SEVGİLİM EVLİ Lütfen ön yargının olmadan yorum yapın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
peki 2. kadın olmak hiç mi zor gelmiyor sana benim sevgilim de evliydi. Ama tabi ben sevgili olduktan sonra öğrendim. O ayrı ama sonuç olarak bende evli bir adamla sevgili idim. Karısının koynunda uyuması hiç zoruna gitmiyor mu. Emin ol seni en iyi ben anlarım. İstersen mesaj atabilrisin bana

Ne çok metres varmis bu sitede vay canina

Ölmeyecek ve sorgulanmayacak gibi yasiyorsunuz

Sebep oldugun seyleri hic dusundun mu? Evdeki cocuktan baslayalim belki her aksam sizin yuzunuzden kari koca kavga ediyor ve cocuk bundan deli gibi etkileniyor o cocuga nasil bi travma yarattigininin farkinda misin? Ya da kadin butun hincini o cocuktan aliyor ona yansitiyor her seyi ayni seyi ilerde bigun cocugun yasasa ister misin?
Allah bilir sana bi dunya dedikodusunu yapmistir karisi hakkinda ama bana ne olursun bi soyle hangi kadin aldatilmayi hakeder? Karisini aldatmaya cesaret eden bi adam seni aldatmaz mi zannediyosun? Bu karakterdeki bi adami yatagina nasil aliyorsun Kendine metres olmayi nasil yakistiriyosun! Kimse silah zoruyla seni bu iliskiye zorlamiyor bu kotulugu ne o cocuga ne de o kadina yapma artik yeter!

Bundan 2 yıl önce birinden hoşlanmıştım bi motosiklet kulübünde tanışıp.İnsta üzerinden de konuşmaya başlamıştık,akşamlarıda mesajlaşma olsun arama olsun konuşuyorduk ve tüm profilleri gayette bekar bir erkek profiliydi.2 kere kalkıp benim okuduğum şehre geldi beraber arkadaşlarla doğum gününü kutladık.Sonra olmayacağını anladım,çok zıttık zaten çoğu konuda..Konuşmalarımızda çok çok azalmıştı.Aylar sonra motosiklet kazasında öldü.Tesadüfen öğrendim.Sonra o kazayı konuşurken yanıma geldiği en yakın arkadaşlarından biri bana onun evli olduğunu ve de 3 çocuk babası olduğunu,bana söylediği gibi 29 değil 34 yaşında olduğunu,karısıyla boşanmak üzere olduğunu ve ayrı yaşadıklarını (YERSEN) vicdan azabı çektiğini söyleyip itiraf etti...Yanıma gelmek için yaktığı benzinden tutun,bana ısmarladığı o çay kahveler yemekler,benimle buluşmak görüşmek için yaptığı tüm o harcamalar,o tatlı tatlı konuşmaları iltifatları gözlerime bakması haram zehir zıkkım oldu içime oturdu.Oysaki evli olduğundan falan asla haberim yoktu.Kendimi o kadar kötü hissettim ki.O 3 yavrusunun o masum kadıncağızın rızkı geçmişti boğazımdan.Cenazesine gidemedim kadının yüzüne bakamayacağımı bildiğimden...Sizler nasıl bile isteye bu kadar rahat bir başkasının yuvasının üzerine çörekleniyorsunuz aklım almıyor.Vicdan ve haya yoksunusunuz aynı şekilde karısının üstüne metres tutan o şahısta şeref yoksunu.Allah ıslah etsin.

1 bucuk senedir evli biriyle beraberim ve ayrılamıyoruz her bıraktığımda oda beni bırakmıyor onu gerçekten seviyorum eve gitmeyip beynimle kaldığı günler çok ayrılmasını istemiyorum çocuğunu çok seviyor bunu biliyorum ama son zamanlarda iletişimimiz azaldı ama hep yanlış düşünüyorsun diyor whatsapta birileriyle konusuyor beni bazen 1 gün aramadığı oluyor ben ç. İçiykem kimle konusuyorsun diye hesap soruyor bana fazla güveniyor kıskançlıkları çok nadir çünki hiç yalan söylemedim ne zaman arasa bakıyorum aramızda ki ilişkide asla maddi bir durum söz konusu değil bu uda biliyor hiç bir isteğim olmadı bu zamana kadar ki durumu iyi ailesinden iş yerinden bizi bilenler var ben üzülünce hemen ilgileniyor yada ufak tartısmalar oluyor ama sadece kaldığımız günler var önceden dısarı çıkardık bunlar azaldı şimdi diyeceksiniz bu adam zaten eşini aldatıyor seni mi aldatmasın bilmiyorum öyle bir his olustu sadece cinsellik olmaya başladı sanki yada bana öyle geliyor ben ondan. Başka hiç kimseyi göremiyorum tip olarak hiç tarzım değildi gerçekten güzel bir kadınım aşkın gözü körmüş sonu yok biliyorum tüm acıyı üzüntüyü tek başıma yaşıyorum onlar hayatına devam ediyor ayrılsamda mahfolurum aldatılıyor muyum bilmem lazım. Geç saatte whatsapp gündüz öyle başkası olsa ben 1 bucuk yıldır nasıl olayım ayrılmıyoruzda hep heyecanla yanımda kavga etsemde sakinleştirir ki çok dırdır biriyim şimdiye kadar yeter derdi bilmiyorum saçma bir haldeyim
Aldatılmaktan korkuyorsun ama zaten aldatılıyorsun senin hayallerin senin düşlerin hepsi bir balon ve bu adamla hepsi sönecek olmayacak bir ilişki senin doğru adamla tanışmanı engelleyecek günah demeyide geçtim sadece kullanıldığını görsen keşke

1 bucuk senedir evli biriyle beraberim ve ayrılamıyoruz her bıraktığımda oda beni bırakmıyor onu gerçekten seviyorum eve gitmeyip beynimle kaldığı günler çok ayrılmasını istemiyorum çocuğunu çok seviyor bunu biliyorum ama son zamanlarda iletişimimiz azaldı ama hep yanlış düşünüyorsun diyor whatsapta birileriyle konusuyor beni bazen 1 gün aramadığı oluyor ben ç. İçiykem kimle konusuyorsun diye hesap soruyor bana fazla güveniyor kıskançlıkları çok nadir çünki hiç yalan söylemedim ne zaman arasa bakıyorum aramızda ki ilişkide asla maddi bir durum söz konusu değil bu uda biliyor hiç bir isteğim olmadı bu zamana kadar ki durumu iyi ailesinden iş yerinden bizi bilenler var ben üzülünce hemen ilgileniyor yada ufak tartısmalar oluyor ama sadece kaldığımız günler var önceden dısarı çıkardık bunlar azaldı şimdi diyeceksiniz bu adam zaten eşini aldatıyor seni mi aldatmasın bilmiyorum öyle bir his olustu sadece cinsellik olmaya başladı sanki yada bana öyle geliyor ben ondan. Başka hiç kimseyi göremiyorum tip olarak hiç tarzım değildi gerçekten güzel bir kadınım aşkın gözü körmüş sonu yok biliyorum tüm acıyı üzüntüyü tek başıma yaşıyorum onlar hayatına devam ediyor ayrılsamda mahfolurum aldatılıyor muyum bilmem lazım. Geç saatte whatsapp gündüz öyle başkası olsa ben 1 bucuk yıldır nasıl olayım ayrılmıyoruzda hep heyecanla yanımda kavga etsemde sakinleştirir ki çok dırdır biriyim şimdiye kadar yeter derdi bilmiyorum saçma bir haldeyim
BİZ BURDA GEÇİM DERDİ KONULARI AÇIYORUZ.EVLAT SAHİBİ OLMA KONULARI ACIYORUZ SENIN GİBİLER YÜZÜNDENDE YUVAMIZ DAĞILIYOR..
SEVGİN BATSIN.DÜNYADA ADAM KALMADI ÇÜNKÜ

O ADAM HİÇ Bİ ZAMAN KARISINI BOSAMAZ TATLIM.SENINLE CINSELLIKTEN BERABER.BASKALARIDA VARDIR. YARIN ÖBÜR GÜN HEPİNİZİ SIKILIP KARISININ KOYNUNA KEDİ GİBİ YİNE GİRECEK.ÖPTÜM

Bencede ihanet ediyor sana, kıyamam, mutlaka öğrenmen lazım, kimle , sonra intikam için karısına söylersin, onlarda birbirini yer . Allah ıslah etsin bişey diyemiyorum sana

Yargılamayayım diyorm
Ama olmuyor ablacım
Allah seni bildiği gibi yapsın net!

Bakin bu bildiginiz saflik......
Evli adamla beraber olur parasini yer....karaktersizdir ama cikari vardir adam da kendini kullandirmasin o es de o adami bosasin derim.butun kataktersizler birbirini bulmuslar iste derim.ama hem adami kullanma,hem insanlar ogrensin bu durumu.adam boylece bu benimdir deyip kaybetmenin onunu de kapatmis.insanlar biliyor adin metrese,zavalliya cikmis.hem seni disari vs cikarmiyor sadece gelip yatip gidiyor.bariz onemsenmiyorsun artik.heyecan bitmis,sex kalmis.
Sana hakaret etmeye gerek yok ki sen kendi kendini dibe batirmissin zaten.ailen duysa ne tepki verirler?bunu dusun.ya da annen bu sekilde aldatilsa? Ya da cok sevsigin esinin seni bu sekilde aldattigini dusun.
Asik olan sadece sensin adam sana hic asik olmadi.o pozlar yalandi ben sana souleyeyim.su an daha iyi bir av buldu onjn pesinde.o avi elde edince senk bitakacak.sen yalvarip yakaracaksin dön diye.yeni aviyla tartistiginda ya da aci cektiginde sana gelip yatip gidecek.cunku sen elde edildin artik,fethedildin ve degersizlestin.artik onemsenmeyeceksin.cunku sen aslinda onjn gozunde karaktersizsin...yani zayifsin....gecmis olsun.k tekmeyi basmadan sen bas ve asla donme derim ben.

Sex yapmaya keyif almaya bak bacım yanına o kâr kalır🤣🤣🤣 Allah ıslah etsin diyor yargılamadan, kırmadan dökmeden gidiyorum byy👏👏👏👏👏👏

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X