SEVGİLİM EVLİ Lütfen ön yargının olmadan yorum yapın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Vay beee ne kadar vicdanlı Bi kadın.. Niyetin onların ayrılması degil olmayacakta. Allah razı olsun. Kadını gectm madem herseyin farkındaymıs. O cocugun hakkını nasıl ödersin Allah bilir.

Evli diger arkadaslari onlarin sevgilileri ile birlkkte baslarda yemege cikilir.takilinilir.sonra puffff kamu sektorunde vs calisiyorsaniz gorevden alknmanz vs yakjndir onj belirteyim.amirler bilir bjnlari.ilk hatada gidersiniz.

Fena halde merhametliymişsin, başkası olsa evli adamla ne işim olur kafayı mı yedim der ilişkiye başlamazdı.
Yalnız adam senden sıkılmaya başlamış belli, başkasını bulduysa misal ya da karısıyla arayı duzelttiyse ve sana tekmeyi basarsa ne yapmayı düşünüyorsun?

Adam evde karısı yanaşmadığında, memlekete gittiğinde, kavgalıysa veya regl olduğunda sana geliyor işini görüyor bedavaya...
Gayet keyifli bi durum onun açısından...
Sen acılar çekiyorsun, senin çıkarın nerde burda onu anlamadım...
Boşanma kelimesi bile geçmiyor...
Adamın karısı kutsal mı yani onunla yattığını biliosun bu sana koymuyor ama başkasıyla mesajlaşması koyuyor ...Karısıyla yattığını bilmek neden koymaz evliyle olan kadınlara acaba?

Adam sana 2 güzel söz ediyor çay kaşığıyla verip kazanla alıyor...Resmen enayi yerine konuluyorsun...
Tekmeyi basmak neden zor? Kaybedeceğin ne var? Arada araması,2 güzel söz için günlerce beklemek falan mı? Ne yani bi söyler misin o hayatında olmasa ne kaybedersin? Hayatında başkasına yer açmak için pisti boşalt kardeşim...Ben sana bak senin açından yaklaşmaya çalıştım çünkü evliyle beraber olan kadınların %99 u zarar görür her zaman...

Eşini görmezden geliosunuz hadi vicdanı cocugu falan bıraktım, sen karısıyla da yatıp kalkmasını nası kaldırıyorsun?

Onun sana verdiğini bekar biri veremez mi? Fazlasıyla verir...Kimse unutulmaz değildir...Kendini bi.tut engelle görüşme zamanla unutursun insanın doğası bu

Bi yazar mısın neden ayrılamıyorsun?

Yanliz karisinida sevmiyor. "Koynuna giriyor" kriter ise, konu sahibi ilede seks yapiyor. Seks daima sevgi ile saygi ile esdeger degildir.

Ayirten bu ülkede yeterici kadar kadin siddeti var. Kadinlarda bunun daha fazla olmasini dilerse, asla önünü alamayiz. Konu sahibi ve sevgilisi en fazla ahlaksiz diyebiliriz. Bu siddeti mesrulastirmiyor ama.

Eside bu arada konu sahibinden haberdarmis. O'da sence bir cinsel obje mi? Neticede bosanmiyor. Adamin parasi icin evli kaliyor. Benim nezdimde bu olayda tek bir suclu var, o'da konu sahibin sevgilisi.

çok komik bir zihniyetiniz var, evli bir adamla sevgili olup aldatılıyor muyum diye endişeleniyorsunuz. zaten adamın karısı var, ona da aynı tatlı sözleri aynı yalanları söylüyordur emin olun

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…