sevgililer günü

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Deger vermek illa hediyeyle olmaz, sart degildir.

Eşim bana WhatsApp'tan bir değil dikkatinizi çekerim iki cümleden oluşan mesaj atarak kutladı sevgililer günümü.

Doğum günümde 1200 km uzaktaydı ve sticker atmıştı happy birthday yazılı. Sadece sticker. Bunu okuyunca o aklıma geldi

Gece gece çok güldüm valla iyi geldi bu mesaj bana resmen oh bedava terapi

Kalıcı mesela ne olabılırdı

ne varmış benim hediyemde erkeğe alınabilcek gayetde hoş hediye hem kendisi o dakikasında giydi bayıla bayıla sırtından yeleği çıkartmıyor kendisi hediye dahi almadı
Yemeğe götürmesi, pasta ve gül alması büyük incelik. Herkesin tarzı farklıdır.
Kimisi böyle hatırlar kimisi eşofman alır.
Kimisi karşılıklı hiç kutlamaz. Bu özel günler piyasayı canlandırmak için..hepsine yetişmeye gerek yok ki. Yılbaşı, sevgililer günü,öğretmenler günü,yaşgünü,anneler günü,babalar günü vs. Üstelik eşiniz hatırlamış.Mutlu olmaya bakın.

Ben konu sahibini haklı buldum aslında be. Beş-on senelik evli olsa o da gülüp geçecek belki ama daha ilk senesi ve herkesin beklentileri aynı olmaz ki. Eşi az-çok biliyor olmalı karısının neyle mutlu olacağını. Arkadaş çiçek alma da hediye alıver nolur yani, eşini mutlu etmekse amaç. Ya haklı bence kız.

EN AZINDAN SENELERCE GİYEBİLİR GÜL ANINDA SOLUYOR YEMEK VE PASTANIN SONUDA TUVALET
Konudan okudukça eğlence çıkıyor resmen.
Kayınvalidenizin sizi niye istemediğini anladım ben şimdi burda böyle konular açan ohoooo neler yapıyordur kadına öf öff yani evlerden ırak
Sizinnn LİSANSLIIII HAAŞOFMAAANNN ömürlük sanırım
Bide tuttuğu takım eşyaları nedir ya 10 yaşında beden eğitimi dersine hevesle hazırlanan bebe gibi hediye seçiminizi başarılı bulmanız daha komik eşinizin seçimleri daha vizyonlu en azından
Pastayı söyleyin bir dahakine strafor yaptırsın eşiniz evin ortasına koyarsınız hem bozulmaz hem yiyemeyince tuvalette olmaz
Ama bacım sen yiyip yiyip s…. deyimini çok yanlış anlamışsın.

Keşke eşinize soyleseydiniz buraya yazacaginiza. Adamcağız da bir daha size sürpriz falan yapmazdı ne güzel, yani bu nankörlüğe ben olsam yapmazdım. Birazcık değer bilmeyi, sizin için yapılan şeylerle mutlu olmanızı öneririm. Benim eşimde bana bir çikolata almış sağolsun en sevdiğim cikolatadir not: yedim bitti.

hediye şart mı ???? bence çok düşünceli davranmıs eşiniz öpün de başınıza koyun ...

Kükrüyor musunuz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…