SEVGİLİM EVLİ Lütfen ön yargının olmadan yorum yapın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hala merak ederim bu evli adamlardan ne buluyorsunuz?

Bu evli adamlar boşlukta ve yalnız kadınları seçiyorlar...Bekar heriflerin bi tarafları tavana vurmuş, sosyal medyada alternatifim çok diyerek kızlara değer vermiyorlar, 2 anlaşamadılar mı olmaz bu iş deyip engelliyorlar...Değer duyguları sıfır...Duygu yok..Arkadaşı boşanmış nafaka veriyormuş ta evlenmeyi düşünmezmiş zırvaları...
Evli erkeklerin hedefi sex olduğu için kadının hoşuna gidecek tarzda konusup avını bigüzel ele geçiriyor...Once soylemiyor evliliğini....Sonra yavaş yavaş anlatıo sorunluyuz ayrılabiliriz falan diye...Kız da bi bakıo o dairenin içine girmiş bile...Adam da hayatında ilk defa aşık olmuş modlarında...Fedakar baba rollerinde...Karısı ise adeta bir şeytan...Herif karısına katlanıyor sözde sadece çocuk için falan mağdurum da mağdurum...Kız da dio ben bunu mutlu ederim ah...Hoşuna gidio belki de kötü karısıyla kıyaslanıp beğenilmek...sözde tabi...
Tamamen yavaş yavaş manipüle...
Evliyim dediği an kaçmak gerek, bunu da ancak güçlü kadınlar yapabilir....Ama nerdeeee kızlarımız hep duygusal boşlukta

sen bir metressin. onun soyadini tasimiyorsun.
senin koynundan cikip onun koynuna giriyor.
ona onu sevdigini soyluyor.

senin haysiyetin serefin yok

yaziklar olsun yuva yıkan kadinlara

Igrenc zihniyetler. Ivet erkekler hint kumasi. Akli beyni, ahlaklari yok. Olmasina gerekte yok dimi. Neticede tekrar "kedi gibi eslerin koynuna giriyorlar". Haklari tabi mazallah pipili olunca, tabiki farkli kadinlar ile beraber olunur.

Kadinsan önemli olan nikahli olmak, kürkcü dükkani olmak. O halde her sekilde ahlakli ve cinsel obje degilsin. Statü muhtesem. Metres olmak tüh kaka tabi ki. Statü yok bisey yok. Belediye sana sevisme hakki vermiyor cok üzücü bir durum.

Kimsede demiyor ki asil kötü olan, sürekli aldatan, kadina deger vermeyen adam ile beraber olmak. Bu tabloda ne fark var nikahli es ve metresin? Ikiside bir adami paylasmaya razi.

o karısını bırakmaz hadi bıraktı diyelim senide bırakır sadece şu an keyfini sürüyor seks objesinden başka bişey değilsin iyi yapıyor adam keyfini niye bozsun evde bekleyeni var evden çıktıktan sonra koynuna alan var gel keyfim gel en kötü şeyleri hak ediyorsunuz ben bu tür şeylerde ilk başta kadınlarda suç bulurum çünkü bir kadın isterse erkeği anca baştan çıkarabilir ama istemezse evli der çocuğu var yazık der kendi yolunu çizer bile bile yapıyorsun ya umarım hep aldatılırsınız sende o adamda.

Aynen

Adam aldatıosa "senin yuvan yok ki!"

Erkegin iradesi yokmu? Ahlakli yokmu? Kadin kocasini aldatirsa, bu diger erkegin sucumu?
Bu erkekleri yüceltmek nedir arkadas. Kadin olarak kendinize, kendimize deger vermeliyiz.

Bazı yorumları okuyunca çok şaşırıyorum yani kızın yediği beddualar, öl geberler havada uçuşuyor.
Pardon ama günahımız aynı değil diye hangimiz masumuz?
İlk taşı günahsız olanınız atsın hadi?

Bu hayatta herşey herkesin başına gelebilir ben yapmam ben yaşamam gibi büyük laflar etmeyin. Şeytan uğraşır zaten yaptırana kadar.

Konu sahi Bi sana gelince vaktini bu çıkmazda harcama tamam düşmüşsün ağına ama çıkabilirsin acıtsada geçer. Çık o işten kes bütün bağlantılarını sen niyetine gir yollar açılır sana.

Adam aldatıosa "senin yuvan yok ki!"

Yani nikahli olmak ne yüce birseymis arkadas. Peki bunlar evli olmayip 20 yildir hayat arkadasi olsa ne yazilirdi?

Cok üzücü bir durum aslinda, kadinlar kendilerini bir erkekten dolayi, bir evlilikten dolayi var oldugunu his etmesi. Ona statü vermesi. X olmak degil de, y beyin karisi olmak.

Erkegin iradesi yokmu? Ahlakli yokmu? Kadin kocasini aldatirsa, bu diger erkegin sucumu?
Bu erkekleri yüceltmek nedir arkadas. Kadin olarak kendinize, kendimize deger vermeliyiz.
Ben erkekleri yüceltmiyorum aksine bizden daha çok iradesizler erkeğin zaten içinde var onlar bu konuda bizden aşağıdalar nefis kontrolleri bize göre yetersiz bu yüzden erkek yaklaşım yapcaksada kadın yüz vermemeli evli çocuğu var diye düşünmeli.

Ya buraya bunu yazicak kadar cesaretiniz var ama kendinize gercekleri soyleyecek cesaretiniz yok mu?desen ki benim evli bi sevgilim var karisida cocuguda umurumda bile degil.ben kendimi dusunurum.adamin durumuda iyi.yok ahlakmis yok namusmus bunlar benim umurumda olmaz. cok daha durust ve ahlakli bulurdum seni.en azindan kadin kendini biliyor durust davraniyo derdim.ama siz aslinda cok hanimefendi cok namuslu cok vicdanli cok ahlakli bi kadinsiniz.adam da sizi silah zoruyla tutuyo bu iliskide.masallah burdakilere cemkirmeye gelince cok guzel konusmussunuzda kendinize sozmu geciremediniz.gec bunlari kizim ya.kimin ne oldugu 500 km oteden belli zaten.adamin karisinin koynuna girmesi bile seni rahatsiz etmiyo bunu bal gibi biliyosun.bide gelmis seviyorum diyosun.sen adami degil adamin sahip oldugu baska biseyleri seviyosun.bu sevgi degil cunku.(adamin ahlaksizligina deginmedim.cunku konuyu hanim kiz acmis.ben ona yorum yaptim.ayrica muhtemelen banlacagim.ama soylemezsem icimde kalirdi.)

Hahaha bizden iradesizlermi? Hayir alakasi yok. Toplum erkekleri, kadinlari yargiladigi kadar yargilasaydi sen gör bakalim o iradeyi!

Ki eger iradesizsen, boynundan büyük sözler vermiyeceksin. Bir kadina ömür boyu sadakat sözü vermeyeceksin mesela.

Erkek kadina yaklasma ile aldatmiyormu zaten? Kadinin o anda evet yada hayir demesi ne degistiriyor? Ve eger erkek bile evliligini, cocugunu düsünmüyorsa, kadin niye düsünsün?

Erkekleri yüceltmiyorum. Konuyu açan muhatabimdir. Erkeklerin neler yapabileceğini kısmen biliyoruz da onları engellemesi gereken bizler degil miyiz? Olacaklara yön veren bizler değil miyiz? Hanginiz istemediği adamla zorla sevgili/metres oldu? Evli adama 'sana mı kaldım sektir git' diyemiyor muyuz?

Yuvayı yıkan kadına inanmıyorum yuvayı kadına giden erkek bitirmiş yıkmıştır.

Yön vermek mi? Pardon erkekler kendi hayatlarini yasayamiyormu? Yetiskin insanlar degil mi? Benim bildigim yetiskin insanlar, kadin olsun erkek olsun kendi kararlarini veriyorlar ve bunun sonuçlarini yasiyorlar.

Adam kendini niye engelleyemezsin? Bu bir hastalik degil, genetik birsey degil. Adam ahlaksiz iste. Esine deger vermiyor. Kadinlari genel olarak cinsel obje olarak görüyor. Kendi keyfini düsünüyor,..

Kadin hayat kadini olsa, meslegi seks olsa yani, ne olacak? Yada erkegin bir kadin ile flört etmesi sorun degil de, kadin buna cevap vermesi mi sorun? Yani senin esin bir kafede yada sanal ortamda kadinlara yazabilir, ilgi duyabilir sorun yok. Ancak kadinlarda karsilik verirsemi ancak tüh kaka oluyor?

Çok güzel anlatmışsınız herşeyi anlıyordum fakat bu evli adamlardan bir şey bulunduğunu anlayamıyordum. Benimde bunu sormamın sebebi şuydu; geçenlerde ilk sevgilimle karşılaştık kötü ayrılmamıştık saygılı şekilde bitmişti 13 yıl olmuş neticede. Evli 2 evladı var.
Karşılaştık elinde çocuğu var benim yanımda kardeşim. Naptın nettin diyerek evladını sevdim kucakladım kardeşimde sevdi.
Çocuğuna dedi ki “hangisi daha güzel” dedi. Çocuk beni gösterdi eliyle sarıldım. Sonra döndü ve çocuğa beni göstererek “bu senin annen olsun mu” dedi. Çocukta hayır der gibi omzunu kaldırdı.
Kaynanası geldi sonra çocuğu aldı “denir mi şu çocuğa sen hiç mi değişmezsin deli misin” gibisinden zırvaladım. Kendisi ile hiçbir duygusal bagım veya herhangi bir özel bagım dahi yok. Sonra onun kız kardeşi geldi benim kız kardeşim derken oturduk hep beraber birşeyler içelim dedik (aynı zamanda akraba oluyoruz) kızlar alışverişe cıkınca bana birşeyler anlattı.
Başka bir kadınla beraber yaşıyormuş. Ben şok
Ve çocuklar büyüyünce boşanmayı düsünüyormuş. Bana bi baygınlık.
Kadının maddi durumu çok iyiymiş bilmem neymiş çok seviyormuş hep arkasındaymıs karısıyla mutlu değilmiş. Ben iptal
Şu an kadınla yaşadığını kimse bilmiyormuş çocuklar etkilenir diye de evliliğini sürdürüyormuş.
Kendisi diş hekimiydi, bıraktı inşaat şirketi sahibi oldu sonra batmış madde batagına düstügünü hayatının berbat gittigini anlattı.

Bende böyle buz buz dinledim içimde gram acıma duygusu oluşmadı. Ne teselli ettim ne baska bisey bomboş hissizdim. Tek bildigim sey çocuklara acıdıgımdı.

İşin garip yanı kadın bosanmalarını hala bekliyor. Çocuklar büyüyünceye kadar yani. Kadın duygusal ama erkegin bakısı baska.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…