SEVGİLİM EVLİ Lütfen ön yargının olmadan yorum yapın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kadını niye gocundurdun
Ya başka bir eski konuyu hortlatan bir üye benimde bu konuda derdim var o yüzden hortlattım demişti bende yeni konu açın yardım edelim dedim.Bu konuda da aynı şey oldu biri aldatıldığı için benzer konu bulup yorum yazdı sandım ama bu üye yanlış anladı beni

Neyse bir kaç gün yorum yapamazsa bu hiddeti geçer

İnanamıyorum sana benimda babam öyle bak para gönderiyo her ay onlara birde üvey kardeşim var şaka gibi adam cocuğunuda düşün biraz ve ayrıl ondan geri de dönme bu durun çok üzücü olur cocuk icin yapma...

Evli bir kadın olarak bakınca igreniyorum ama sizden tek değil o adam musvettesinden de sonuçta siz olmasanız bile bu işi parayla yapacak kadınlar var onlara gider bu adamlar.
Ama insan olarak bakıyorum beşer insan işte hatası günahı olan adem oglu, önemli olan hatasını anlayıp uzaklaşmakta kimse evli adam seveyim diye düşünmez diye düşünüyorum kimse bu karaktersizligi kendine yakistirmaz diye düşünüyorum. Bakın bi insanı gerçekten sevmek demek karakterini sevmek demek sizce bu karakterli bi adam mı Allah aşkına.
Tipi tipime uygun değil demissiniz bence siz nefsinizin oyununa gelmişsiniz zor olan her zaman cezbedici olur sizede bu cazibe çekici gelmiş. Uyuyamıyorum demissiniz yazık değil mi size o kadına o çocuğa neden o pislik herifin günahına ortak oluyorsunuz insanlar ne aşklar ne evlilikler bitiriyor karnında bebegi ile dul kalan var elbette üzüleceksiniz ama kabul edin eninde sonunda üzüleceksiniz şimdi ayrılmak en mantıklısı bunu size ilgisi azaldığı için değil eğer gerçekten dediginiz gibi biri iseniz eğer gerçekten birazcık bu durumdan rahatsızsanız kendiniz için yaparsanız

Neyse bir kaç gün yorum yapamazsa bu hiddeti geçer
Ne terbiyesiz kadinlarsiniz siz ya sen diyosun gocundurdun o diyor bir derdinmi var kiskirtin sonra yorum yapamazsa diyin gercekten burada sizin gibi kadinlar olduguna hic tanik olmamistim gercekten terbiyesiz ve igren dusuncelisiniz

Bu konulara asunaligindan ve karaktersizliginden dir canim ancak cirkef ve ahlaksizlar bu tarz seylerden senlenir kocana acidim belliki boynuzlarindan hicbir kqpidan gecwmiyordur :) :)

Konuyu hortlatan sen fevri çıkış yapan yine sen ne bacım senin derdin . Bu konuyu nasıl buldun da Kk nin tozlu sayfalarından çıkarıp önümüze koydun.Amaç?

Konuyu hortlatan sen fevri çıkış yapan yine sen ne bacım senin derdin . Bu konuyu nasıl buldun da Kk nin tozlu sayfalarından çıkarıp önümüze koydun.Amaç?
Canim benim kizdigim niye hortlatmissin lafina degil dikkat edersen diger yorumda hemen bir derdinmi var da bakiyosun demesi ve benim cidenmi nasil silebilirim diye espiri yaptim ona begenmedimnisareti koymasiydi ben buna kizdim ve yemin ederim eskimi yenimi hic dikkat etmedim benim bir arkadasim vardi burda ismini yazarim kizarmi bilmiyorum o nerelerde diye bakiyim dedim en son oda bu konuya yazi yazmis gorur gormez sinir oldum konu sahibine ve yorum yaptim bu bayan atladi hemen oysa ben ona ciddenmmi diye sordum yani hatta gulucuk koydum mahcup oldugumdan dikkatsizligimden diger bayanda diyor gicundurdun kadini resmen bana ahlaksiz kadin muamelesi yaptilar ayip ama ya bende verdim veristirdin keske yapmasaydim ama yaptim

Ciddenmi hic farketmedim nasil tekrar oldurebilirim :) hatta buraya nasil geldim bilmiyorum bebek sayfasindaydim :)
Bebek sayfasındayken buraya nasıl yorum yapabiliyorsunuz onu da anlamadım.
Benim bildiğim site içerisinde sizi buraya yönlendiren sihirli bir kapı falan yok. Siz kendiniz gelmişsiniz buraya. Ayrıca terbiyesizliğin lüzumu yok, siz kimsiniz insanlara hakaret ediyorsunuz? E tabi kızacaklar, bilmem ne kadar zaman geçmiş konuya gelip yorum yapıyorsunuz. Güncel konular bu konu yüzünden alta gidiyor. Yaska değil ama insanların sinirlenmesi de yersiz değil. Arkadaşını arıyorsan mesaj atabilirsin, bu konuya yorum yapmak ne alaka hala onu anlamadım. Bir öyle diyorsunuz bir böyle önce bir karar verin, bebek sayfasında mıydınız yoksa arkadaşınızı mı arıyordunuz?

Yazık ya kıyamam. Bana çok güveniyor kıskanmıyor çünkü ona hep dürüst davrandım diyor bi de Evli adam sana kıskançlık yapsa koynuna girdiği karısıyla ilgili laf yiyeceğini düşünüyor contra atak yapma diye kıskançlık yapmıyor ama o kadar saftiriksin ki ayy ilişkimiz çok güvene dayalı diye geziyorsun

1.5 yıl seni oyalamış daha nolsun eşinden ayrıl diye bastır bakalım seni kullanılmış bir mendil gibi kenara atar hemen
Karaktersiz heriflere kendinizi kullandırmaktan vazgeçin artık

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…