Sevgilim eskisi kadar sicak davranmiyor.

Ekonomik sıkıntılarla mesajlaşmanın ne ilgisi var anlayamadım. Sevgilim ve ailesi de bir aralar ekonomik sıkıntılar yaşamıştı ama bu bizim ilişkimizi etkilemedi. Belki ilişkiniz daha yeni olduğu için çekiniyordur anlatmaya ama sevgilisiniz sonuçta. İki tarafında her zaman cebinde parası olmuyor. “Fakirim bu aralar hesaplar sana kaçcak artık ehehe” diyemediğim sevgiliyi ben ne yapayım :KK53:

Kendi haline bırakın bir süre. Belli ki desteğinizi istemiyor. Yakın zamanda ayrımak isteyecek gibi duruyor bakalım.

Ekonomik sıkıntılarla mesajlaşmanın ne ilgisi var anlayamadım. Sevgilim ve ailesi de bir aralar ekonomik sıkıntılar yaşamıştı ama bu bizim ilişkimizi etkilemedi. Belki ilişkiniz daha yeni olduğu için çekiniyordur anlatmaya ama sevgilisiniz sonuçta. İki tarafında her zaman cebinde parası olmuyor. “Fakirim bu aralar hesaplar sana kaçcak artık ehehe” diyemediğim sevgiliyi ben ne yapayım :KK53:

Kendi haline bırakın bir süre. Belli ki desteğinizi istemiyor. Yakın zamanda ayrımak isteyecek gibi duruyor bakalım.
Ben de oyle dusunuyorum ne yazik ki...

Ben bu durumun maddiyatla alakali olduguna inanmadim nedense..
Maddiyat yuzunden basi sikisik olsa bile vakit ayirabilen insanlar varmis. Ben benimkine mesaj atiyorum, son zamanlarda ya gec cevap veriyor ya da hic yazmiyor. Yapisi farkli diyecegim ama 5 ay sogumak icin cok erken degil mi? :KK43:

valla kendimden pay biceyim..ben zor zamanlarimda sevgilimden daha cok ilgi bekledigim icin onu da didiklerim ilgilensin diye.. 3 gün yazmamak nedir..en zor zamanlarimda bile aklimdan cikmaz sevgilim.. habersiz birakmak bir zulüm..burada biten başka seyler var.. başka birini bulmuş olma ihtimali aklima geliyor..:KK43:

onun durumunu ondan fazla düsünmekte akillica degil. ölmedin ya be kardesim!

Yanında olduğunuzu hissettirin sevgi bazen sessizlik ister sessiz kalın ilgi beklemeyin bu dönemde buluş ak istemiyorsa buluşmayın içinde ne yaşadığını bilemezsiniz ayrıca bazı insanlar acısını içinde yaşarlar o yüzden onu sevdiğinizi söylerim her gün yazın arayın aramasını beklemeyin sevmek fedakarlık gerektirir

valla kendimden pay biceyim..ben zor zamanlarimda sevgilimden daha cok ilgi bekledigim icin onu da didiklerim ilgilensin diye.. 3 gün yazmamak nedir..en zor zamanlarimda bile aklimdan cikmaz sevgilim.. habersiz birakmak bir zulüm..burada biten başka seyler var.. başka birini bulmuş olma ihtimali aklima geliyor..:KK43:

onun durumunu ondan fazla düsünmekte akillica degil. ölmedin ya be kardesim!
Onun durumuna bizi ilgilendirdigi olcude kafa yoruyorum cunku bu zamanlarda insanlara elimden geliyorsa yardim etmek isterim. O olmasa bile sikintilarini dinlemek de en buyuk erdemdir benim icin. Ama o sessizligi tercih ediyorsa, bunun sonucunda uzaklasma basladiysa ister istemez aklima soru isaretleri gelebilir. Insanlarin sorunlariyla kendiminkilerinden daha cok ugrasirdim eskiden, bunun getirileri de beni depresyona surukledi. Oyle yapmayi gecmiste biraktim o yuzden.

Yanında olduğunuzu hissettirin sevgi bazen sessizlik ister sessiz kalın ilgi beklemeyin bu dönemde buluş ak istemiyorsa buluşmayın içinde ne yaşadığını bilemezsiniz ayrıca bazı insanlar acısını içinde yaşarlar o yüzden onu sevdiğinizi söylerim her gün yazın arayın aramasını beklemeyin sevmek fedakarlık gerektirir
Keske konusma cabalarimin nasil neticelendigini kestirme imkanim olabilseydi. Soylediginize gore dogru yoldayim o zaman.

eşimle evlendik işsiz kaldı...sonra askere gitti...geldi hemen iş bulamadı...su dunyada Allah askına herseyı paraya baglamayın....evli olsaydınız ne olacaktı...hayat toz pembemı...herkes işsizde kalıyor parasızda...boyle hemen ılk dar bogazda bu yapıdaysa valla hiç devam etmeyın derim...ınsan dar gununde daha cok sevdigine sarılır destek alır...ne alakası var konusmanın parayla.

eşimle evlendik işsiz kaldı...sonra askere gitti...geldi hemen iş bulamadı...su dunyada Allah askına herseyı paraya baglamayın....evli olsaydınız ne olacaktı...hayat toz pembemı...herkes işsizde kalıyor parasızda...boyle hemen ılk dar bogazda bu yapıdaysa valla hiç devam etmeyın derim...ınsan dar gununde daha cok sevdigine sarılır destek alır...ne alakası var konusmanın parayla.
+1000

Bende bunun biraz bahane biraz da düşünme süreci olduğunu düşünenlerdenim.
Çünkü ilişkide sevgili olmak kadar arkadaş olmakta mühim .
Arkadaşlık samimiyet ve sorunlar aslında ilişkiyi bağlar bir arada tutar , bunu anlayana tabi.
Bu konuda erkekleri anlamak zor.
Siz elinizden geleni yapın yinede sonuçta olumsuz da olsa hem içiniz rahat olur , hemde kesin size döner.

Iste. Sizin esiniz de ayni sorunu yasamis ama cevabinizdan yasadigimiz sureclerin ne kadar farkli oldugunu anliyorum. Inanin birinin ketumlugu digerinde dengesizlige yol aciyor. Bu surecte beni istemiyorsa yuzune vurdugumda bile bunu durustce soylemesi gerekirdi. Ama "seninle konusmak istiyorum, ama sartlar uygun degil" dedi sadece.

Bende bunun biraz bahane biraz da düşünme süreci olduğunu düşünenlerdenim.
Çünkü ilişkide sevgili olmak kadar arkadaş olmakta mühim .
Arkadaşlık samimiyet ve sorunlar aslında ilişkiyi bağlar bir arada tutar , bunu anlayana tabi.
Bu konuda erkekleri anlamak zor.
Siz elinizden geleni yapın yinede sonuçta olumsuz da olsa hem içiniz rahat olur , hemde kesin size döner.
Ben de anlam veremiyorum artik onlarin hareketlerine. Ucunda ayrilmak olsa bile elimden geldigi ve cesaretimin gerektirdigi kadariyla iletisim kurabiliyorum artik.

Gunaydin herkese, size yeni bir haberim var: bu gece erkek arkadasima uzun bir mesaj yazdim. Mesaji "seni bir daha rahatsiz etmeyecegim, her sey icin tesekkurler" diye bitirdim... Hala aci cekiyorum.
Para durumlari bahaneymis. Benimle zaten konusmak istemezmis ama bunu acikca soyleyemezmis. Halbuki sevginin yaninda istedigim tek sey durustluktu. Onu gormeye bile layik degilmisim. Nitekim son mesajima hicbir cevap yazmamis. Gozunde bir karinca kadar degerim yokmus. Oysa ergenlik donemimden beri devam eden 6 yillik iliskimden sonra aklim basimdayken sevdigim, guvenmek istedigim ve hatta kolumu kaptiracak kadar guvendigim ilk insandi. Gercekleri bu sekilde ogrenmek cok aci.
Nasil atlatirim bilemiyorum. Gorusleriniz icin tesekkur ederim hepinize...

Eski mesajlarını okudum keşke 6 yıllık sevgilinle ilişkiye girseydin bu adamdan hayır çıkmaz sana herşey gönlünce olsun

Eski mesajlarını okudum keşke 6 yıllık sevgilinle ilişkiye girseydin bu adamdan hayır çıkmaz sana herşey gönlünce olsun
O da aileler yuzunden olmadi, onun ailesinin etnik nedenlerden dolayi beni istemediklerini ogrendim. Ayrica kendisi bana "ben de babam gibi 30uma kadar evlenmeyecegim ailemdeki herkes gec evlendi" gibi nedenlerle aslinda benimle olan birlikteliginin uzun vadede devam edemeyeceginin mesajini vermis oldu.

Yanında oldugunuzu belli edin ama çok fazlada sıkmayın o konuşmak istediği sürece konuşun bir süre, eğer bu mesafeye aldırış etmeyip hiç gelmezse bence sizde artık uğraşmayın o zaman

Yanında oldugunuzu belli edin ama çok fazlada sıkmayın o konuşmak istediği sürece konuşun bir süre, eğer bu mesafeye aldırış etmeyip hiç gelmezse bence sizde artık uğraşmayın o zaman
Beni facede kisitlilar listesine aldigini ve attigim mesajlara hic cevap vermedigini gordukten sonra bittigini anladim...

X