Sevgilim kafayı serpti! :( Yardım.

barıstın diyelim sence sürcek mi bu iliski ben hiç zannetmiyorum...bikere güven yok saygı yok nedemek ona ulasamıyorum ben bu tür hareketleri çocukca bulurum hep..
bir derdin varsa açarsın anlatırsın nokta neyse koyarsın...diyorum ya barıssan bile yine aynı seyler olcak gibime geliyor...

Geleceği parlak bir ilişki gibi gelmedi bana :sm_confused:

İnsan zor zamanlarda belli olur. Yani yoğunum, stresliyim, canım sıkılıyor diye ilerde yuva kurmayı düşündüğü kişiye saldırması mı gerekiyor? Bütün hayat stresle yorgunlukla geçiyor. Stresli olmayan bir insan tanımıyorum. Önemli olan stresini yönetebilmeyi bilmek ve acısını başkalarından çıkarmamak.
Bence bu ilişkiden hayır yok. Boşuna zaman kaybediyorsun. Ne olursa olsun çok sevseydi kıramazdı. Hele küfür etmesi iyice saygınlığını yitirmesi demek. Ağzı bozuk bir insana değil hayatı paylaşmak, bir günümü bile vermeye acırım. Tabi hayat sizin ve bize de kendimizce yorum yapmak düşüyor. Yine de hayırlısı diyelim.

Evet pespembem ben de cok sevıyorum balım böcegım o benım, o da benı cok sevıyor emınım, sakinlesmeyı denıycem ben kendı adıma ona da üzülüyorum bu kadar sinşrlenıyor yıpratıyorum sınırlerını bılıyorum ben de az degılım bazen cok gıcık edebılıorum karsmdakını o yuzden hak vermemek elde degıl, evdekıler bazen delırıyor napcaz bız senle dıyorlar oturup aglıyorlar ama ne yapayım ancak bu kdr duzelıyorum... normalde de cok uyumluyuz beklıyeyım bari yıne aramak ısteyınce arıycam tutamyorum bugun bıle delı gıbı aradım msj attım yıne ama bak bır felsefe var aslında en sevmeyen bıle kaçan kovalanırla pesımden kosabılıyoken seven nasıl koşmaz... bunu düşünüp guc alıcam cnm. Tesk

kolonyacım cnm aynı bende senin gibiydim bi zamanlar deli doluydum(uyuzdum yani)ama artık onun sabrı kalmıyodu.şimdi daha sakin daha seviyeli bi ilişki yaşıyoruz burdaki yorumlardan da kendime hep bi pay cıkardım yani zamanla olgunlaşıyosun..bi keresinde eski sevgilimi öle bunaltmıştım ki 1 hafta telefonu kapalıydı sadece gece 5-10 dk açıp kapatıodu msj atmışmıyım die o da merak ediodu ama inattı işte. sen de üzerine gitme şuan da arama sorma sabret emin ol o istiyorsa arıcaktır cnm

Ya kafama takıldı sormazsam çatlarım...:sm_confused:

Başlıktaki sevgilim kafasını serpti..... yazmışsın

O ne demek... :uhm:

kafası sulanmıs, aklı karısmıs saglıklı düşünemıyor manasında
sıla'nın sarkısı var ya kenandoguluyla, kafayı serptım bundan sonra, kendıme yanarım bundan sonra :eek:

Evet , zor olacak beklemen anlıyorum , çünkü sabırsızsın anladığım kadarıyla ..

Ama sen de kendini aşmaya çalışacaksın, bu da senin kendini aşman için bir adım olsun, böyle düşün ve arama artık. sen aradıkça o şu an daha da sinirleniyor ve açmıyor..

Bırak akışına , o seni arayacaktır , bekle :teselli:

Evet tatlım dediğin gibi ben aradıkça daha da sinirlenıyor yenıden yenıden kızacak seyler buluyor :nazar: oo benı aramayınca nasıl gözumde daha degerlendı walla dedım ben ne yapıyorum ben de hatalıyım özledım dedım, :eek: ben de aramamalıyım cok acelecıyım hızlı olsun bır an evvel ıstıyorum her seyı ama sabretmelıyım hihoyyyt

kolonyacım cnm aynı bende senin gibiydim bi zamanlar deli doluydum(uyuzdum yani)ama artık onun sabrı kalmıyodu.şimdi daha sakin daha seviyeli bi ilişki yaşıyoruz burdaki yorumlardan da kendime hep bi pay cıkardım yani zamanla olgunlaşıyosun..bi keresinde eski sevgilimi öle bunaltmıştım ki 1 hafta telefonu kapalıydı sadece gece 5-10 dk açıp kapatıodu msj atmışmıyım die o da merak ediodu ama inattı işte. sen de üzerine gitme şuan da arama sorma sabret emin ol o istiyorsa arıcaktır cnm

Saol hayatım, Evet benımkı de gecen gunlerde öyleydı telı kapamıs 5dk açıyor gerı kapıyor, aılesıne ve yakın cevresıne de ben ararsam acmasınlar dıye tembıhlemıs hıcbırı acmadı telımı kaydirigubbakcemile2 demek herkese bagara bagara tembıhleyıp acmayın sakın dedıgıne gore demek hakıkaten cok sinirliymıs dedım kendı kendıme.

Sen de oyle mı yaptın canım aramadın demı sonra kendı kendıne sakinlestı demı, s u an kaybetme korkusu degıl gözünü sinir bürümüş bence mirmirmirmir bizim de beraberlıgımız normalde sakin sessiz ve sevıyelı ama arada ben çoşunca malum karsımdaki de 1 sabredıo 2 sabredıp coşuyor, yoksa boyle degıldı ılıskımız yıne de.. ben de cunku sakin olmaya calısıyorum duzgun ılıskı olsun dıye... susayım canım demı gelır gerı, zaten ustune varınca bagarıo cagarıyo yıne de ıletısımde olmak guzel ama tamamen kaybetmek ıstemem tabı :emir_bebek: o yuzden az sakin olayım :eek: tsk

eskiden çok aldatırmışsın zaten bırak gitsin bu ilişki yürümez :nazar:

Saol hayatım, Evet benımkı de gecen gunlerde öyleydı telı kapamıs 5dk açıyor gerı kapıyor, aılesıne ve yakın cevresıne de ben ararsam acmasınlar dıye tembıhlemıs hıcbırı acmadı telımı kaydirigubbakcemile2 demek herkese bagara bagara tembıhleyıp acmayın sakın dedıgıne gore demek hakıkaten cok sinirliymıs dedım kendı kendıme.

Sen de oyle mı yaptın canım aramadın demı sonra kendı kendıne sakinlestı demı, s u an kaybetme korkusu degıl gözünü sinir bürümüş bence mirmirmirmir bizim de beraberlıgımız normalde sakin sessiz ve sevıyelı ama arada ben çoşunca malum karsımdaki de 1 sabredıo 2 sabredıp coşuyor, yoksa boyle degıldı ılıskımız yıne de.. ben de cunku sakin olmaya calısıyorum duzgun ılıskı olsun dıye... susayım canım demı gelır gerı, zaten ustune varınca bagarıo cagarıyo yıne de ıletısımde olmak guzel ama tamamen kaybetmek ıstemem tabı :emir_bebek: o yuzden az sakin olayım :eek: tsk

cnm bu olay eski sevgilimle ilgiliydi 1 hafta hergün aynıydı gece acar tekrar kapatır çıldırmıştım hayatımda hiç öle kötü günler geçirmemiştim şimdii düşünüyorumda akılsızlıkmışş.çok aşırı sinirliydi ee bende de çene susmak bilmiodu kendisi aradı siniri geçince ama olay sonrası ilişki de yıprandı ve bitti.

cnm bu olay eski sevgilimle ilgiliydi 1 hafta hergün aynıydı gece acar tekrar kapatır çıldırmıştım hayatımda hiç öle kötü günler geçirmemiştim şimdii düşünüyorumda akılsızlıkmışş.çok aşırı sinirliydi ee bende de çene susmak bilmiodu kendisi aradı siniri geçince ama olay sonrası ilişki de yıprandı ve bitti.

Evet benım de öyle ılıskılerım oldu canım... :nazar:

kafası sulanmıs, aklı karısmıs saglıklı düşünemıyor manasında
sıla'nın sarkısı var ya kenandoguluyla, kafayı serptım bundan sonra, kendıme yanarım bundan sonra :eek:

kafayı düzelttim senden sonra,kendime yararım bundan sonra olmasın o? :roflol: :1hug:

canim gecen hafta bende buna benzer seyler yasadimm senin yapacagin sey bence..(yani ben öyle yaptim) kim hataliysa o arasin...
ben icimden geleni yaptim yani aramadim onun aramasini bekledim..
bide digerlerininde dedigi gibi artik bu devirde stressli olmamak elde degil.. oyüzden biraz anlayis göster bence egerki gercekten seviyorsan evlnemeyi düsünüyorsan tabii :))

zamanında sen onu aldattıgın için intikam almak amacıyla mı birlikte acaba ben tam anlamadımm

canim gecen hafta bende buna benzer seyler yasadimm senin yapacagin sey bence..(yani ben öyle yaptim) kim hataliysa o arasin...
ben icimden geleni yaptim yani aramadim onun aramasini bekledim..
bide digerlerininde dedigi gibi artik bu devirde stressli olmamak elde degil.. oyüzden biraz anlayis göster bence egerki gercekten seviyorsan evlnemeyi düsünüyorsan tabii :))

mmmm içinden gelen en güzel hareketmiş canım,
ben de öyle düşünuyorum artık özlemesı lazım azıcık, anlayıs da gerek

:1hug:

X