SEVGİLİM EVLİ Lütfen ön yargının olmadan yorum yapın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
1 bucuk senedir evli biriyle beraberim ve ayrılamıyoruz her bıraktığımda oda beni bırakmıyor onu gerçekten seviyorum eve gitmeyip beynimle kaldığı günler çok ayrılmasını istemiyorum çocuğunu çok seviyor bunu biliyorum ama son zamanlarda iletişimimiz azaldı ama hep yanlış düşünüyorsun diyor whatsapta birileriyle konusuyor beni bazen 1 gün aramadığı oluyor ben ç. İçiykem kimle konusuyorsun diye hesap soruyor bana fazla güveniyor kıskançlıkları çok nadir çünki hiç yalan söylemedim ne zaman arasa bakıyorum aramızda ki ilişkide asla maddi bir durum söz konusu değil bu uda biliyor hiç bir isteğim olmadı bu zamana kadar ki durumu iyi ailesinden iş yerinden bizi bilenler var ben üzülünce hemen ilgileniyor yada ufak tartısmalar oluyor ama sadece kaldığımız günler var önceden dısarı çıkardık bunlar azaldı şimdi diyeceksiniz bu adam zaten eşini aldatıyor seni mi aldatmasın bilmiyorum öyle bir his olustu sadece cinsellik olmaya başladı sanki yada bana öyle geliyor ben ondan. Başka hiç kimseyi göremiyorum tip olarak hiç tarzım değildi gerçekten güzel bir kadınım aşkın gözü körmüş sonu yok biliyorum tüm acıyı üzüntüyü tek başıma yaşıyorum onlar hayatına devam ediyor ayrılsamda mahfolurum aldatılıyor muyum bilmem lazım. Geç saatte whatsapp gündüz öyle başkası olsa ben 1 bucuk yıldır nasıl olayım ayrılmıyoruzda hep heyecanla yanımda kavga etsemde sakinleştirir ki çok dırdır biriyim şimdiye kadar yeter derdi bilmiyorum saçma bir haldeyim
Evde kadrolu hanımı varken sözleşmelilerle bir gün oynaşır iki gün oynaşır sonra hoooop yeni biri. Aldatılıyor muyum sorusu saçma. Adam evli. Eve gidince haliyle siz yoksunuz gibi yaşıyor. Sizin boynuzlarla NASA yakında uzaya çıkacak

Bak şu yaşadığın şey yüzünden toplumun sana yakıştırdığı sıfat metres. Allah korusun hamile kalsan, çocuğuna yakıştırılacak sıfatı söylemek bile istemiyorum. Şimdi bile isteye size bu sıfatları layık gören adam mı size aşık, kendinizi niye kandırıyorsunuz. Kimse çocuk için evlilik sürdürmez bu en klişe yalandır. Ama sizin sizi bu duruma sarılmaya sarılmaya ihtiyacınız var ki inanıyorsunuz. Gerçekten çocuğunu düşünen adam gidip başka kadını kendine metres yapmaz çünkü. Ayrıca sizin için aldatmak nasıl oluyor merak ettim eşi ile aynı evde yaşayan sevgilinizin onunla kardeş kardeş yattığını mı düşünüyorsunuz? Yoksa onla yatması inı sarılmasını öpmesini aldatmadan saymıyormıyorsunuz? Onun yerine sizin gibi başka bir saf daha bulmak için attığı mesajlar mı sizin için daha önemli, adamın karısı olabilir ama benden başka metresi olamaz kafasındamısınız.? Ben sana bir sır vereyim seven adam, aşık olan adam sevdiğini metres yapmaz, gönül bu başkasına kayabilir eğer adam gerçekten adamsa alır karısını karşısına anlatır durumu, verir haklarını adam gibi boşanır. Karısınada sevdiğinede o zulmü yapmaz. Babalık boşanmayla bitmez evladına sahip çıkmak nikahla olmuyor çünkü. Adamın davranışları ile ilgili seçenekleri de söyleyeyim , yatakta senden daha maharetli yeni bir metres bulmuş olabilir, karısı sizin yapamadığınızı yapmış resti çekmiş adamda karısından vazgeçmediği için sizi gözden çıkarmış olabilir, artık sizden sıkılmış olabilir ya da sadece çocuk için beraber olduğu eşi hamile olabilir. Ayrıca ben ayartmadım kuyruk sallamadum diyorsunuz ya evli bir adamın koynuna girmekte ayartmak ve kuyruk sallamaktır. Haberiniz olsun. Size tek diyebileceğim Allah akıl, vicdan ve birazda öz saygı versin.

Hayatında başka biri var...
Karısı...

Valla size bir şey diyeyim mi bir adam çocuğunun annesini aldatıyor ise size neler yapmaz ki...

Bence tek değilsiniz.
Baya adam 3 5 kadın idare ediyor hepinizi.

Yani şöyle bişey demek geldi içimden, babana da biri takılsa, anneni aldatsa, belki o zaman anlarsın.. ama annene kıyıp diyemiyorum

Banlanmayacaksam ven konuya inanmiyorum ha var bouleleri ona istinaden yazdim.ama bj durumdaki biri boyle bi baslik atmaz.baska seyler yazarsin yepki alacagini bile bile.kocaman harflerde sevgilkm var evlj yazmazsin

Hayatında biri mi var diye merak ediyorsunuz ama evli olduğu eşini insan yerine koymuyorsunuz bile bu ne kadar çirkin bir durum. Sizin gözünüze de gönlünüze de kimse karışamaz zaten iki tarafta bekar ise ama bu yaptığınızın vebali çok büyük. Eşi, çocuğu evde beklerken sizin hiç mi vicdanınız sızlamıyor? Bilemiyorum daha fazla yorum yapmak ne kadar doğru Allah ıslah etsin. Doğru yolu bulun.

Cidden şakamı bu . Adam evli zaten aldatiyormu ne demek sizi o aramadığı günlerde eşiyle beraber zaten. Bu bdv benim psikolojimi bozdu yeter gayri . Kadının kadına yaptığını hiç bi canlı yapmıyor

Benim geçmişim. Yasamis biri olarak diyorum çok pişman olursun. Kendini affetmeyeceksin. Zamana lakabina o zahmetine inan terkedersen sana yapacağı muamele ne biliyormusun, karım senden daha namuslu beni terketmedi ama sen ediyorsun diycek. Öylede guzel devam edecekki hayatini yerine de birini bulacak. Engelle sehirini değiştir. Yok et hayatından. Unutmak için birileriyle buluş. Kendine teşekkur edeceksin

Ahlaklı değilse Evet mecbur değil engellemeye.

Erkek soz Verdi diyerek diğer kadını akliyorsunuz

Amacınız bu değilse bile kulağa o suyu kaciriyorsunuz.

Şimdi metresler diyecek ki, " banane ben mi söz verdim "

Göze kulağa alıştırmak bu işte.

Aklamak hangi sekilde senin için?

Bence o diger kadinin zerre sorumlulugu yoktur. Yaptigi etik degil bence fakat ne o erkege, ne onun ailesine karsi sorumlu degildir. Yuvayi dagitan o degildir.

Yani metresler "bana ne, ben mi söz verdim" derseler haklilar. O hakkida o erkekler veriyor. Kendi ailesini, karisini düsünmeyen adam, baska kadin mi düsünecek?

Göze kulaga alistirmak nedir? Ben demiyorum ki her kadin kesinlikle bir evli adam ile olmalidir diye. Ben diyorum ki aldatmalarda kadin olsun, erkek olsun tek suçlu olur, oda aldatan kisidir.

Benim geçmişim. Yasamis biri olarak diyorum çok pişman olursun. Kendini affetmeyeceksin. Zamana lakabina o zahmetine inan terkedersen sana yapacağı muamele ne biliyormusun, karım senden daha namuslu beni terketmedi ama sen ediyorsun diycek. Öylede guzel devam edecekki hayatini yerine de birini bulacak. Engelle sehirini değiştir. Yok et hayatından. Unutmak için birileriyle buluş. Kendine teşekkur edeceksin
Tabiki karısı konumdaki kadın ahlaklı ve namuslu.

Aldatiliyorsun başkası var . Karısını seninle aldatiliyor. Muhtemelen adam senden sıkıldı yeni heyecan arıyor. Yenisi kesinleşince tekme yiyeceksin. Ama ağlama sakın hakkediyorsun hem de daha fazlasini

Offfff soyunuz sopunuz kurusun ya. Vallahi ne bu edepsizlik bu ne sapkınlık. İkinizde birbirinizden leşsiniz. Aşırı sinirleniyorum aşırı. Allah akıl vermiş kullanın diye, biblo değil kafanızın içindeki. İğrenç bir halt yiyorsunuz bir de akıl danışıyorsunuz. Allah akıl fikir versin.

Yanliz karisinida sevmiyor. "Koynuna giriyor" kriter ise, konu sahibi ilede seks yapiyor. Seks daima sevgi ile saygi ile esdeger degildir.

Ayirten bu ülkede yeterici kadar kadin siddeti var. Kadinlarda bunun daha fazla olmasini dilerse, asla önünü alamayiz. Konu sahibi ve sevgilisi en fazla ahlaksiz diyebiliriz. Bu siddeti mesrulastirmiyor ama.

Eside bu arada konu sahibinden haberdarmis. O'da sence bir cinsel obje mi? Neticede bosanmiyor. Adamin parasi icin evli kaliyor. Benim nezdimde bu olayda tek bir suclu var, o'da konu sahibin sevgilisi.
Evet canım haklısın nedense her evli adamla birlikte olan kadınların tek dediği şey “EŞİNİN DE HABERİ VAR AMA BOŞANMIYOR.”
Bu replikler nedense hiç şaşmıyor hatta dur devamıda şey oluyor kadın boşansa zaten hemen evlenicez .
Evet bizim de hiç şüphemiz yok kadın boşansa hemen o adamlar metresiyle evlenir tabi..
Şiddet konusuna gelicek olursa kadına şiddete çok ama çok karşı bir kişiliğim vardır ama KİM METRESLİĞİ BİLE BİLE KABUL EDİYORSA SAÇI BAŞI YOLUNASI İNSANDIR.
Cinsel obje konusuna gelince karısı onun resmi nikahlı eşi çocuklarının annesi ama diğer metres dediklerimiz sadece cinsel objedir ve cinsel objeliği kabul edenlerin kendine saygısı asla yoktur.
Senin şu savunman içinde inan yorum dahi yapamıyorum çünkü gereksiz yerde gereksiz insanları savunuyorsun şuanda.

Bunun ucuzlukla hiç bir alakası yok siz benim için kolay mı sanıyorsunuz acaba bende asla dediğim bir şeyin içindeyim
Kolay evet yolu basit bitireceksin. O kadın.mecbur mu senle yatan kocasıyla yatmaya ona kadınlık yapmaya Allah bilir adam ona nasıl davranıyorsun senin yüzünden

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X