SEVGİLİM EVLİ Lütfen ön yargının olmadan yorum yapın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ya şimdi bişey dicemde banlanırım.seninle sadece cinsel yönden birlikte olmasa bir bucuk sene içinde karısını coktan boşamış seninle olmuştu.tabikide sen kullanılıp atılan bi kadınsın.bide soruyormusun ? Şimdi diyeceksinki cocuguma düşkün büyüynce ayrılcak.yok öyle bişey canım.erkekler sevdimi gözü ne karısını ne cocugunu görür.ben cok gördüm cocugum şçin devam edicem bşraz büyüyünce boşanıcam diyen adam ama ne hikmetse kimse boşanmadıda 2.ler terkedildi

Ben sizinle cinselliği konusacak değilim hep kadınlar

Ben kimseyi ayartmadım siz duanızı kendinize edin
Dua da ediyorum sevdiğim insanlara dua da alıyorum. Bu yüzden belkide sisin gibi yanlış yollara yanlış insanlara düşürmüyor rabbim acıyorum size yazık zavallısınız. Çok şükürki namus perdem sizin gibi yırtılmamış, ar damarım çatlamamış.

Konu sahibi arkadşım sna birşey diyeyim mi sen onun bal aldığı çiçeklerden sadece birtanesisin. Kınamak istemem asla . Lakin durum ortada bu adam fena uyutuyor seni ayakta .

Öyle tabi kii adamda suçun büyüğü ama şöylede bir gerçek var dişi kuyruk sallamazsa bu iş olmaz adaminda kadinnda niyeti bozuk evli bunu bile bile kadının onunla beraber olması onuda adam kadar suçlu yapıyor...

Elbette adamın da suçu var ama bence kadının kadına yaptığı kötülüğü hazmedemiyoruz. O yüzden kadınlar daha çok tepki görüyor.

Tabi ki kadında suçlu kimseyi aklamıyorum ama dişi kuyruk sallamazsa olmaz ne demek ya ? Salak mı bu adam yada çocuk mu her çağırana gidiyo mu. Evli barklı adamsa dışarıda kadın kuyruk sallasada yüz vermiycek edebiyle durucak çok mu zor bu? Neden bütün sorumluluk kadına yükleniyor? Adamlarında işine geliyor bu. Adam aldatıyo ama kadın kuyruk sallamıştır deniyo kimsede demiyo adama sen her kuyruk sallayanın peşinden niye gidiyosun diye. Ben böyle durumlarda suçun büyüğünü evli olan tarafa olduğunu düşünüyorum kadın erkek fark etmez. Çünkü evli birinin eşini çoluğunu çocuğunuda düşünmesi gerekli

BENİM ar damarım çatlak değil siz ne kolay sanıyorsunuz ne kadar berbat bir hayatın içinde oldugumu ben bilirim Allah gönlünüzdekini versin ne kadar hakaret etsenizde yaptığımın doğru olmadığını biliyorum yaşamayan bilmez canınız sağolsun

Bekar adam mı kalmadı memlekette ne bu evli adamlarla ilişki yaşamalar bir de karısı kendisi gibi tavırlar?! Bir de utanmadan konu açıp soru soruyorsun. Biz senin gibileri burda göre göre evliliğe erkeklere şüpheyle bakar olduk. Sen ve senin gibiler yıkılan yuvaların altında kalacaksınız, hem bu dünyada hem ahirette iki yakanız bir araya gelmeyecek. O yüzden ayağınızı denk alın bir an önce! Ben aldatılıyor muyum diye düşünene kadar benim yüzümden bir kadın aldatılıyor diye düşün! Bu vicdan var mı sende bir sorgula istersen

Elbette adamın da suçu var ama bence kadının kadına yaptığı kötülüğü hazmedemiyoruz. O yüzden kadınlar daha çok tepki görüyor.
Haklısınız ama ben evli olup yuvasını yıkanı daha fazla suçlu görüyorum. Çünkü evli insanlar yuvasına sahip çıkınca dışarıdan kimse gelip o yuvayı yıkamaz

Hangi konuda yardımcı olmamızı bekliyorsun ki?sadece evli bir erkeğin metresi olduğunu yazmışsın. Hani desen ayrılmak istiyorum bir kadın olarak kaybettiğim kişiliğimi tekrar kazanmak istiyorum sana yardim edelim de..
Seni biz yargilamayacagiz..sen bizim yargimizdan degil ilahi adaletten kork !

Allah korkum var çok şükür. Yuva yıkanın yuvası olmadığını bilirim ben ki bunu artık çocuklar bile biliyor. Ne yaşamış olursanız yaşayın kimsesiz insanlar var evi yurdu olmadan sokaklarda yaşamış ama yinede kendini yetiştirmiş insanlar o yüzden ne yaşamış olursanız olun bu yaptığınızı haklı göstermez. Vicdanınızı böylemi rahatlatıcaksınız. Koca kadınsınız bu saatten sonra zaten size ahlakı öğretemeyiz. Allah görüyor yaptıklarınız. Dilerim yaşattığınızın bin beterini yaşamadan ölmezsiniz.

Hemen bu yanlış dan dön ve doğruyu bul kendine yazık ediyorsun.

Canım sonuçta evli adam. Sen de evli adamla ilişki yaşayan bir kadın. Ama şunu bil sen aşık olabilirsin ama o adam seni sevmiyor. Belki seninle geçirdiği vakitten dolayı vicdanı azabı çekip eşini en güzel hediyelere boğuyor. Belki de eşine vicdan azabı çektiği için sana mesaj yazmıyor. Aldatılmış bir kadın olarak söylüyorum. Çok büyük bir vebal alıyorsun

Karısını sizinle aldatıyor zaten,
bugün olmasa bile yarın sizin yerinize de başkasıyla olmayı tercih edebilir yani emin olsanız da bu neyi değiştirecek? Bir başka kadınla daha konuşuyorsa çok üzüleceksiniz biliyorum. Ama ya eşini görmezden geldiğiniz gibi, kendinizi buna hazırlar ve bu şekilde yaşamaya devam edersiniz (Görmezden gelerek/kabullenerek) ya da buna son verirsiniz. İki seçenek var bu böyledir. Yüksek ihtimalle bir sonu olacak bu ilişkinin zaten kadınlar hisseder. Kendinizi ve başkalarını üzmeyin lütfen Başka ve bekar olan biri sizi daha mutlu edebilir neden böyle ağır bir hayatı seçesiniz, hem aldatan hem aldatılan ve aynı zamanda kıymetsiz olursanız bunu ne zamana kadar kaldırabilirsiniz?

Ben aklanmayı asla beklemiyorum zaten ama kimseye kuyruk sallamadım
teşekkür ederim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…