SEVGİLİM EVLİ Lütfen ön yargının olmadan yorum yapın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ibretliksin resmen. Vicdanen ilk başta böyle bi ilişkiye nasil başlarsın? Evli adam cocugu var yuvası var yuvası. Sen böyle bir ilişkide diş kapının diş mandalı iken nasil mutlu olmayı bekliyorsun peki? Bir gece senle yatsın bir gece karısıyla hadi karısı bilmiyor belki haberi yok kadının ya sen? Abi nasil gurursuzluk yapabiliyorsun? Nasıl geçirebiliyorsun. Kusura bakma kardeşim sen eğer gerçekten sevseydin sevdiğin adamın başkasına dokunmasına tahammül bile edemezsin. Evli bir adama da aşık olmaman gerektiğini bilip aşkını kalbine gömerdin. Varmi boyle birşey sevgiymış hay sevginize gece gece ya. Git sil konuyuda rezil etme kendini daha da

kınadığım başıma gelmesin diye yorum yapmayacağım

Bekar insansın,erkek kıtlığı mı var ki evli erkeklere ahtapot gibi yapışıyosunuz?! O herif de ayrı bi pislik.
Ayrıca bırakamıyorum diye birşey yok bırakan çok güzel bırakır. Bana güveniyor diyorsun ama "seni umursamıyor" sen onun eğlencesi ve elinin kirisin. Ayrıca sana kötü bir haberim var o herif eşiyle de sevişiyor. Aklını başına devşir,alt tarafını çalıştıracağına kafanı çalıştır,düzgün bir yaşam sür

Sizin gibi kadınlardan ve erkeklerden tiksiniyorum.

Sevgili metres arkadaşım.Cinsellik olarak kullanılıyorsun üstüne bıdı bıdı konuşuyorsun.Beni aldatıyor mu kelimene de şokum.Sen kimsin ki seni aldatsın?Sen kendini o adamın hayatında mı zannediyorsun?1 buçuk sene boyunca karısından vazgeçmemiş resmen seni kullanmış.Sen hala hayal dünyasında yaşıyorsun.Karısını aldatmış seni mi aldatmıcak diyecekmişiz çok komiksin ama dediğim gibi sen aldatılacak konumda bile değilsin.Senin gibilere çok üzülüyorum.Güzel bir bayanım demişsin...ama güzellik yetmiyor işte biraz beyin de lazım.

Eşini kabullendiniz ve şimdi bir başkası mı var diye sorguluyorsunuz şaka gibi.
Adam evli yahu evli,çocuğunun annesine/hayat arkadaşına 1.5 sene boynuz takan adam sizi takar mı Allah aşkına?
Olabilir birileri(biri demiyorum,birileri diyorum buraya dikkat)tabi ki zira heyecan arıyor.
Sizde üzgünüm ama hakettiğinizi yaşıyorsunuz.

Öncelikle ön yargılı olmadan direkt mantıktan giderek ve daha önce aldatılmış bir kadın olarak sana sunu sormalıyım,kişinin eşi yeni mi doğum yapmış? Kaç tane çocuğu var? Ve sana eşini kötülüyor mu?

Her evli erkek gibi günün sonunda karısına dönecek. O sizi bırakmasa da, siz onu bırakmalısınız. Evli oluşunu dert etmiyorsunuz da başka birinin olup olmadığını mı kafaya taktınız :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…