Sevgilim ankara da gorevdeydi simdi muğlaya atandi aldatilmaktan korkuyorum muğlada yasayan var mi?

Peki bu durum neden sizi ilgilendiriyor? Herkes istedigini giysin
Mugla ilinin butun ilçelerinde su gibi kizlar var. Konu sahibi kendini yesin boşver 😂 hepsi sexi bir içim su motorlu ve dövmeli olanlar zaten adamda akıl bırakmaz 😁 tabi onun sevgilisine bakmazlar da sevgilisi ağzını sile sile bakar bu kadar güzelleri bir arada nerde görecek.

gleeden-map-TR-1140x550.jpg

Türkiye'nin en sadakatsiz şehirleri bunlarmış, Ankara'nın elması Muğla'nın elmasından büyük

Aldatma konusunda korktuğunuza göre güvenmiyorsunuz o zaman neden sevgilisiniz ki ?? İnsan guvenmecegi aldatır mi sorusunu sorduğu kişiyle hayatını birlestirmemeli.. buradan yola çıkarak siz evlenip ilerde hamile kalırsanız da aldatabilir ?

O motorlu kızlara ben de çok denk geliyorum doğru. Sahil şeridinde motorlara atlayıp gruplar halinde geziyorlar epey havalılar ya
Mini şort etek efil efil olanlardan üstüne minicik crop hepsi zaten anadan doğma pürüzsüz vücut, 34-36 beden protez tırnak, Allah vergisi yüz hatları, bakımlı saçları motorla geçerken bile bıraktıkları etkileyici parfümleri ,tatlı kaskları ve benzersiz dövmeleri 😁 akşam 7 den sonra cıvıl cıvıl neşe dolu kahkahalarla ışık saciyorlar etraflarına. Karanlık aydinlaniyor.

Mugla ilinin butun ilçelerinde su gibi kizlar var. Konu sahibi kendini yesin boşver 😂 hepsi sexi bir içim su motorlu ve dövmeli olanlar zaten adamda akıl bırakmaz 😁 tabi onun sevgilisine bakmazlar da sevgilisi ağzını sile sile bakar bu kadar güzelleri bir arada nerde görecek.
Goremez zaten imkansiz da, adam olan bakmaz zaten

Valla ben epey seviyorum muğlayı. Sırf kızları çok güzel diye de eşimi darlayamam napim yani. Burda tek başına yaşıyor olsa belki bir nebze stres edebilirim ama güzel kız bulmak sadece şehre bakmıyor gayet instagramda da önlerine düşüyor zaten hepsi. Önemli olan kimle ilişki yaşadığın ne kadar güvendiğin nasıl bir karakterde olduğu.

Çok heveslenirsem ben de alırım bir motor çok zor değil(korkuyorum sadece) :KK70: Ben de yaptırırım bir dövme. Önemli olan dışardan ne göründüğü değil. Sevgilin muğlaya geliyor evet ankaradan sonra bi deniz görünce garip hissedecektir ama alışmak zorunda. Burdaki de kadın ankaradaki de. İki şehrin de açık giyineni kapalı giyineni var sadece sahili olduğu için ekstra bikini var burda o yani. Hanzo bir öküz değilse ağzının suyu akarak bakmaz kimseye.

Valla ben epey seviyorum muğlayı. Sırf kızları çok güzel diye de eşimi darlayamam napim yani. Burda tek başına yaşıyor olsa belki bir nebze stres edebilirim ama güzel kız bulmak sadece şehre bakmıyor gayet instagramda da önlerine düşüyor zaten hepsi. Önemli olan kimle ilişki yaşadığın ne kadar güvendiğin nasıl bir karakterde olduğu.

Çok heveslenirsem ben de alırım bir motor çok zor değil(korkuyorum sadece) :KK70: Ben de yaptırırım bir dövme. Önemli olan dışardan ne göründüğü değil. Sevgilin muğlaya geliyor evet ankaradan sonra bi deniz görünce garip hissedecektir ama alışmak zorunda. Burdaki de kadın ankaradaki de. İki şehrin de açık giyineni kapalı giyineni var sadece sahili olduğu için ekstra bikini var burda o yani. Hanzo bir öküz değilse ağzının suyu akarak bakmaz kimseye.
Ya teşekkür ederim yorumunuz için aslında benim sorum saçma yani güzel kızlar inanin her yerde var anlarada istanbul da bi çarşıya çık hepsi manken bebek yüzlüler ben bile beğeniyorum. Napim ya o korksun asıl ben de İstanbula çalışmaya gideceğim herkesin alıcısı vardır

Küçükken birbirimize laf sokmak için Allah akıl dağıtırken şemsiye mi açmıştın derdik.

Bazen bunun gerçek olabileceğini düşünüyorum. :deli:

Orada çok fazla kız mı var? :KK70: kız sayısını bilmem de Muğla’nın köylerinde çok olaylar dönüyormuş ya, orada görevli bir jandarma tanıdığın psikolojisi bozulmuştu.

X