Sevgilim ankara da gorevdeydi simdi muğlaya atandi aldatilmaktan korkuyorum muğlada yasayan var mi?

Ankaradayken sırf gorusebilmemiz icin 7 saatlik yoldan geliyorum hep. Ben de onun için gidiyordum bazen yanına . Artık muğlaya atandı aramıza 9 saat girdi. Orada çok kız var falan diyorlar. Korkuyorum aldatılmaktan başkasını bukur diye. 24 saat çalışıp 1 gün izinmis kendi de dediki hangi ara dinlenip gezeyim dedi. Orada yaşayan sosyal çevrenin nasıl olduğunu bilen var mı? Ben bu durumda ne yapabilirim nasıl üstesinden gelebilirim :KK43:
tamda orada yaşıyorum. evet burada rahat yaşam tarzı ve çokta güzel kızlar var. eşim ankaralı ve ankara ortamını biliyorum emin olki ankara çok çok daha pis bir yer. buradaki kızlar nasıl gözüküyorlarsa öylelerdir. kimse umurlarında olmaz, gidipte birini ayartmaya kalkmazlar yani. ama maalesef ankara öyle değil esra erolda gördüklerimiz duyduklarımızın aynısı ankarada çokça mevcut. bu arada sakın ankaralılar üstüne alınmasın ahlaklı temiz insanlara sözümüz yok. ama ankarada iyi aile kızı gözüküp araba içlerinde kıyılarda köşelerde neler yapıldığını çok çok duyduk. için rahat olsun burda kimse bişey yapmaz senin sevgilinin gözü dışarda olmadıkça.

X