Sevgilim beni kullandi ama ondan vazgecemiyorum cunku bu hayatta tek gercek arkadasimdi, ozellikle psikolojik analiz yapabilen varsa soylesin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tecavüzü ben tek koşulda kabul ederim.o da sokaktan kaçırılmak.diğer türlüsüne inanmıyorum.yok aile içiymiş, yok eş tecavüzüymüş.bence saçmalık.pisliğine, fantazilerine kılıf uydurma şekli.haa çocuk istismarı başka mevzu.o kendini savunamaz.
Sokaktan kaçırılmak da senin için gurur verici bir şey olur ki, sana göre hiçbir şey tecavüz değil. Neyse ki sana sorulmuyor. Neyse ki otorite sen değilsin. Neyse ki.

Birlikte olduğu adam da ufacık.2 yaş büyükmüş sadece.40, 45 yaşında herifmiş gibi saydırmışsın.bana kötü biri gibi gelmedi.sadece cahil sanki.
Tecavüzü ben tek koşulda kabul ederim.o da sokaktan kaçırılmak.diğer türlüsüne inanmıyorum.yok aile içiymiş, yok eş tecavüzüymüş.bence saçmalık.pisliğine, fantazilerine kılıf uydurma şekli.haa çocuk istismarı başka mevzu.o kendini savunamaz.
Vay be...
"İçselleştirilmiş kadın düşmanlığı" diye bir kavram var ya, bu kadar net ortaya koyulduğuna hiç rastlamamıştım.
Aynen bu kafada devam, kendiniz bir gün tecavüze uğrarsanız aynen böyle savunmanızı bekliyorum adamı.

Vay be...
"İçselleştirilmiş kadın düşmanlığı" diye bir kavram var ya, bu kadar net ortaya koyulduğuna hiç rastlamamıştım.
Aynen bu kafada devam, kendiniz bir gün tecavüze uğrarsanız aynen böyle savunmanızı bekliyorum adamı.
Savunmak ne demek? Adamı öyle bir benimser ki. Adam ya adam boru mu, Ferhansı beğenmiş istemiş arzulamış. Sen hayırdır yani.

Yok artık 😳😳😳

Bu konuyu okumadım tam.
Ama konu sahibi bir şeyler içip azcık Sevişmek istemiş olabilir. Sadece bekaret konusundan psikolojisi bozulmuş gibi geldi. Destek alması lazım. Belki de toplum baskısı hissetmese bu halde olmazdı şimdi. Sevgilisi de yaşıtsa yani iki tarafı da çok suçlayamayız gibi geliyor.

Ama sizin bu yazdığınız da yuh yani.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X