SEVGİLİM EVLİ Lütfen ön yargının olmadan yorum yapın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ya bir de aldatılan kadın açısından bak. Belki kadın arsız biri. Iliskinizi öğrenince senin burnundan getirecek. Mesela ben çok sakin biriyim aldatıldığımi ve o kadını öğrendiğimde ikisini de rezil ettim. Her yere ama. Köyündeki muhtara kadar. Kamuda çalışmasam isimden olacağım korkusu olmasaydı o kadını darp da ederdim. Şükret daha böyle şeyler yaşamadın

Yazdıklarından belli ne kadar mutsuz olduğun.. ama ne bekliyorsun ki yuva yıkanın yuvası olmaz. İkinizde rezilsiniz . Yazık değil mi o kadına evladına yazık.. kim bilir daha kaç kadın var o adamın hayatında tek sen olduğunu mu sanıyorsun

BENİM ar damarım çatlak değil siz ne kolay sanıyorsunuz ne kadar berbat bir hayatın içinde oldugumu ben bilirim Allah gönlünüzdekini versin ne kadar hakaret etsenizde yaptığımın doğru olmadığını biliyorum yaşamayan bilmez canınız sağolsun
Ar damarınızın çatlak olması için ne gerekiyor aceba daha fazla?
Asfalta, yol tabelasına mı hallenceniz yani?
O zaman mı anormal oluyor durumunuz?
Yok artık ya, herkes masum herkesin bir sebebi var.
Sevmene kimse bir şey demiyor, git evine usulca sev kendi kendine.
Ama sevgi adı altında giriştiğin ahlaksız her türlü münasebet sizi ar damarı tam ortadan çatlamış yapıyor.
Bari yaptığınızı kabullenin de, öyle çıkın sokağa, varsa o yürek tabi...

Sen kendini aldatiyorsun kandiriyorsun. Güzel ilgili bir Adam profili cizmissin görmek istedigin gibi görüyorsun. Seni suclamiyorum asil suclu adam. Karaktersizin biri. heran Sen’i aldatabilir ve terk edebilir. Sen cikarsan hayatindan Baska kadin bulacak. Yasin güzelligin senelerin metres diye gecmesin. Kendine saygi Duy ve birak su rezil adami

Ben asla böyle bir insan değildim karaktersiz hiç değil ama seviyorum evet en büyük suç benim huzurla uyuyamıyorum bile ama ayrılamıyorum da
O kadının ahi üzerinizde olursa daha bir ömür huzurla uyuyamazsin zaten birakin evli adamların peşini senin rengin o değil onun yuvası var seni çok sevse karısından boşanır adam düzenini bile bozmuyo.yol yakınken gri dön yoksa çok beddua yiyeceksin Allah ıslah etsin sen ve senin gibileri.

Kendine yazık ediyorsun. Ayrilmasini istememen bir şey ifade etmez. Kendini kullandirtiyosun elbet seviyodur seni adam belki ama bu da seni kullandığı ve senin kendine saygın olmadığı gerçeğini değiştirmez. Sevgiyse sevgi aşksa aşk bahanen herneyse ama iki kere iki dört eder.
Tabiki senide aldaticak bundan adın kadar emin olabilirsin hemde senin gönlünü defalarca alarak belki de senin ruhun duymayacak.Sende yıllarını heba etmiş bir şekilde kalakalcaksin ha belki boşanır seninle devam eder ama sanma ki hep sana sadık kalacak yada mutlu olacaksın.Ayrıca bu konu yargıya açık bir konu çünkü baştan temeli çürük. Sağlam yapılanmış bir ilişki değil. Öyle de böyle de karısının ve çocuğunun canını yakacak bir mesele o yüzden yargıya açık. Ama olsun.
Herkes hata yapar. Daha kötü olan hatayı kabullenmemek ve hatayı devam ettirmekte ısrarcı olmak ve bunun içinde haklı sebepler bulmak kendini savunmak. Sen bunu yapma.

Son düzenleme:
Evet karısıyla seni aldatıyor! Evli çocuklu adam sana ne vaadedebilir?? Hamile kalsan sevinecek mi sanıyorsun? O yavruyu topluma yaftayla dünyaya getireceksin! Annen baban yok mu duysalar kalp krizi geçirseler? Kadın kapına gelse yavrusuyla ne diyeceksin? Ayrıl ben evlencem mi? Adama ayrıl beni al desen ne diyecek sence? Selamın kavlen.. kendine gel.. yolun yol değil. Hiç bir kadın bu denli aldatılmayı hak etmiyor. Hayatını bir hiç uğruna ziyan etme. Ne aşklar unutuluyor. Sen de unut. Hayata bir kere geliyorsun 40 milyon erkek var türkiyede. Çata çata evli adama mı çattın.

yorum yok hayretle ve saskinlikla izleyip icimden gecenleri kelimelere dokmek istemiyorum zira sonu kotu olabilir.
Ha bu arada adam sni nikahli karisiyla aldatiyor.gecmis ola bide cocuklari varms

Ön yargi yapmadan tiksinerek okumadan nasil yorum yaparim en büyük kotulugu kendi kendine yapmissin farkinda degilsin suan sadece burda bizim gozumuzde nasil. Biri olarak gorunuyosun tahmin edebiliyosundur ki cevrende evli bi adamla iliski oldugu bilen insanlar sana nasil bakiyodur dusunmek bile istemiyorum.. Allah akil fikir versin dicem ama 1 bucuk yil da bi b😠k cikmamis.

bu durumunuzu bilenler var, adam evli, siz neyi sorguluyosunuz anlamıyorum. bi kere siz o adam için değerli değilsiniz ki! kaçamaksınız, heyecansınız. bu kadar. adam evli cocuğu var karısı var. sizi napsın? evde mutsuzsa boşanırdı. adamın tek derdi zaten cinsellik yani.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X