi carpti gitti. hala da hic aramadi. bir de gerizekali normalde instagramda close friendsi kullanir story atmaz hemen beni cikarmis listesinden ne yaptigini goremeyeyim diye.

lutfen soyleyin su koskoca yazida benim hatali oldugum ne var? sabaha kadar aramiyor, haber veriyor geleyim diyorum gelme diyor, eve gelince soruyorum tersliyor, bir daha soruyorum yine tersliyor, disari cikayim diyorum benimle gelmiyor. ne yapayim yahu? sanki ben kaza yaptirdim adama. sinirden dun geceden beri kendi kendimi yiyorum. belki disari cikmasam iyi olurdu ama ne yapayim mahkeme duvari gibi suratiyla oturuyor evde.

buraya kadar okuyan varsa fikirlerini yazarsa sevinirim.

not: bir hafta once 5.kez evlenme teklifini reddettim o yuzden bu aralar bana tripli ve gergin. ama bu konuyla ilgisi ne cozemiyorum.

Son düzenleme:
O degilde ne güzel hayatlar var be
Kaza yapılıyor gecmis olsn baba söyleniyor ama sak aynı gün yeni araba yolluyor
Eve herkes istediği saatte giriyo cıkıyo😂
Biz de bebe egleyelim🙈
Birbirinizi tamamlıyorsunuz bence ayrılmayın hic😂

araba kendisinin degil hanimefendi kiralik. kaza yaptigi da yeni gelen de.

size hayat tarzim hakkinda konusun demedim.

Okurken ben olsam gitmezdim, niye gittin ki dedim içimden ve devamında kavganın sebebinin bu olduğunu okudum.
Eşim kaza yapsa bırak arkadaşlarımla gitmeyi, eşim kaza yaptı dün gece morali çok bozuk siz bize gelin diye eve insan çağırır onu rahatlatmaya çalışırdım.
Ben kaza yapsam sonra arkadaşlarıyla buluşsa yeminle boşarım onu.

Aynı evde yaşıyorsunuz anladığım kadarıyla , evlilik teklifini neden reddediyorsunuz merak ettım ben?
Konuya gelecek olursak bana kalırsa sıze dusenı yapmıssınız sormussunuz geleyım demıssınız ıstemeyen kendısı belkı de gelme desede gelmenızı bekledı bılemeyız kaza atlatmıs netıce de ılgı beklıyor ve ondan boyle davranıyordur buyuk ıhtımalle

araba kendisinin degil hanimefendi kiralik. kaza yaptigi da yeni gelen de.

size hayat tarzim hakkinda konusun demedim.
Bu rahatlıkla ayrılmayın hic dedim iste
Adam kaza yapmıs siz oturmussunuz evde,sorma deMis kalkmıssınız o halde adamı bırakıp arkadaslarla takılmaya gitmissiniz.

hazir olmadigimizi dusunuyorum
Anladim, hakkinizda hayirlisi. Peki bunu ona anlattiniz mi? Yada ne soylediniz reddederken? 5 kere ust uste evlilik teklifi yapmis her seferinde hazir olabileceginizi dusunmustur belkide, hepsinin arasi ne kadar bilmiyorum ama belkide bahane sundugunu dusunup uzuluyordur haliyle daha cok ilgi ve daha cok sevildigini hissetmek istemis olabilir..

Okurken ben olsam gitmezdim, niye gittin ki dedim içimden ve devamında kavganın sebebinin bu olduğunu okudum.
Eşim kaza yapsa bırak arkadaşlarımla gitmeyi, eşim kaza yaptı dün gece morali çok bozuk siz bize gelin diye eve insan çağırır onu rahatlatmaya çalışırdım.
Ben kaza yapsam sonra arkadaşlarıyla buluşsa yeminle boşarım onu.

ama normal bir kaza mi allah askina hayvan gibi sabaha kadar icip sonra araba kullanmak nedir. hadi kendini dusunmedin diger insanlari da mi dusunmuyorsun? benim de kizacagimi bildigi icin hep basindan atiyor.

gidiyorum soruyorum ne oldu iyi misin diyorum bir sey yok bir sey yok. buraya uzamasin diye yazmadim ama oyle soguk durmadim yani once kendini kotu hissetmesin diye sarildim konustum. put gibi duruyor. e bana anlatmayacaksin da kime anlatacaksin? ben de sinirlendim yani beni hayatindaki olaylarin bu kadar disinda tutmaya calismasina.

Bu rahatlıkla ayrılmayın hic dedim iste
Adam kaza yapmıs siz oturmussunuz evde,sorma deMis kalkmıssınız o halde adamı bırakıp arkadaslarla takılmaya gitmissiniz.

ya siz okudugunuz seyi anliyor musunuz? ben ayrilayim mi dedim mi de siz bana ayrilma diyorsunuz? bos bos nereyi cimbizlasam da dikkat ceksem diye yorum yapmayin.

bence haklisin
konularini okuyorum
fazla naz yapmis bir de kadinlar naz yapar diyorlar... ne o öyle soru soruyorsun cevaplamiyor.
ayrica bir gün öncesinde o cikarken iyimis.
o gece aramamis sormamis, eve de gelmiyor (normalde arkadaslarnda falan kaliyor dedin diye söylüyorum bunu)
yani normalde hep eve giren olsa merak eder insanda ama öyle degilmis, neye atarlaniyor anlamadim.
madem öyle o arasaymis kaza yaptim diye.

ama normal bir kaza mi allah askina hayvan gibi sabaha kadar icip sonra araba kullanmak nedir. hadi kendini dusunmedin diger insanlari da mi dusunmuyorsun? benim de kizacagimi bildigi icin hep basindan atiyor.

gidiyorum soruyorum ne oldu iyi misin diyorum bir sey yok bir sey yok. buraya uzamasin diye yazmadim ama oyle soguk durmadim yani once kendini kotu hissetmesin diye sarildim konustum. put gibi duruyor. e bana anlatmayacaksin da kime anlatacaksin? ben de sinirlendim yani beni hayatindaki olaylarin bu kadar disinda tutmaya calismasina.
Evet göz göre göre bir kaza. Sadece intihar odaklı da değil bir sürü kişinin canını riske attığı bir durum oluşturmuş. Ama bunu konuşmanın sırası değildi bence. Olay çok yeni, pert olan bir arabadan çıkmış, muhtemelen uykusuz saçma sapan bir durumda.
Herşey sakinleşince bu alkol özgüveniyle aldığı aptal kararı sorgular, ne düşünüyorsam söylerdim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X