sevgililer günün de eşiniz ne aldı?

keşke sevgilim olsa da alsa ama nerde :KK70: inşallah seneye :KK70:

kaç senelik evlisin kız :KK70: aa çok ayıp ama değil mi :)
5 yıl flört sonrada 9 yıl bitiyor evlilik.
amaaaan boşver ayıbı bende işi çözdüm bişi istiyosam arsızca söylüyorum, o ince diğilse ben hiç olamam kusura bakmasın, ihtiyaç yoksada ses etmem, özel gün falan takılmıyorum çok , hani 360 gün höt höt 5 gün canım cicim tarzım diğilsın :KK70:

5 yıl flört sonrada 9 yıl bitiyor evlilik.
amaaaan boşver ayıbı bende işi çözdüm bişi istiyosam arsızca söylüyorum, o ince diğilse ben hiç olamam kusura bakmasın, ihtiyaç yoksada ses etmem, özel gün falan takılmıyorum çok , hani 360 gün höt höt 5 gün canım cicim tarzım diğilsın :KK70:
ahahahaa :KK70: evli olmak güzel birşey mi :KK70:

aahhh zalım dünya niye niye niye bu zalımlık :KK70:

Allah ım bağışlarsa 3,5 yaşında ikizler kuzularım :):emir_bebek::emir_bebek: :KK36:darısı başınıza :) evlilik resmen başka boyuta geçiyo başka anlam kazanıyo tabi benim yontulmamış depresif olduğu için hiç bişeyden mutlu olmaz :KK70:
uuuu ikiz demek sakın erkek deme erkek hele birde ikiz erkekler çok yaramaz olur derler :KK70:

amiiiin canım darısı başınıza :)

bir zamanlar kapıma dökülen yarım kamyon çiçek varken şimdi dikeni yok, ulen bari şuralarda gözümüze sokmayın buketlerinizi :KK70:
amin.. puahaaha :KK70: valla böyle şeyler okuyunca ağlamaktan beter oluyorum :KK43: mutsuzluk devreye giriyor aman eksik olma sen zaten mutsuzlukk :KK43:

X