Sevgilim benim yerime arkadasini tercih ediyor

nillxx

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2024
38
8
19
Kizlarr sinirlenmekte hakli miyim cok mu tepki veriyorum bilemedim dün sevgilimle bulusacaktik spora gittim dizlerim tutmuyo diye gelmedi yanima normalde bugün bulusacaktik bi erkek arkadasi var 1 hafta tatile gitmisti uzun zamandir görmedim onu deyip bu sefer de onla bulustu ben de sinir oldum yani sorun arkadasiyla falan bulusmasi degil ama bana söz verdiktwn sonra böyle bir sey yapmasina icerlesim baya haksiz miyim sizce bilemedim

Kizlarr sinirlenmekte hakli miyim cok mu tepki veriyorum bilemedim dün sevgilimle bulusacaktik spora gittim dizlerim tutmuyo diye gelmedi yanima normalde bugün bulusacaktik bi erkek arkadasi var 1 hafta tatile gitmisti uzun zamandir görmedim onu deyip bu sefer de onla bulustu ben de sinir oldum yani sorun arkadasiyla falan bulusmasi degil ama bana söz verdiktwn sonra böyle bir sey yapmasina icerlesim baya haksiz miyim sizce bilemedim
Ve halen eski sevgiliniz değil kendisi öyle mi ?
Neden peki?

Ya erkekler cok iyi manipülasyon yapiyo yarin bi planimiz vardi iste zaten yarin cikicaz abartmasan mi falan diyo
Mesaj atın şimdi. Mesela yarını iptal edelim, X şehrinden çok sevdiğim bi arkadaşım gelecek. Seninle zaten görüşürüz diye. Bunu iki üç kere de siz yapın. Bakalım ne diyecek?

Mesaj atın şimdi. Mesela yarını iptal edelim, X şehrinden çok sevdiğim bi arkadaşım gelecek. Seninle zaten görüşürüz diye. Bunu iki üç kere de siz yapın. Bakalım ne diyecek?
Ya tek o olsa planda iptal ederdim de iste arkadasim var arkadasimin kuzeni var ondan dolayi iptal edemiyorum yoksa ben de öyle yapacaktim

Nasıl bir şey fark etmeliyim biraz ipucu verir misiniz
İki gündür sizi bilinçli olarak mı ekiyor acaba? Yani artık sizi sevmiyorsa soğuk davranacaktır, çok göz teması kurmayacaktır.. Siz bu konuyu açmayın bakalım yüz yüze bir özür dileyecek mi? Yoksa normal bir şey yapmış gibi mi davranacak..

İki gündür sizi bilinçli olarak mı ekiyor acaba? Yani artık sizi sevmiyorsa soğuk davranacaktır, çok göz teması kurmayacaktır.. Siz bu konuyu açmayın bakalım yüz yüze bir özür dileyecek mi? Yoksa normal bir şey yapmış gibi mi davranacak..
O asla yanlis yaptigini düsünmüyo bence sanki ben arkadasinla bulusma demisim gibi sacma sacma tepkiler neymis bu sinirim falan garip dogrusu arkadasiyla tabi ki bulusabilir ama beni ekerek degil

Yani haklısınız ayıp etmiş ama çok da büyütmeye gerek yok ya.. Sonuçta yarın buluşacakmışsınız.. Olayın üstünden zaman geçsin siz de aynısını yaparsınız anlar o zaman yanlış bi şey olduğunu..

X