Sevgilim kafayı serpti! :( Yardım.

ama sen niye onu aldattinki?? sebebi varmi??

yıllar evvel cıkarken aldatırdım, guven vermıyordu ben de aldatıyordum, cıktıgımızı bıle farketmıyordum kı cıkıyormusuz aldattıgımı goruyordu o da sadeece kızıyordu sonra affedıyrodu sankı tam hatırlamıyorum bıle. ama sımdı hıncını almadıgını bılıyorum onu da düşündum yok öyle bır şey

allla alla bi tuahfsin kizz :roflol: madem görüyonki iliskiye benzer bi tarafi yok niye cikmaaya devam edion ozaman.. birakaydin .. kendi yoluna gideydinn delüü garii:smiley-cool:

canım bencede sadece duymaman ve onun sinirlenmesinden bu kadar büyüdüyse üzerine gitme belkide dediğin gibi iş ile ilgili sorunlarda vardır seviyorsa zaten gelir arar sen arama üzerine gitme bakalım neler olacak

allla alla bi tuahfsin kizz :roflol: madem görüyonki iliskiye benzer bi tarafi yok niye cikmaaya devam edion ozaman.. birakaydin .. kendi yoluna gideydinn delüü garii:smiley-cool:

hahaha ulen eskidendi diyrem anlamirmisen :mymeka: yeni ilişkimizde bunlara yer yok nıhaha, yok aldatmirem artıkın tek erkek yeter bana yaşlılık malum ancak yetıom

canım bencede sadece duymaman ve onun sinirlenmesinden bu kadar büyüdüyse üzerine gitme belkide dediğin gibi iş ile ilgili sorunlarda vardır seviyorsa zaten gelir arar sen arama üzerine gitme bakalım neler olacak

Evet tamamen olayı özetledin canım, onu duymadım anlaayamadım dediğini ve o sinirlendı aynen tek seebep bu bundan cıktı ve sinirlendıkce sinirlendi, tamam tatlım aramıyorum
sabah 12 cıvarı konustuk en son msnde, artık ne msn acıyorum ne arıyorum bakalım nereye kdr sabredebılecem

güven olmadan ilişki olmaz ki..
senin tarafında ne kadar çok sevildiğini biliyorken onun tarafında bir güvensizlik var ve senin her adımında kuşku duyuyor adam.
bence canı sıkılıyor bu duruma ve galiba son noktayı koymak için hazırlanıyor , sensizliğe alıştırıyor kendini.
bitmesin diyorsan geçicen karşısına ben hatalar yaptım seni çok kırdım , şimdi bundan utanıyorum , bunu kimse haketmez haklısın diyip öz eleştirini yapıcan onu eleştirmeden..
sonra ben bu ilişkinin devam etmesini istiyorum o yüzden ne varsa kafamızda soru işareti gibi duran dökrlim ortaya çözelim , üzülmeyelim bir daha diceksin..
yani o sana hata yapsa tmama arama sorma naz yap dicem de sen yapmışsın en büyük hatayı , güven gidince tekrar oluşması ne kadar zor oluyor biliyo musun? senin bunu sürekli çabanla oluşturman lazım..

kız eskıdendı o sen okumadın mı ıyıce Çok üzgünüm çoook
allalaaaaaaaaaaa

okudum kıs
güven sarsılması biranda geçer mi eski meski aklına geliyodur işte
sen bu oğlanın gönlünü al al bak hem seni seviyomuş , sende boş değilsin.

canım eskiden aldattım ama şimdi çok seviyorum aldatmadım hiç demişsin..
Ama keşke aldattığını o bilmeseymiş..Şimdi sen ne kadar bağlıda olsan ne kadar aldatmasanda onun içinde hep şüphe kalacaktır...bence seviyorsan sabırlı ol bekle derim

okudum kıs
güven sarsılması biranda geçer mi eski meski aklına geliyodur işte
sen bu oğlanın gönlünü al al bak hem seni seviyomuş , sende boş değilsin.

hı hı gelıodur aklına, aman aldım gönlünü ay daha napam
bagriy paso klava: yaklasılmıyor ki

Kafayı düzelttim senden sonra
Kendime yararım bundan sonra
İster gelirim ister gelmem
Hesap mı vericez bundan sonra!

aynen böyle yap kolonyacım sıla ne diyo kafayı düzelttim senden sonra
sevgilin kafayı serptiyse(!) her ne kadar ne yaptığını anlamasamda
hayatımda duyduğum bu garip deyime karşılık diyorum ki
o serptiyse sen toparla ondan sonra
zaten sende söylüyosun bundan öncekilerde böyleydi sonrakide böyle olacak diyorsun
yani sorun sevgilerinde değil sende
yeni bir başlangınçla aldatmayacağın sana güven verecek bir ilişkiyle başla
aldatma güven sev sevil.....

Cloudy bunun altına imzamı atabilirm değil mi? Bence de kolonya yeni bir başlangıç en iyisi gibi görünüyor...

kıs kolonya sen arastırma gorevlısı mısınnn???????

Cloudy bunun altına imzamı atabilirm değil mi? Bence de kolonya yeni bir başlangıç en iyisi gibi görünüyor...

aa karar verdiniz yani, iyi kız bi kızınız olursa bu kararı uygulasın hemi, :lepi:

şaka bir yana gerek duydugum zaman zaten çekinmem
yenisine geçiş yapabilitem yüksek gördüğünüz üzere kaydirigubbakcemile3 şu an bu iyi bu çocukla ilgiliydi sorum
diyorsanız ki bu geçmiş yenisinle ilgili başlık aç, az bekliyceğiniz o hal naniknanik

at canım at imzanıda at parmakta bas her istediğini yapabilirsin yorumum üstüne sırnaşık şeysırnaşık şey

bak hala ne diyosun :mymeka:
kız kolonyo alınma ama sen bu kafada olduğun sürece daha çok başlık açarsın böyle
bu ilişki için mi soruyosun bu ilişkinin ilişkilik hayrı kalmamış canım
bitir yeni aşklara yelken aç diyoruz
ama dikkat et yelkeni açarken iplerini sağlam bağla bu defa
yine aynı şey gelmesin başına mirmirmirmirmirmirmirmir

kolonyaa kız sen nediyorsun?? burda sana çözüüm üretmeye çalışıyoruzz kafa patlatıyoruz sense dalga geçer gibi cevaplar veriyorsun be arkadaşım...

eskiden çok aldatırdım demişsiniz ya

mola vermeyeceksiniz gibi görünüyor devam edin

biz mani olmayalım

zaten olamayız gibi de gözüküyor..

kafası sulanmıs, aklı karısmıs saglıklı düşünemıyor manasında
sıla'nın sarkısı var ya kenandoguluyla, kafayı serptım bundan sonra, kendıme yanarım bundan sonra

İlahi kolonya.... hiç güleceğim yoktu:roflol::roflol:

Neyse merakımı giderdin alkisalkisalkis

konuyu okumadım ama kafayı serpmek ne allah askina ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…