SEVGİLİM EVLİ Lütfen ön yargının olmadan yorum yapın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yön vermek mi? Pardon erkekler kendi hayatlarini yasayamiyormu? Yetiskin insanlar degil mi? Benim bildigim yetiskin insanlar, kadin olsun erkek olsun kendi kararlarini veriyorlar ve bunun sonuçlarini yasiyorlar.

Adam kendini niye engelleyemezsin? Bu bir hastalik degil, genetik birsey degil. Adam ahlaksiz iste. Esine deger vermiyor. Kadinlari genel olarak cinsel obje olarak görüyor. Kendi keyfini düsünüyor,..

Kadin hayat kadini olsa, meslegi seks olsa yani, ne olacak? Yada erkegin bir kadin ile flört etmesi sorun degil de, kadin buna cevap vermesi mi sorun? Yani senin esin bir kafede yada sanal ortamda kadinlara yazabilir, ilgi duyabilir sorun yok. Ancak kadinlarda karsilik verirsemi ancak tüh kaka oluyor?
Erkeklere yön vermek demedim hanimefendi. Çok sinirlisiniz yanlış okuyorsunuz. Hayatımıza yön vermek dedim. Konu sahibinin yaşadığı sıkıntı kendi tercihi, bunu kabul eden, yön veren kendisi. Sektiri çekip hiç böyle bir şeye girmeyebilirdi. Anlatmaya çalıştığım bu.
Adamı savunup kadını gömmüyorum sakin olun.

Önyargısız yazabilecek normal bir kadın olabileceğini sanmıyorum. Inşallah aldatılıyorsundur! Senin gibi yuva yıkan kadınların yok olması dileğiyle..

herkes kendine yakışan hayatı yaşar. demek ki sizinki de buymuş. olay patlayana kadar devam edin bakalım.

Yuvayı yıkan kadına inanmıyorum yuvayı kadına giden erkek bitirmiş yıkmıştır.

Bu konuyu defalarca konuştum burada. Kesinlikle yanlış düşünüyorsunuz. Evet erkek yıkıyor ancak diğer metres olmayı kabul etmiş kadını da aklamayin lütfen.

Herkesin aklı var, iradesi var. Evliyse Hayır , İşte bukadar.

Konumda da ortaklık yapmışsınız dedim. Ortak yıkıyorlar bir yuvayı.

peki 2. kadın olmak hiç mi zor gelmiyor sana benim sevgilim de evliydi. Ama tabi ben sevgili olduktan sonra öğrendim. O ayrı ama sonuç olarak bende evli bir adamla sevgili idim. Karısının koynunda uyuması hiç zoruna gitmiyor mu. Emin ol seni en iyi ben anlarım. İstersen mesaj atabilrisin bana
Sen hani sevgili olmamıştın bu adamla evli adamla işin olmazdı hani neyine msj atacak senin durumunuz aynı mi ? Cevap hayır değil olmalı bence . Siz niye bu kadar taktınız bu evli barklı herife hani işiniz olmazdı. Şimdi bu başka kadına neyin empatisi böyle

1 bucuk senedir evli biriyle beraberim ve ayrılamıyoruz her bıraktığımda oda beni bırakmıyor onu gerçekten seviyorum eve gitmeyip beynimle kaldığı günler çok ayrılmasını istemiyorum çocuğunu çok seviyor bunu biliyorum ama son zamanlarda iletişimimiz azaldı ama hep yanlış düşünüyorsun diyor whatsapta birileriyle konusuyor beni bazen 1 gün aramadığı oluyor ben ç. İçiykem kimle konusuyorsun diye hesap soruyor bana fazla güveniyor kıskançlıkları çok nadir çünki hiç yalan söylemedim ne zaman arasa bakıyorum aramızda ki ilişkide asla maddi bir durum söz konusu değil bu uda biliyor hiç bir isteğim olmadı bu zamana kadar ki durumu iyi ailesinden iş yerinden bizi bilenler var ben üzülünce hemen ilgileniyor yada ufak tartısmalar oluyor ama sadece kaldığımız günler var önceden dısarı çıkardık bunlar azaldı şimdi diyeceksiniz bu adam zaten eşini aldatıyor seni mi aldatmasın bilmiyorum öyle bir his olustu sadece cinsellik olmaya başladı sanki yada bana öyle geliyor ben ondan. Başka hiç kimseyi göremiyorum tip olarak hiç tarzım değildi gerçekten güzel bir kadınım aşkın gözü körmüş sonu yok biliyorum tüm acıyı üzüntüyü tek başıma yaşıyorum onlar hayatına devam ediyor ayrılsamda mahfolurum aldatılıyor muyum bilmem lazım. Geç saatte whatsapp gündüz öyle başkası olsa ben 1 bucuk yıldır nasıl olayım ayrılmıyoruzda hep heyecanla yanımda kavga etsemde sakinleştirir ki çok dırdır biriyim şimdiye kadar yeter derdi bilmiyorum saçma bir haldeyim
Bıde bunun ıcın konu actın ha karakter yoksunu seni

Erkeklere yön vermek demedim hanimefendi. Çok sinirlisiniz yanlış okuyorsunuz. Hayatımıza yön vermek dedim. Konu sahibinin yaşadığı sıkıntı kendi tercihi, bunu kabul eden, yön veren kendisi. Sektiri çekip hiç böyle bir şeye girmeyebilirdi. Anlatmaya çalıştığım bu.
Adamı savunup kadını gömmüyorum sakin olun.

Yazdiklarina tekrar bakalim

Erkekleri yüceltmiyorum. Konuyu açan muhatabimdir. Erkeklerin neler yapabileceğini kısmen biliyoruz da onları engellemesi gereken bizler degil miyiz? Olacaklara yön veren bizler değil miyiz? Hanginiz istemediği adamla zorla sevgili/metres oldu? Evli adama 'sana mı kaldım sektir git' diyemiyor muyuz?

Olacaklara yazmissin. Bu olacaklara tek kisi yön vermiyor hayir. "Kadin niye hayir diyemiyor"un yerine "Evli erkek niye gözü disarda" denilmiyor?

Ve benim bildigim kadari ile erkek esine ömür boyu sadakat sözü veriyor, diger kadin degil. Yani kadin mecbur degil erkegi engellemeyi. Erkek kendini engellemeli. Engelleyemiyorsa, kendi suçudur.

Ve engellemeyen kadin için en fazla ahlaksizdir diyebiliriz. Sonuçta kimseye söz vermedi, keyfi ne istiyorsa onu yapiyor. Ha bu dogru mu? Bence degil, benim yapmayacagim birsey.

Konu sahibi tabiki herseyin kurbani degil. Isterse bügün bu adamdan ayrilabilir. Yani durumundan mutsuz ise, kendisi buna son verebilir. Ayni sekilde erkek aldatmak istemiyorsa, aldatmaz. Ana tez budur. Herkes kendi hayatindan, kendi yaptiklarindan sorumludur.

Yazdiklarina tekrar bakalim

Erkekleri yüceltmiyorum. Konuyu açan muhatabimdir. Erkeklerin neler yapabileceğini kısmen biliyoruz da onları engellemesi gereken bizler degil miyiz? Olacaklara yön veren bizler değil miyiz? Hanginiz istemediği adamla zorla sevgili/metres oldu? Evli adama 'sana mı kaldım sektir git' diyemiyor muyuz?

Olacaklara yazmissin. Bu olacaklara tek kisi yön vermiyor hayir. "Kadin niye hayir diyemiyor"un yerine "Evli erkek niye gözü disarda" denilmiyor?

Ve benim bildigim kadari ile erkek esine ömür boyu sadakat sözü veriyor, diger kadin degil. Yani kadin mecbur degil erkegi engellemeyi. Erkek kendini engellemeli. Engelleyemiyorsa, kendi suçudur.

Ve engellemeyen kadin için en fazla ahlaksizdir diyebiliriz. Sonuçta kimseye söz vermedi, keyfi ne istiyorsa onu yapiyor. Ha bu dogru mu? Bence degil, benim yapmayacagim birsey.

Konu sahibi tabiki herseyin kurbani degil. Isterse bügün bu adamdan ayrilabilir. Yani durumundan mutsuz ise, kendisi buna son verebilir. Ayni sekilde erkek aldatmak istemiyorsa, aldatmaz. Ana tez budur. Herkes kendi hayatindan, kendi yaptiklarindan sorumludur.

Ahlaklı değilse Evet mecbur değil engellemeye.

Erkek soz Verdi diyerek diğer kadını akliyorsunuz

Amacınız bu değilse bile kulağa o suyu kaciriyorsunuz.

Şimdi metresler diyecek ki, " banane ben mi söz verdim "

Göze kulağa alıştırmak bu işte.

Konuyu nereden tutarsak tutalim elimizde kaliyor maalesef
Ben zaten ne evli erkeklerle seviyorum ondan ayrilamiyorum diyen kadinlari ne de eşini aldatanlari anlamadim anlayamam da
Hayir bir de güzelim fln diye övünmüş eee o zaman başkasını bulamadın mi
Adam eşiyle cinsellik yaşamasa çocuğu olmaz ne diye bu kadinla da oluyor anlamadim gitti bizim oralarda bi laf vardir umarim ban yemem ama söyleyeceğim esininki gümüşten de bununki altindan mi derler 😡

1 bucuk senedir evli biriyle beraberim ve ayrılamıyoruz her bıraktığımda oda beni bırakmıyor onu gerçekten seviyorum eve gitmeyip beynimle kaldığı günler çok ayrılmasını istemiyorum çocuğunu çok seviyor bunu biliyorum ama son zamanlarda iletişimimiz azaldı ama hep yanlış düşünüyorsun diyor whatsapta birileriyle konusuyor beni bazen 1 gün aramadığı oluyor ben ç. İçiykem kimle konusuyorsun diye hesap soruyor bana fazla güveniyor kıskançlıkları çok nadir çünki hiç yalan söylemedim ne zaman arasa bakıyorum aramızda ki ilişkide asla maddi bir durum söz konusu değil bu uda biliyor hiç bir isteğim olmadı bu zamana kadar ki durumu iyi ailesinden iş yerinden bizi bilenler var ben üzülünce hemen ilgileniyor yada ufak tartısmalar oluyor ama sadece kaldığımız günler var önceden dısarı çıkardık bunlar azaldı şimdi diyeceksiniz bu adam zaten eşini aldatıyor seni mi aldatmasın bilmiyorum öyle bir his olustu sadece cinsellik olmaya başladı sanki yada bana öyle geliyor ben ondan. Başka hiç kimseyi göremiyorum tip olarak hiç tarzım değildi gerçekten güzel bir kadınım aşkın gözü körmüş sonu yok biliyorum tüm acıyı üzüntüyü tek başıma yaşıyorum onlar hayatına devam ediyor ayrılsamda mahfolurum aldatılıyor muyum bilmem lazım. Geç saatte whatsapp gündüz öyle başkası olsa ben 1 bucuk yıldır nasıl olayım ayrılmıyoruzda hep heyecanla yanımda kavga etsemde sakinleştirir ki çok dırdır biriyim şimdiye kadar yeter derdi bilmiyorum saçma bir haldeyim

Evlenilcek olan kisi olabilseydin zaten metres degil karisi olurdun. Adaminda allah cezasini verir ins tez zamanda. Yasattigini yasaman dilegiyle..

Aldatiliyor muyum diye bide utanmadan sormussunuz pessss.
Siz onun esini aldatirken iyi ama siz aldatilinca olmaz degil mi?vay arkadas...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X