Sevgilim ankara da gorevdeydi simdi muğlaya atandi aldatilmaktan korkuyorum muğlada yasayan var mi?

Mugla ilinin butun ilçelerinde su gibi kizlar var. Konu sahibi kendini yesin boşver 😂 hepsi sexi bir içim su motorlu ve dövmeli olanlar zaten adamda akıl bırakmaz 😁 tabi onun sevgilisine bakmazlar da sevgilisi ağzını sile sile bakar bu kadar güzelleri bir arada nerde görecek.
Ahaha öyle komiksin ki yani ben ankaraya gittiğim de nasıl kizlar vardı Kızılay'da bilsen . Güzel ve cazibeli kizlar her yerde artık çünkü İnternet var herkes giyinmesini biliyo. Ona bakarsan ben de İstanbula çalışmaya gideceğim daha önce de gittim ne yakışık erkekler var kaybedeceğim bi şey yok herkesin alıcısı vardır öyle bi şey olursa

Peki bu durum neden sizi ilgilendiriyor? Herkes istedigini giysin
Beni ilgilendirmiyor ama kadın olarak sevgilimin kızlarla dolu bi yere gidecek olması tabiki ben rahatsız ediyor kusura bakmayın ben mağaram da mutluyum bu rahatsızlığım laf edecekseniz

Orada çok fazla kız mı var? :KK70: kız sayısını bilmem de Muğla’nın köylerinde çok olaylar dönüyormuş ya, orada görevli bir jandarma tanıdığın psikolojisi bozulmuştu.
muğlalı olarak onaylıyorum, ege bölgesinin köylerinin iç anadolu köylerinden pek farkı yok bu müge anlısal konularda. köy köydür

muğlalı olarak onaylıyorum, ege bölgesinin köylerinin iç anadolu köylerinden pek farkı yok bu müge anlısal konularda. köy köydür
Cam yılmaz yıllar önce yapmıştı tespitini zaten hani marjinal bizdik diyerek :KK70:

Ankaradayken sırf gorusebilmemiz icin 7 saatlik yoldan geliyorum hep. Ben de onun için gidiyordum bazen yanına . Artık muğlaya atandı aramıza 9 saat girdi. Orada çok kız var falan diyorlar. Korkuyorum aldatılmaktan başkasını bukur diye. 24 saat çalışıp 1 gün izinmis kendi de dediki hangi ara dinlenip gezeyim dedi. Orada yaşayan sosyal çevrenin nasıl olduğunu bilen var mı? Ben bu durumda ne yapabilirim nasıl üstesinden gelebilirim :KK43:
Orada çok mu kız varmış? 😂😂😂 siz şaka mısınız kızın olmadığı yer mi var? Aldatacak adam burnunuzun dibinde de aldatır ama uzun mesafe ilişkisi bana dağlıkla gelmiyor

Sevgiliniz soguk kanli hayvan mi sehre bagli aldatma yasasin? Yani kisin ankaranin sogugunda cuku buzusup kuruyor, muglanin sicaginda isinip sahpaniyor mu?

yani geçen gün okudum Türkiye de erkeklerin aldatma oranının en yüksek olduğu şehirlerden biriymiş orası ama elden ne gelir

Beni ilgilendirmiyor ama kadın olarak sevgilimin kızlarla dolu bi yere gidecek olması tabiki ben rahatsız ediyor kusura bakmayın ben mağaram da mutluyum bu rahatsızlığım laf edecekseniz
Bu magara ya da baska bir sey degil. Bu kadar guvenmiyorsaniz ayrilin, bakin boyle omur gecmez

Ahaha öyle komiksin ki yani ben ankaraya gittiğim de nasıl kizlar vardı Kızılay'da bilsen . Güzel ve cazibeli kizlar her yerde artık çünkü İnternet var herkes giyinmesini biliyo. Ona bakarsan ben de İstanbula çalışmaya gideceğim daha önce de gittim ne yakışık erkekler var kaybedeceğim bi şey yok herkesin alıcısı vardır öyle bi şey olursa
Ben de gittim Kızılay'a buradaki kadar çekici değiller. Dişil enerjileri yüksek.toksik de değiller. Gece 3 de bile dışarı çık cıvıl cıvıl ortam her an panayır havası

Peki kışta nasıl oluyo oralar ? Çok mu sessiz sakin bi de ruhlar cok varmış erkek iste beni gıcık etmek icin rus falan diyo ama rus buna mı bakacak gelip de sanki
Valla belki bakarlar seninkine, arkasından sende atla gel kaparlar onu burda :skandal:

X