SEVGİLİM EVLİ Lütfen ön yargının olmadan yorum yapın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çok net soyluyorum topunuzun allah belasını verir umarim.kaldı ki saygı değer serefli hanım efendi yarin birgun oldu da siz bunlari ayirdiniz.siz evlendiniz.bugün evli bir adam yarın oburgun sizinle evlenirse sizi eminim asla aldatmayacaktir😂😂😂
ha bugün ha yarın çok düşünme aldatiliyor muyum diye.herkes yaşadığını birgün yasicak tek umudum
Herkes yaşattığını elbet yaşayacak bende yaşayacağım büyük konusmayın bende konustum zamanında

Ben asla böyle bir insan değildim karaktersiz hiç değil ama seviyorum evet en büyük suç benim huzurla uyuyamıyorum bile ama ayrılamıyorum da
Yanlış yapıyorsun, bu sevgi değil bence saplantı seni mutsuz eden bir sey sevgi olamaz

Ben asla böyle bir insan değildim karaktersiz hiç değil ama seviyorum evet en büyük suç benim huzurla uyuyamıyorum bile ama ayrılamıyorum da
karakterinizi bilemeyiz de evli biriyle sevgili olmayı insanın midesi kaldırmaz önce. En büyük suç sizin değil bu arada en büyük suç o adamın. Evli olan o, yuvasını hiçe sayan o. Her şeyden önce o adamın çocuğunu düşünmesi lazım.

Herkes yaşattığını elbet yaşayacak bende yaşayacağım büyük konusmayın bende konustum zamanında
Büyük konuşma degil Allaha şükür evliyim.kendime güvenim tam eyvallahta ne eşim beni aldatırsa yüzüne bakarım ne de bunu yapabilecek biri değilim bu insanın kendini bilmesi.bile bile buna devam ediyosun öyle mi?çok ciddiyim başta kızdım ama suan üzüldüm sana.

Huzurla uyuyamiyorum diyorsun da maşallah yanında kaldığı geceler at gibi huzurla tepişiyorsun adamla...
Ama şimdi buna da cevap olarak vallahi zevkle değil, her sevistigimizde salya sümük ağlıyorum dersin..

Yargilamadan cevap veriyorum.adam sana asik falan degil oncelikle.kaba tabirle cinsel amacli kullaniyor.esinden asla bosanmaz boyleleri.muhtemelen esi de durumun farkinda olup gormezden geliyordur maddi durumu yerindeyse.yoksa eve gelmeyen bir adamin nerde oldugu bellidir yani.aldatiliyor muyum diye bunun pesine dusmen cok komik.esini sayarsan evet saymazsan o da buyuk ihtimal evet...
Esini aldatan bir adam baskalariyla da buna devam edecektir.Kaybettigin zamana uzulursun sadece.
Son 1 aydır tuhaflaatı aynı yerde çalısıyordum işten çıkmamı asla istemedi başka yerde çalısmamıda istemiyor ama anlam veremediğim bir tuhaflık var bana asla yalan söylemiyor nerde ne yapıyor bunları biliyorum aslında çok hassas yanımda ağladığını bildiğim günler var babasına çok düşkündü çocuguna karsı hassas eşi herseyin farkında ama Bi çocuk var sonuçta niyetim asla onların ayrılması olmadı olmayacak söylediklerinizde evet haklısınız bende bazı seyleri farkediyorum

1 bucuk senedir evli biriyle beraberim ve ayrılamıyoruz her bıraktığımda oda beni bırakmıyor onu gerçekten seviyorum eve gitmeyip beynimle kaldığı günler çok ayrılmasını istemiyorum çocuğunu çok seviyor bunu biliyorum ama son zamanlarda iletişimimiz azaldı ama hep yanlış düşünüyorsun diyor whatsapta birileriyle konusuyor beni bazen 1 gün aramadığı oluyor ben ç. İçiykem kimle konusuyorsun diye hesap soruyor bana fazla güveniyor kıskançlıkları çok nadir çünki hiç yalan söylemedim ne zaman arasa bakıyorum aramızda ki ilişkide asla maddi bir durum söz konusu değil bu uda biliyor hiç bir isteğim olmadı bu zamana kadar ki durumu iyi ailesinden iş yerinden bizi bilenler var ben üzülünce hemen ilgileniyor yada ufak tartısmalar oluyor ama sadece kaldığımız günler var önceden dısarı çıkardık bunlar azaldı şimdi diyeceksiniz bu adam zaten eşini aldatıyor seni mi aldatmasın bilmiyorum öyle bir his olustu sadece cinsellik olmaya başladı sanki yada bana öyle geliyor ben ondan. Başka hiç kimseyi göremiyorum tip olarak hiç tarzım değildi gerçekten güzel bir kadınım aşkın gözü körmüş sonu yok biliyorum tüm acıyı üzüntüyü tek başıma yaşıyorum onlar hayatına devam ediyor ayrılsamda mahfolurum aldatılıyor muyum bilmem lazım. Geç saatte whatsapp gündüz öyle başkası olsa ben 1 bucuk yıldır nasıl olayım ayrılmıyoruzda hep heyecanla yanımda kavga etsemde sakinleştirir ki çok dırdır biriyim şimdiye kadar yeter derdi bilmiyorum saçma bir haldeyim
Kimseye acimiosan kendine aci

1 bucuk senedir evli biriyle beraberim ve ayrılamıyoruz her bıraktığımda oda beni bırakmıyor onu gerçekten seviyorum eve gitmeyip beynimle kaldığı günler çok ayrılmasını istemiyorum çocuğunu çok seviyor bunu biliyorum ama son zamanlarda iletişimimiz azaldı ama hep yanlış düşünüyorsun diyor whatsapta birileriyle konusuyor beni bazen 1 gün aramadığı oluyor ben ç. İçiykem kimle konusuyorsun diye hesap soruyor bana fazla güveniyor kıskançlıkları çok nadir çünki hiç yalan söylemedim ne zaman arasa bakıyorum aramızda ki ilişkide asla maddi bir durum söz konusu değil bu uda biliyor hiç bir isteğim olmadı bu zamana kadar ki durumu iyi ailesinden iş yerinden bizi bilenler var ben üzülünce hemen ilgileniyor yada ufak tartısmalar oluyor ama sadece kaldığımız günler var önceden dısarı çıkardık bunlar azaldı şimdi diyeceksiniz bu adam zaten eşini aldatıyor seni mi aldatmasın bilmiyorum öyle bir his olustu sadece cinsellik olmaya başladı sanki yada bana öyle geliyor ben ondan. Başka hiç kimseyi göremiyorum tip olarak hiç tarzım değildi gerçekten güzel bir kadınım aşkın gözü körmüş sonu yok biliyorum tüm acıyı üzüntüyü tek başıma yaşıyorum onlar hayatına devam ediyor ayrılsamda mahfolurum aldatılıyor muyum bilmem lazım. Geç saatte whatsapp gündüz öyle başkası olsa ben 1 bucuk yıldır nasıl olayım ayrılmıyoruzda hep heyecanla yanımda kavga etsemde sakinleştirir ki çok dırdır biriyim şimdiye kadar yeter derdi bilmiyorum saçma bir haldeyim
Rezil insanlarsınızz..
Çocuğunu çok seviyorsa ayrılsın seninle öyle beraber olsun pardonda niye ayrılmıyor nasıl böyle midesiz olabiliyorsunuz.. birde ön yargısız yazın demişsiniz neresinden tutulsa elinde kalan bir konu, karısını aldatıyor, belki sizden başka birisi daha vardır yeni birisi dizide onunla aldatıyor karaktersiz insan herşey beklenir

Bırakın su evli adamların yakasını ya

Rezil insanlarsınızz..
Çocuğunu çok seviyorsa ayrılsın seninle öyle beraber olsun pardonda niye ayrılmıyor nasıl böyle midesiz olabiliyorsunuz.. birde ön yargısız yazın demişsiniz neresinden tutulsa elinde kalan bir konu, karısını aldatıyor, belki sizden başka birisi daha vardır yeni birisi dizide onunla aldatıyor karaktersiz insan herşey beklenir
Bi de böyle adamlara yüz veriyorlar ya ona sinir oluyorum

Ya bi insanın nasıl içi alıyor böyle bir adamı, gerçi böyle rahat gamsız kadınlar oldukça daha çok yuva yıkılır.. birde gelmiş burda yakınıyor ne yapacağım diye
Kadından çok adamda suç var. Asıl böyle adamlar oldukça çok yuva yıkılır. Kadın suçsuz demiyorum ama asıl evli olan adam yuvasını korumak adama düşüyo elin kadınlarına prim vermiycek evli adamsa. Bir tek kadınları suçluyorlar böyle durumlarda ama asıl suç evli olan tarafta.

Böyle konular yüzünden kk'dan soğudum. Nolur sizin gibiler girmesin, gelmesin buraya lütfen. Bugün bi sürü dua okudum esmalar okudum el açtım rabbime hayırlı bir eş için yalvardım. Nasıl güveneceğiz artık insanlara, erkekleri ayartan kadınlar, karılarını aldatan erkekler, ufacık çocuğun bile günahına giren insanlar varken nasıl güveneceğiz adamlara, kadınlara, dünyanın çivisi çıkmış artık. İnsanlar utanmaz olmuş arsız olmuş. Rabbim uzak tutsun böyle insanlardan.

Havada fake kokusu var 🤫

Ben sizinle cinselliği konusacak değilim hep kadınlar
Böyle konular yüzünden kk'dan soğudum. Nolur sizin gibiler girmesin, gelmesin buraya lütfen. Bugün bi sürü dua okudum esmalar okudum el açtım rabbime hayırlı bir eş için yalvardım. Nasıl güveneceğiz artık insanlara, erkekleri ayartan kadınlar, karılarını aldatan erkekler, ufacık çocuğun bile günahına giren insanlar varken nasıl güveneceğiz adamlara, kadınlara, dünyanın çivisi çıkmış artık. İnsanlar utanmaz olmuş arsız olmuş. Rabbim uzak tutsun böyle insanlardan.
Ben kimseyi ayartmadım siz duanızı kendinize edin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X