Sevgilim eskisi kadar sicak davranmiyor.

kakaokafa

battı fishing, yan going. ♐
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2014
1.234
1.727
Merhabalar, 5 aylik bir iliskim var. Baslarda birbirimize surekli ilgi gosterirdik, yani neredeyse her gun sevgi dolu mesajlar eksik olmazdi, onun calistigi zamanlarda haftada 2-3 kere gorusurduk. Araya onun yuksek lisansi girdi, isten cikmak zorunda kaldi. O vakte kadar evi sadece erkek arkadasim gecindiriyordu, baska calisan kimse yok. O da isten cikinca iyice icine kapandi. Artik ben konusmayinca konusmuyor ya da mesaj attigim halde hic cevaplamiyor. Gecen gun bununla ilgili butun dusuncelerimi soyledim, konusmak istemezsen anlarim dedim. Bana "sen bir sey yapmadin, konusmak istiyorum ama sartlarimiz buna elverisli degil. ben whatsapptan konusmayi sevmiyorum ayrica konusacak bir seyim yoksa neyi yazacagim" demeye basladi. Onun ekonomik sikintilarina ragmen disarda para harcamadan da bulusabilecegimizi soyledim, gorusme istegimi de dile getirdim ama ondan olumlu bir donus alamadim. Su anki sartlara ragmen varligimi hissettirsem de her sey bosunaymis gibi hissediyorum. Sonuc: mesajlasmalar arasi 3 gunluk bosluk ve 0 bulusma. Zorlama sonucu gelen isteksizlik ona olan sevgimin onune set cekti. Ayrilmak istesem en buyuk kotulugu yaparim belki, ama su an bile ona ulasamiyorum. O da benden uzaklasmayi tercih etmis diye dusunuyorum. Ne yapmaliyim sizce?

Ekonomik sıkıntı çok büyük sorun.
Adamın bunalıma girmesi çok normal.
Beklemekten başka çare yok maalesef.

Zor zamanlar geçiriyor belli ki kendi içinde, bu zamanlarında sizi yanında isteseydi böyle itmezdi.

Daha fazla üstüne gitmeyin, henüz yeniymiş ilişkiniz zaten. Bırakın, kendisi nasıl çözmek istiyorsa öyle çözsün. Uğraşmayın

Bunalıma girmiş, çok sıkmadan yanında olun bence. O aramasa da arayın sorun arada bir , destek olun.

üzüldüm erkek arkadaşınızın durumuna işsizlik ne demek çok iyi bilirim berbat bi psikoloju

erkek olarak daha da zordur sizle buluşmaya kalksa parasız nereye kadar gururlu çocukmuş

yine de çok üstüne gitmeden yanında olun derim

insan zor gününde yanında kim var unutmuyo hiç

Zor zamanlar geçiriyor belli ki kendi içinde, bu zamanlarında sizi yanında isteseydi böyle itmezdi.

Daha fazla üstüne gitmeyin, henüz yeniymiş ilişkiniz zaten. Bırakın, kendisi nasıl çözmek istiyorsa öyle çözsün. Uğraşmayın
Son birkac gundur oyle yapiyorum zaten. 2 ya da 3 gunde bir oylesine yaziyorum. Cevap alma beklentisinden coktan siyrildim.

üzüldüm erkek arkadaşınızın durumuna işsizlik ne demek çok iyi bilirim berbat bi psikoloju

erkek olarak daha da zordur sizle buluşmaya kalksa parasız nereye kadar gururlu çocukmuş

yine de çok üstüne gitmeden yanında olun derim

insan zor gününde yanında kim var unutmuyo hiç
Son dediginize katiliyorum. Isin kotusu ben de antidepresan kullaniyorum bir aydir, major depresyon teshisi konmustu bana. Zaten ugrastigim bir sikintim var, onu da dusunmeden edemiyorum ister istemez. Tabi ki bu gunler gecene kadar tek dilegim umudumun sonmemesi. Bilmiyorum ya erkeklerin cektigi yukun agirligi simdi daha cok rahatsiz ediyor beni.

Maddi sıkıntı çok kötü. Zor zamandan geçiyor ama ne bileyim yine de insan sevgilisine üç gün boyunca yazmaz mi? Siz şimdilik bir şey yapmayın arayıp sorun isterseniz sadece. Bir şeyler hazırlayıp parkta falan oturup piknik tarzı şeyler yapabilirsiniz. Ev yapımı bir iki şey bir termos cay. Maliyetsiz şeyler. Kafa dağıtır mesela. Bir süre üzerine gitmeyin bakalım.

Başıma benzer bir olay geldi üstüste geçirdiği kaza sonrası 1 yıllık erkek arkadaşım çok içine kapandı.sizi anlıyorum destek olmak istiyorsunuz ama o sizi reddederek üzülmenize sebep oluyor.zor zamanında destek olmanıza izin vermyen biriyle devam etmek çok zor.ben ayrılmak zorunda kaldım.hakkınızda hayırlısı olsun.

İnsan böyle zamanlarında asıl, sevdiğinin desteğini ister. Bunalım munalım hikaye, yaşadım da konuşuyorum ki beni kullandı vakit geçirmek için o yaratık, sonra ne yaptı biliyor musunuz? İş buldu ve yeni de bir aşk, bana da sepet :halay:
Bir laf vardır "acıma, acınacak hale düşersin" Elbet herkes aynı değil ama sizin anlatımınıza göre sonuç benimkine benzeyecek gibi, o yüzden kendi sağlığınız için bırakın bu aşkın, sevginin ne olduğundan bihaber insanları.

geçsin bu ayakları ya, bi tane de bundan bende vardı. sonra kendisi bastı tekmeyi bana. buraya konu açmıştım bende '' insan sıkıntılarını sevdiğiyle paylaşmak ister '' demişlerdi bana. bende inatla ''yok öyle biri değil o, çok seviyo beni'' diye restleşmiştim. tekmeyi yiyen ben oldum neticede seninki de bir aya kalmaz patlar.

Birbirinden ne cok farkli fikirler varmis...
Bir arkadasima (o da erkek oluyor bu arada) "siz erkekler tavuk gibisiniz, farkli dis gorunuslere ve tamamen ayni davranislara sahipsiniz" demistim. Son yorumlara bakinca hakliligim ortaya cikiyor. :KK70: Yalniz bazilarinizin yasadigi deneyimler icin uzgunum ve onceki dedigime gelirsek, bunlari benim de yasama ihtimalim ufukta gorunuyor...

Son düzenleme:
Sana eski degeri vermiyor
Belki de sevgisi bitti
Ayrilmak icin bahane ariyor

Zaten ayrilmanin mesajlarini da vermis
3 gun aramamak ne demek

Herkesin derdi var
O zaman herkes ayrilsim sevgilisinden derdi var diye

Bence arama sorma
O da zatem aramayacak:KK66:

bence üzerine gitmeyin. belli ki depresif bir dönemden geçiyor. senin yanındayım demişsiniz en başta. şimdi biraz köşeye çekilip bekleme zamanı. ama baktınız ki zaman geçiyor ne arıyor ne soruyor, o zaman siz de kendi hayatınıza bakarsınız. ayrıca 5 aylık bir ilişkide henüz tam bağlanma olmamış da olabilir onun açısından.

Zaten bir insan sikintisini sevdigi insana niye acamaz veya kendini anlatmaz cok merak ediyorum. Araya sikinti girdi diye kimse kimseyle konusmak istemiyorsa "sevgili" olmanin mantigini sorgulamamak elde degil.
Sana eski degeri vermiyor
Belki de sevgisi bitti
Ayrilmak icin bahane ariyor

Zaten ayrilmanin mesajlarini da vermis
3 gun aramamak ne demek

Herkesin derdi var
O zaman herkes ayrilsim sevgilisinden derdi var diye

Bence arama sorma
O da zatem aramayacak:KK66:

bence üzerine gitmeyin. belli ki depresif bir dönemden geçiyor. senin yanındayım demişsiniz en başta. şimdi biraz köşeye çekilip bekleme zamanı. ama baktınız ki zaman geçiyor ne arıyor ne soruyor, o zaman siz de kendi hayatınıza bakarsınız. ayrıca 5 aylık bir ilişkide henüz tam bağlanma olmamış da olabilir onun açısından.
Benim icin hava hos. En son dun gece ilk mesaji attim kendisine, bugun cevaplamis. Bu kez konusmanin devamini getirmedim, artik sogudum. Iteklemeyle bir yere kadar.

X