Sevgilim eskisi kadar sicak davranmiyor.

Beni facede kisitlilar listesine aldigini ve attigim mesajlara hic cevap vermedigini gordukten sonra bittigini anladim...
Aaaa Nasıl şaşırdım iste bu nankorluktur o kadar yanında olduğunuz halde ne kadar bunalımda olursa olsun günün birinde pişman olursa lütfen bu yaptığını hatirlayin

Beni facede kisitlilar listesine aldigini ve attigim mesajlara hic cevap vermedigini gordukten sonra bittigini anladim...

hiç uzulme canım. o cook pısman olucak. ustune dusunce kendini bısey sanmıs. ınsanca bitti dıyebılırdı. saygısız ınsanmıs. emıın ol ileride geri donecek sonradan dank edıyor bunların kafasına. ama ozamanda lutfen hıc ama hıc ıletişime gırme. acıkca bitti dese sankı sen onun dızlerıne kapanacaktın. ya bırak vallahi kendini bısey sanmıs.

maddi sıkıntı olayı değil bence. sen bu zamanlar yanında olmak istiyorsun üstelik maddiyatçı değilsin. bu durumda sana daha sıkı bağlanması gerekirdi. ayrıca buluşmak için imkanlar var olduğu halde. bence soğumuş senden ve maddiyatı bahane ediyor

Gunaydin herkese, size yeni bir haberim var: bu gece erkek arkadasima uzun bir mesaj yazdim. Mesaji "seni bir daha rahatsiz etmeyecegim, her sey icin tesekkurler" diye bitirdim... Hala aci cekiyorum.
Para durumlari bahaneymis. Benimle zaten konusmak istemezmis ama bunu acikca soyleyemezmis. Halbuki sevginin yaninda istedigim tek sey durustluktu. Onu gormeye bile layik degilmisim. Nitekim son mesajima hicbir cevap yazmamis. Gozunde bir karinca kadar degerim yokmus. Oysa ergenlik donemimden beri devam eden 6 yillik iliskimden sonra aklim basimdayken sevdigim, guvenmek istedigim ve hatta kolumu kaptiracak kadar guvendigim ilk insandi. Gercekleri bu sekilde ogrenmek cok aci.
Nasil atlatirim bilemiyorum. Gorusleriniz icin tesekkur ederim hepinize...
Hayırlısı olmuş sizin için zaten takmadığı belliydi.erkekler böyle işte dürüstçe bitti bile diyemiyorlar.hem karnım doysun hem pastam dursun zihniyeti.bende benzer sebeplerden ayrıldım 1 ay sürdü üzüntüm.4-5 ay sonra biriyle tanıştım.yasını tut 1-2 aya iyileşir yeni aşklara yelken açarsın hayat kısa bu adam için fazlasına değmez:KK5:

Fikirleriniz ve iyi dilekleriniz icin sagolun tekrardan... Tum bu yasadiklarima ragmen onu ozledigimi inkar edemem. Daha once boyle bir seyi hic kimseye karsi hissetmemistim. Onceki mesajlardan da anlasilir zaten ne hissettigim. Ama guveni kim geri getirebilir? Insanlar belli bir yastan sonra ne yazik ki degismiyor hele bahsettigim insan 31 yasinda. Icime atmakla hata etmisim, ama burada yazilanlari ve simdi yazacaklarimi yillar sonra okuyacak olanlara tavsiyem: Size "sevecek baska birini bulamadigin icin bana baglaniyorsun, bana asik olduguna inanmiyorum" diyen bir insanla gelecek dusunmeyin! Zaten bugunlerde zor korudugunuz psikolojinizi daha fazla bozmayin! Insanlarin bircogu sizi kendilerine alistirana kadar insanustu cabalar gosterirler, zaman gectikce eger ayni cabayi goremezseniz o zaman daha saglikli bir yoruma ulasabilirsiniz.

X