Sevgilim beni kullandi ama ondan vazgecemiyorum cunku bu hayatta tek gercek arkadasimdi, ozellikle psikolojik analiz yapabilen varsa soylesin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ne desem olmayacak. Reşit değilsin, neyine güvenerek alkol içtin ? O alkolü sana nasıl satabilirler reşit olan p.ç sevgilin bunu nasıl bir cesaretle içirdi? Sen devlete ve kanunlara göre çocuksun şuanda. Sevgilinde çocuk tecavüzcüsü ? Yarın bir gün güvenip bu adamla mı evleneceksin kızın falan olursa güveneceksin yani adama ? Nasıl kafa yaşıyorsunuz ya ? Tecavüzcüsüne aşık olup sonra bile isteye cinsellik yaşamak ne demek ? Kızım yaşın kaç senin? Sen bu yaşta bu kadar alkol neden ? Bu yaşta reşit birisiyle cinsel ilişki neden ? Ay deliricem sabah sabah kafayı yicem hiç mi kıymetin yok bu nasıl gurursuzluk ? Polise gideceksin. Yapacağın şey bu, polise gideceksin. Adam şikayet edilme ihtimalini düşünmemiş bile. Bu konu bana ban yedirir.

Haklısın üstelik adama içki iciren bu her ihtimali göze alıp bukadar ileri gitmemeliydi.
Adam elbetteki yapmamaliydi ama %70 sen hatalisin

Bu tarz şeylerdr kadınların olaydan habersiz, masum yavru ceylan triplere zerre inanmıyorum.bir tarafınız istemiş illaki.ve bu sorumluluktan kaçmak için kendi beyninize bile oyun oynamaya çalışıyorsunuz.bile isteye seks yaptım diyebilecek olgunlukta değilsiniz çünkü.gerek toplum baskısı gerek yavru ceylan olmamız yönündeki bilinçaltı sizi buna itiyor.bu arada reşitsiniz.yani alınmış bir karara göre seks yapma isteğinizi, istediğiniz gibi gerçekleşirebilirsiniz.anlattığınız hatırlamama, kendinden geçme olayları da tamemen kendinizi kandırmaya yönelik manüpilasyonlar.uyuşturucu madde desen belki tamam diyeceğim de 1 fıçı ağır içki içmen gerek anlattığın hâle gelebilmen için.hatta onun bile yalan olduğunu söyleyen insanlar var.tölerans denilen şey vardır ama belli seviyeye kadar etki eder.
O yüzden gel eğri oturalım doğru konuşalım.reşit birisin ve seks yapmak istemişsin.uzun zamandır aklından geçiyormuş zaten.erkek arkadaşın da reşit ve o da seninle seks yapmak istemiş.olay bundan ibaret.ne sen masum yavru ceylansın ne de erkek arkadaşın istismarcı bir pislik.hatta sen onu tecavüzcü yerine koyup istismar ediyorsun.gayet normal, ölçülü, sevgi dolu biri gibi geldi bana hatta.kendine gel. Yeme ne bizi ne de kendini.cinsel bilgileri iyi öğren bundan sonra başına iş açma.bu saçma sapan türk filmi klişelerinden de bir kurtul.hayırlı olsun cinsel hayatınız.ne güzel erkenden başlamışsınız.

Haklısın üstelik adama içki iciren bu her ihtimali göze alıp bukadar ileri gitmemeliydi.
Adam elbetteki yapmamaliydi ama %70 sen hatalisin
Bilinçaltı yapmasını istediği için bu kadar içmiş zaten.daha önce ağzıma koymadım diyor.eee nereden geldi bir anda bu içki aşkı o zaman .vodkayı da sonradan ısrar kıyamet bu aldırmış.adamın hiiçç bu tarz bir niyeti yokmuş aslında.aklı sıra kendi kendini bile kandırmaya çalışıyor. Çocuk yapmasa kahrolacağına o kadar eminim ki.beni iatemiyor muydu diye ? Kararlarının ve isteklerinin bilincinde olmayan bir arkadaş.

oo nihat doğanda foruma üyeymiş niye söylemiyorsunuz yahu?

Bekledigim yorum bütün suçu adamda bulmuşlar ama kizdada baya suç var gayet istiyerek cinsellik yasamiş

18 yaş yazıyor ama reşit değilmiymiş.evet reşit değilim yazmış. O zaman adam tam bir şerefsiz istismarcı pislik.ben reşit sandım.

sen ne kadar iğrenç ve cahil bir insansın ya. cinsellikle kötü bir tecrübe yaşayarak tanışmış, başına gelenin ne olduğunu bile anlayamadığı için burada yardım isteyen küçük bir kıza ettiğin laflara bak. sevişen, ilgi gören tüm kadınlara duyduğun nefret yetmedi, genç kızlara salça olma bari. erkek arkadaşı istismarcı bir pislik, bu kadar. sen tacizden, tecavüzden keyif alan bir sapıksın diye herkesi kendin gibi sanma. gerçi kıskanmışsındır kesin, tecavüz falan dendi ya :)

Birlikte olduğu adam da ufacık.2 yaş büyükmüş sadece.40, 45 yaşında herifmiş gibi saydırmışsın.bana kötü biri gibi gelmedi.sadece cahil sanki.

Tecavüzü ben tek koşulda kabul ederim.o da sokaktan kaçırılmak.diğer türlüsüne inanmıyorum.yok aile içiymiş, yok eş tecavüzüymüş.bence saçmalık.pisliğine, fantazilerine kılıf uydurma şekli.haa çocuk istismarı başka mevzu.o kendini savunamaz.

Bekledigim yorum bütün suçu adamda bulmuşlar ama kizdada baya suç var gayet istiyerek cinsellik yasamiş

kendinde olmayan bir insan nasıl isteyerek cinsellik yaşar?
diyelimki bu kız sevişmeyi istedi ve bu sebeple alkol aldırdı çakırkeyf olup daha rahat olabilmek istedi ama kız kendinden geçmiş. öylece kendinden geçmiş bir halde yatan biriyle sevişirsen bu tecavüzdür. sevişmek karşılıklı bir eylemdir bu eyleme katılamayacal kadar bilinçsiz biriyle sevişilmez tecavüz edilmiş olur.
ikinci nokta ise reşit birinin reşit olmayan biriyle birlikte olması bilinçli bir sevişme olsa bile suçtur.

ben zaten bir önceki yorumumda ne dedim? "sen tacizden, tecavüzden keyif alan bir sapıksın diye herkesi kendin gibi sanma."

bir de laflara bak, inanmıyormuş. ne bu van gölü canavarı mı?

Birlikte olduğu adam da ufacık.2 yaş büyükmüş sadece.40, 45 yaşında herifmiş gibi saydırmışsın.bana kötü biri gibi gelmedi.sadece cahil sanki.
Kötü biri değil mi? De ki kız 17 çocuk 19 yada kız 16 erkek 18 ?
Kız reşit değil. Tabiki de cinsel tacizci ve tecavüzcü. Neyi iyileştiriyorsun sen ya ? Gerçi sen tecavüze özeniyordun değil mi unutmuşum pardon

Ban yiyeceğim ama değecek arkadaşlar.
Ferhans seni bir yumrukla 2.80 yere yapıştırırım bacım. Haberin olsun bak.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…