Sevgililer gününde eşinden ayrı olanlar buraya

Zilanur

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2008
1.019
3
arkadaslar benim gibi esinden ayri sevgililer gününü kutlayan varmi, inanin bu cok zor zaten günler gecmek bilmiyor ama bugün daha bir aciydi kendimi cok yanliz hissettim,
sabah erken saatinde esim bana güzel bir mesaj atti beni cok mutlu etti ama cok üzgünüm insallah yakinda beraber olacagiz
ya siz neler yasiyorsunuz neler hissettiniz bugün?

sizde benim gibi ayrimi yasiyorsunuz ben yurt disinda yasioyrum esimde turkiyede bende sizin gibi tek gecirdim nekadar aci birsey tek msnle gorustuk ama yaninda olmak cok isterdim iki ay sonra insallah beraberiz

bende yalnız gecırenlerdenım.. eşim işi dolayısyla baska sehırde suan...
ama bugune çok fazla takılmıyorum acıkcası.. cunku bıızm için her zaman oyle :asigim:
ama su varkı dogum gunumde,tanısma yıldonumlerımızde vs yanımda olmayısı benı çok uzuyor... senağlama senağlama
esdeli arkadasımızında dedigi gibi telde yada msnde konusmak yetmıyorkı.. yanında olmak gibi değil yani.. gerci yanyana olunca vakıt okadar cabuk gecıyorkı , doyamıyorum aşkıma senağlama

canım biz bu sayede eşlerimizin kıymetını bılıyoruz... tabıkı eşlerımızde bizim kıymetimizi biliyor :asigim:
aşkımız hep bakii kalacak,hiç bi zaman rutinleşmeyecegiz... azcık olsa pozitif dusunelım dimi kısslarr yerimseniben
benım eşim denızcı.. senağlama 1ay 2 hafta oldu onu gormeyelı.. senağlama senağlama
özlüyorummm çok özlüyorumm...

oyyy denizcimi cok zor senin icin benimde bildiyim uzun sehatlere gidiyorlar olanda hanimlara oluyor cok zor ya nezamandan beri boyle devam ediyor

hatta soyle bir tabır var canım...
''denizcinin eşi duldur'' die.. ne zaman uzun seyir olsa malum ozaman evın hem beyi hemde hanımı oluyorsun hersey sana bakıyor...
senın içinde oyle sanırım..
Allah bize kolaylıklar versın... a.s. yerimseniben

evet benim icinde zor ben avusturyada o turkiyede cok zormus gercekten evli oldugumu unutuyom cocugunuz varmi bari bu arada kac yasindasiniz ogrenebilirmiyim

eşinizin yanına gıtme gibi bi durumunuz olmuyormu?
biz denizci eşleri (askeri personel eşim , sivilleri bilmiyorum) eger yutrdısı olursa oda 6aydan fazlaysa ancak ozaman gidebilioruz yanlarına senağlama
24 yasındayım.. yenı evlıyım.. cocugu henuz dusunmuyoruz.. ( ayy daha kendımıze doyamadık bide cocuk olsa wayy halımıze :roflol: :roflol: )
peki sen kaç yasındasın esdeli ? sende var mı çocuk?
bugun eşimi gorcem msnde bakalım artık ne zaman girerse .. beklemedeyim.. yerimseniben

bende 24 yasindayim cocuk yok cunku ptoplasan iki ay gocami goremedim nasil cocuk olsun iyiki cocugunuz yok inasllah msnde gorusursunuz bugun bende azsonra goruscem

haklısın canım yaa...
benle aynı kaderi paylasan arkadaslarım var tabıı onlar evleneli 2yıl kadar olmus....
diyorlar adam yokki nası çocuk sahbı olcaz biz :roflol: ayy gulmeyeyım basıma gelcek benımde bir zaman sonra yerimseniben
hep hasrettt...
bazen dayanılmaz oluyor.. senağlama

insan cok kotu oluyor dugune gitsem arkadaslarim nisanlisiyla yada gocasiyla oturuyor ama bense tek insanin cok gucune gidiyor cok kotu oluyor

sana bizim yazıstımız topıgımızın adresını vereyım canım ozeline..buraya yazamam sanırım modlar kızar..
esın denızcı değil ama denızcı gibi hep bizler gibi yapayalnızsın senağlama senağlama senı arkadaslarımla tanıstırayım canım a.s. :1hug:
bugun msnde konustuk çok özlemişimmmm aşkımı yaaa..
okadar cokkı gozyaslarıma çok zor hakım oldum :KK43:(((
aynı şekılde eşimde oyle...

----------------------------------------

adres bu tatlım senıde beklerızz a.s. Şeniz

Son düzenleme:
X