SEVGİLİM EVLİ Lütfen ön yargının olmadan yorum yapın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Son 1 aydır tuhaflaatı aynı yerde çalısıyordum işten çıkmamı asla istemedi başka yerde çalısmamıda istemiyor ama anlam veremediğim bir tuhaflık var bana asla yalan söylemiyor nerde ne yapıyor bunları biliyorum aslında çok hassas yanımda ağladığını bildiğim günler var babasına çok düşkündü çocuguna karsı hassas eşi herseyin farkında ama Bi çocuk var sonuçta niyetim asla onların ayrılması olmadı olmayacak söylediklerinizde evet haklısınız bende bazı seyleri farkediyorum
Gözlerim yaşardı,ağlamak istiyorum...

Ahlâkı değerleri bu yaşına gelip öğrenememişsin biz mi öğretelim?
evli adam sana nasil gelir yuvası nasıl dağıtılır bu konuda sana akıl verelim mi istiyorsun gerçekten?
senin girdigin vebal'e biz de mi girelim?

böyle hemcinslerime üzülüyorum ya gerçekten
karısını seninle aldatıyor adam
evinde saçını süpürge eden çocuğuna bakan namusunu koruyan kadını seninle aldatan şeref yoksununu gelip aldatiliyor muyum diye sorman kaçıncı level ?
ne içip yiyorsunuz da bu hale geliyorsunuz pess..

BENİM ar damarım çatlak değil siz ne kolay sanıyorsunuz ne kadar berbat bir hayatın içinde oldugumu ben bilirim Allah gönlünüzdekini versin ne kadar hakaret etsenizde yaptığımın doğru olmadığını biliyorum yaşamayan bilmez canınız sağolsun

önce şu "benim ne yaşadığımı neyin içinde olduğumu bilmiyorsunuz" zirvaligini bırakın ex kadın olanların hep kurduğu cümledir bu..
bunu dediginizde vay arkadaş kadın yuva yıkmakta haklı mi diyelim ?
insanlar ne zor zamanlardan ne imtihanlardan geçiyor ki kimsenin kocasına bakmıyor..
ikinizinde karakter ofsayt evli adamın da senin de.
çamurun içinden kendini geliştirip sağa sola bulaşmadan kimsenin yuvasına dadanmadan o çamurdan pırlanta gibi çıkan ne kadınlar tanıdım gördüm..
biz sana bu yoldan dön desekte dönmeyeceksin
çünkü bir musibet bin nasihatten evlâ..

önce şu "benim ne yaşadığımı neyin içinde olduğumu bilmiyorsunuz" zirvaligini bırakın ex kadın olanların hep kurduğu cümledir bu..
bunu dediginizde vay arkadaş kadın yuva yıkmakta haklı mi diyelim ?
insanlar ne zor zamanlardan ne imtihanlardan geçiyor ki kimsenin kocasına bakmıyor..
ikinizinde karakter ofsayt evli adamın da senin de.
çamurun içinden kendini geliştirip sağa sola bulaşmadan kimsenin yuvasına dadanmadan o çamurdan pırlanta gibi çıkan ne kadınlar tanıdım gördüm..
biz sana bu yoldan dön desekte dönmeyeceksin
çünkü bir musibet bin nasihatten evlâ..
Ex mi 😂 senin kibarligini seveyim... Metres diyememiste yavrum benim. 😂🤣🤣 Seviyorum seni ❤️😍

1 bucuk senedir evli biriyle beraberim ve ayrılamıyoruz her bıraktığımda oda beni bırakmıyor onu gerçekten seviyorum eve gitmeyip beynimle kaldığı günler çok ayrılmasını istemiyorum çocuğunu çok seviyor bunu biliyorum ama son zamanlarda iletişimimiz azaldı ama hep yanlış düşünüyorsun diyor whatsapta birileriyle konusuyor beni bazen 1 gün aramadığı oluyor ben ç. İçiykem kimle konusuyorsun diye hesap soruyor bana fazla güveniyor kıskançlıkları çok nadir çünki hiç yalan söylemedim ne zaman arasa bakıyorum aramızda ki ilişkide asla maddi bir durum söz konusu değil bu uda biliyor hiç bir isteğim olmadı bu zamana kadar ki durumu iyi ailesinden iş yerinden bizi bilenler var ben üzülünce hemen ilgileniyor yada ufak tartısmalar oluyor ama sadece kaldığımız günler var önceden dısarı çıkardık bunlar azaldı şimdi diyeceksiniz bu adam zaten eşini aldatıyor seni mi aldatmasın bilmiyorum öyle bir his olustu sadece cinsellik olmaya başladı sanki yada bana öyle geliyor ben ondan. Başka hiç kimseyi göremiyorum tip olarak hiç tarzım değildi gerçekten güzel bir kadınım aşkın gözü körmüş sonu yok biliyorum tüm acıyı üzüntüyü tek başıma yaşıyorum onlar hayatına devam ediyor ayrılsamda mahfolurum aldatılıyor muyum bilmem lazım. Geç saatte whatsapp gündüz öyle başkası olsa ben 1 bucuk yıldır nasıl olayım ayrılmıyoruzda hep heyecanla yanımda kavga etsemde sakinleştirir ki çok dırdır biriyim şimdiye kadar yeter derdi bilmiyorum saçma bir haldeyim
Birde iyibirseymis diye anlatiyon bekâr erkeklerin suyumu çıktı sizin gibiler yüzünden yuva yıkılıyor allah o kadının çocuğun hakkını sizden sorsun iğrenç birşey 😠😠😠

Ön yargı yok diyorsunuz peki. Hiç mi acımadın eşine çocuğuna demiyeceğim Adam çünkü ahlaksız biri siz olmasanız başkası ile aldatacak. Ancak siz kendinize bunu niye layık görüyorsunuz? Hayır büyük olasılıkla eşinden ayrılıp sizinle evlenmeyecek. Siz hep "öteki kadın" statüsünde olacaksınız. Evet elbette cinsellik için sizinle beraber. Seviyor olabilirsiniz ama bu sevginizin karşılığını alıyor musunuz? Gerçekten dürüstçe düşünün? Siz üzülünce sizinle ilgileniyor olması ile avunuyorsunuz. Yetiyor mu bu size? Ayrılırsam mafolurum diyorsunuz. Durumunuz bana bir fıkrayı anımsatıyor Temel ve idris akıl hastanesinden taburcu olur İdris kendini tavuk sanıp kuluçkaya yatıyor. Temel de "aman İdrisi yeniden hastaneye yatırmasınlar yumurtalar bana lazım" diyor. Ayrılıp da neye mafolacaksınız siz zaten mafolmuşsunuz. İster önyargı deyin ister başka şey O hayatınızda olmadığında çok daha iyi durumda olacağınıza eminim. O mu? elbette sizi bırakmak istemez, niye bıraksın ki dünya ona güzel, sizi istediği gibi kullanıyor.

1 bucuk senedir evli biriyle beraberim ve ayrılamıyoruz her bıraktığımda oda beni bırakmıyor onu gerçekten seviyorum eve gitmeyip beynimle kaldığı günler çok ayrılmasını istemiyorum çocuğunu çok seviyor bunu biliyorum ama son zamanlarda iletişimimiz azaldı ama hep yanlış düşünüyorsun diyor whatsapta birileriyle konusuyor beni bazen 1 gün aramadığı oluyor ben ç. İçiykem kimle konusuyorsun diye hesap soruyor bana fazla güveniyor kıskançlıkları çok nadir çünki hiç yalan söylemedim ne zaman arasa bakıyorum aramızda ki ilişkide asla maddi bir durum söz konusu değil bu uda biliyor hiç bir isteğim olmadı bu zamana kadar ki durumu iyi ailesinden iş yerinden bizi bilenler var ben üzülünce hemen ilgileniyor yada ufak tartısmalar oluyor ama sadece kaldığımız günler var önceden dısarı çıkardık bunlar azaldı şimdi diyeceksiniz bu adam zaten eşini aldatıyor seni mi aldatmasın bilmiyorum öyle bir his olustu sadece cinsellik olmaya başladı sanki yada bana öyle geliyor ben ondan. Başka hiç kimseyi göremiyorum tip olarak hiç tarzım değildi gerçekten güzel bir kadınım aşkın gözü körmüş sonu yok biliyorum tüm acıyı üzüntüyü tek başıma yaşıyorum onlar hayatına devam ediyor ayrılsamda mahfolurum aldatılıyor muyum bilmem lazım. Geç saatte whatsapp gündüz öyle başkası olsa ben 1 bucuk yıldır nasıl olayım ayrılmıyoruzda hep heyecanla yanımda kavga etsemde sakinleştirir ki çok dırdır biriyim şimdiye kadar yeter derdi bilmiyorum saçma bir haldeyim
Her akşam birinin koynuna giren ondan çocukları olan ha birde nikahlı eşi olan kadın varken çevrim içi 😂😂 ya git komik olma eden bulur inşallah sizin gibi kadınlar bizim yuvamızı yıkıyor parçalıyor darmadağın ediyor Allahinizdan bulun birde on yargılı olmayın yazmış edepsiz

Onyargisiz olayimm.
Yahu hic mi kriteriniz yok.
Adam evli, cocuk sahibi,
Ailesine hayri yok,
1,5 yil sizinle gezmis tozmus adinizi cikarmis,
Kara kas kara goz mudur olay yani.

Sizi aldatiyor mudur su an, bilemem, ama aldatmamasini sadakatli olmasini beklemeniz sacma degil mi. Adam nikahli karisi, cocugunun anasini aldatiyor da sizi ne sebeple aldatmasin. Kara kasiniza kara gozunuze mi guveniyorsunuz.

Ay evli diyor, ay bilenler var diyor, cinsellik diyor.. 1.5 yıldır diyor kız sen deli misin divane misin ???
BİR İNSANI ANLATTIĞIN GİBİ SEVİYO OLSAYDIN GECE KARISININ KOYNUNA GİRDİĞİNİ BİLE BİLE DEVAM EDEMEZDİN masallaaaar masallaaaar keşke biri senin saçını başını yolsa bizimde içimizin yağları erise senin gibiler yüzünden iyi insanların yuvası yıkılıyor..
YOK SEVİYORMUŞ YOK ONSUZ YAPAMIYORMUŞ!!!

O SENİ SEVMİYO Kİ !
ONUN BİR KARISI VAR Kİ GECE ONUN KOYNUNA GİRİYOR Kİ !
SENİ METRES OLARAK KULLANIYOR Kİ !
Beni Müge Anlıya bağlattın resmen ...
Kendini cinsel obje olarak kullandırtmaya devam et hayatın mahfolunca ağlama çünkü sana müstahak....

peki 2. kadın olmak hiç mi zor gelmiyor sana benim sevgilim de evliydi. Ama tabi ben sevgili olduktan sonra öğrendim. O ayrı ama sonuç olarak bende evli bir adamla sevgili idim. Karısının koynunda uyuması hiç zoruna gitmiyor mu. Emin ol seni en iyi ben anlarım. İstersen mesaj atabilrisin bana
Körler sağırlar birbirimi ağırlar !
Buda gelmiş konu sahibinden akıl alıp ikinci kadın olmanın özelliklerini öğrenmeye çalışıyo ya cidden şurda banlanmıcaksam olsam size neler derdim neleeerr....
Ama inanın siz ve sizin gibilere KİN KUSUYORUM.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X